Biyografi

Bay Yanlış Can Yaman(Özgür Atasoy) Kimdir?

Bay Yanlış Dizisi

Bay Yanlış Dizisi Fox Tv Ekrana Girmeye Hazırlanıyor Baş Rollerini Can Yaman ve Özge Gürelin Paylastıgı  Bay Yanlış Dizisinin İlk Fragmını Yayına girdikten Sonra tüm Begenileri topladı.

Bay Yanlış Dizisi Fragmanı

Bay Yanlış Dizisi 1. BÖLÜM 1. FRAGMANI Bu Linkten İzleye Bilirsiniz.

Bay Yanlış Özgür Atasoy Kimdir?

bay yanlis özgür atasoy can yaman
bay yanlis özgür atasoy can yaman

Özgür Atasoy , 30’lu  yaşlarının başında , aşka ve kadınlara olan inancını Kayıpetmiş, günü birlik ilişkiler yaşamayi seven , Özgürlüğüne düşkün, Özgür Atasoy yerinde duramayan sığmayan, adrenalini seven , zengin,Çok iyi eğitim görmüş, yakışıklı bir erkektir. İstanbul’da popüler bir restaurant barın işletmecisi ve sahibidir. Kova burcudur. Seçimlerinde mantığı ön plandadır.

Can Yaman Kimdir?

bay yanlis can yaman kimdir
bay yanlis can yaman kimdir

08 Kasım 1989 İstanbul doğumludur. Can Yaman aslen Yugoslav kökenlidir ve ailenin tek çocuğudur 2012 yılında Yeditepe üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olmuştur. İyi  derecede İngilizce ve İtalyanca Konusa bilen .2014 yılında avukat olarak çalışırken  ek olarak aynı zamanda Cüneyt Sayıl Atölyesinde oyunculuk dersi de almıştır.

Can Yaman Kimdir boyu kilosu?

Can Yaman 1.83 M boyunda, 70 kilo Civarinda  ve Akrep burcudur.

Can Yaman Dizileri Nelerdir?

  • 2018 – Erkenci Kuş (Can Divit) (TV Dizisi)

Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerde oynadığı romantik komedi dizisi Erkenci Kuş dizisidir İsimleri Bir çok aşk dedikodularına karısmıstır

  • 2017 – Dolunay (Ferit) (TV Dizisi)

Özge Gürel ve Can Yaman’ın Baş rollerini paylaştığı bir televizyon dizisidir. 31 Aralık 2017 tarihinde final yaparak sona ermiştir.

  • 2016 – Hangimiz Sevmedk (Tarık) (TV Dizisi)

Başrollerinde Yeliz Kuvancı, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli, Gül Onat, Bülent Şakrak, Mehtap Bayrı ve Veysel Diker’in yer aldığı, 15 Temmuz 2016 tarihinde TRT 1 kanalında yayımlanmaya başlayan Komedi  türünde bir televizyon dizisidir.

  • 2015 – İnadına Aşk (Yalın Aras) (TV Dizisi)

İnadına Aşk Dizisinde Baş rollerinde Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Nilay Duru, Eren Vurdem ve Cem Belevi’nin oynadığı Bir Televizyon Dizisidir.

  • 2014 – Gönül İşleri (Bedri) (TV Dizisi)

Kaan Yıldırım Kimdir?Kaan Yıldırım Babası Kim?

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + twelve =

Başa dön tuşu