Saç Bakımı

Bıttım 100 Nedir ? Ne İşe Yarar? Kullananlar

Bıttım 100 Nedir ? Ne İşe Yarar? Kullananlar Bıttım 100 yardımıyla sizlerde saç problemlerinden kurtulabilmeniz mümkün olacağı belirtilmiş. Düzenli ve doğru kullanım sonrasında 1 ay şeklinde kısa sürede 24 bin saç teli çıkarabilecegi belirtilmiştir. Saç kırkları, saç dökülmelerini, saçlarda cansızlık, kellik ve saç kıran şeklinde saç sorunları için ekili olduğu belirtilmiştir.

Bıttım 100 Nedir ?
Bıttım 100 Nedir ?

Bıttım 100 Nedir ?

Bıttım 100 yardımıyla sizlerde saç problemlerinden kurtulabilmeniz mümkün olacağı belirtilmiş. Düzenli ve doğru kullanım sonrasında 1 ay şeklinde kısa sürede 24 bin saç teli çıkarabilecegi belirtilmiştir. Saç kırkları, saç dökülmelerini, saçlarda cansızlık, kellik ve saç kıran şeklinde saç sorunları için ekili olduğu belirtilmiştir.

Bıttım 100 İçeriği Nedir?

Bıttım 100 İçeriği Kara Sarımsak, Anagain(Şampuan ve Serumdan oluşan Bir ürün Sac Bakimini Yapar), Minoxidil(Saçın Dökülmemesi İçin Kullanılmaktadır.), Ginseng ve Bıttım Özü Bulunmaktadir.

Bıttım 100 Kullanımı?

Bıttım 100 kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Bıttım 100 kullanımı oldukça kolaydır. Duşta şampuan şeklinde kullanabilirsiniz.

Normal şampuan, sabun ve lif kullanımı ile aynıdır.

Bıttım 100 Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Bıttım 100 Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Bıttım 100 Seti İçerisinde Ne Var?

  • 1 Tane Bıttım 100 Şampuanı
  • 1 Tane Bıttım 100 Sabunu
  • 1 Tane Organik Bıttım Lifi
    bulunur.

Bıttım 100 Fiyatı 2020

Bıttım 100 kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Resmi Satiş Platformlarinda Bıttım 100 Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 79 tl oldugu belirtilmiştir.

[info type=”info-danger” ]

Internet sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden gncbilgi.com sitesi sorumlu tutulamaz. Gncbilgi.com Paylaşim Platformunda paylaşilan hiçbir ürün hakkında olumlu yada olumsuz yorumlanan Ürünler,İlaçlar hakkında yazılan yazılar tavsiye durumunda değildir.Tamamen Bilgilendirme Amaçlidir Kesinlikle Doktor Tavsiyesi olmadan Kullanmayınız.

[/info]

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu