Yaşam Tarzı

En Çok Begenilen Erkek Parfümleri , En Fazla Kalıcı Olan Erkek Parfümü

En Çok Begenilen Erkek Parfümleri , En Fazla Kalıcı Olan Erkek Parfümü

Parfüm Kokusu erkeğin ilk görüşte karakterini yansıttığı çok güçlü bir argümandır. Bazen nasıl göründüğünüz ve ne giydiğiniz bile kokunuz sayesinde önemini yitirir. Parfümünüzü bulunacağınız mekana ve zaman dilimine göre, kişiliğinizle olan uyumunu göz önünde bulundurarak, ferahlatıcı, kışkırtıcı ya da Erkeksi  özelliklerde seçebilirsiniz. Seçtiğiniz parfümün üst, orta ve alt notalarındaki karışımlar kokunuzun etkileyiciliği hakkında size bilgi verir. Kalıcılığı ise kaliteli içeriğe sahip olmasıyla ilişkilidir.

Parfüm (EDP) Ne demek ? Kalıcı Parfüm

Eau de parfums, yüzde 15 ila 20 arasında bir sonraki en yüksek parfüm yağı konsantrasyonuna sahiptir . Tüm gün cildinizdeki ve yanınızdaki kişiye rahatsızlık, vermezler  Cilt üzerinde uzun süre Kalıcıdırlar. En yaygın koku kategorisi ve tipik olarak tüm yeni kokuların nasıl salındığıdır. Mağaza tezgahındaki birçok parfüm eau de parfumdur. Koku sabahtan akşama kadar belirgin olacak ve geceleri soyunduğunuzda kalıcı parfüm  hala tespit edilebilir olmalıdır.

Eau de toilette  genellikle yüzde 5 ila 15 oranında daha düşük bir parfüm yağı konsantrasyonuna sahiptir ve akşam sonuna kadar sürmesi gerekmeyen durumlarda kullanılır cilt üzerinde daha hafif bir yapıya  sahiptir. Bazıları eau de toilette  gündüz giymek için yapılırken, eau de parfumlar gece için kullanılır ,her şey tercih ettiğiniz şeyle ilgilidir.

Hangi Parfüm Tercih Edilmeli

Genelde Parfüm seçerken mevsimi de göz önünde bulundurun . Sıcak ve nemli mevsimlerde EDT, soğuk havalarda ise EDP(Eau de parfum)  parfüm daha uygun olacaktır.

Hangi Parfüm Daha Kalıcıdır.

EDP( Eau de parfum) Daha Kalıcı Ve Fiyatları Daha Pahalıdır. Eger Kalıcı olsun diyorsanız Parfüm EDP Parfüm Tercih Edilmelidir.

Erkek Parfüm Önerileri Nelerdir.

Erkek Parfüm İsimleri

Kalıcılıgı Erkek Parfümleri  Olan ve En güzel Yorumlanan Erkek Parfümleri.

Mert Kalafat Tarafindan  Tavsiye edilen Erkek Parfümleri

  • Abercrombie Fierce :
  • Byredo,
  • Creed,
  • Montblanc
  • Grand Soir
  • Spicebomb
  • Noir

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu