Saç Bakımı

Graycell Şampuan Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Graycell Şampuan Saç ve Sakal içindir. Bu Şampuan kesinlikle saç boyası içermediği belirtilmiştir. Bu Saç ve Sakal Şampuanın özel bir karışım olduğu belirtilmektedir. İçeriğinde paraben boya amonyak içermez kimyasal madde bulunmamaktadır. Graycell Saç  Sakal Şampuanı saçlarınızın ve sakalın orijinal kendi rengine dönmesini sağlayan tamamen doğal olduğu belirtilen bir üründür.

Graycell Saç  Sakal Şampuanı Ne İşe Yarar?

Graycell Saç  Sakal Şampuanı Saç hücrelerinin anında beslediği saçınız için gerekli olan Melanin üretilerek saçlarınızın doğal renginin yakalandığı belirtilmiştir. Ortalama olarak  sekiz yıkama sonrası  doğal saç renginize kavusacaginiz belirtilmiştir. Melanin eksikliğinden kaynaklanan Saç ve Sakallardaki Beyazlıkları sekiz yıkama sonrasi tamamen kapatacağı belirtilmiştir.  Ayrica Dermatolojik testten geçtigi  ve tüm saç tipleri için uygun oldugu belirtilmiştir.Bakanlık izinli oldugu söylenmektedir.

Graycell Şampuan Nasıl Kullanılır?

Graycell Şampuanı ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Graycell Şampuan Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

  • 3 kere basarak avucunuzu neredeyse tamamen dolduracak kadar sıkın.
  • Daha sonrasında saç ve sakallarınızı Graycell Şampuan ile en az 3 en fazla 5 dakika ovalayın ve köpürtün.
  • Graycell Şampuan 15 dakika kadar saç ve sakalınız da kalmasını sağlayın ve daha sonra iyice durulayın bu yöntem ile  Saç ve sakalların iyice beslenmesini sağlayacaktır.

Graycell Natural Color Your Hair Ne İşe Yarar?

Graycell Natural Color Your Hair Saçlarınızın ve Sakalın orjinal kendi rengine dönmesini sağlayan tamamen doğal olduğu belirtilen bir üründür. Ortalama olarak  sekiz yıkama sonrası  doğal saç renginize kavusacaginiz belirtilmiştir.

Graycell Şampuan Eczane Fiyatı

Graycell Şampuan Eczane Resmi satış fiyatı 89.99 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Graycell Şampuan Kullanan & Kullanıcı Yorumları

Graycell Şampuan Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Graycell Natural Color Your Hair Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanmayınız. Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Graycell Şampuan Kullananlar

Graycell Şampuan  hakkında yapılan olumlu yada olumsuz yorumlar tamamen internet sitelerinden alıntı yapılarak yazılmıştır..

Merhabalar  ben aldım graycell en doğal saçımın rengine en uygun bu şampuan oldu, birkaç marka denedim çok yapma ve boyanmış gibi oldu

Ben kendi Saçlarımı Saçlarımı beyaz seviyorum beyaz olmasını ama bir gün sıkılırsam bunu kullanırım graycell bu konuda en iyisi

Ben bu ürünü daha önce graycell sipariş sitesinden almıştım.Orjinali lacivert renkli bir ürün.Faydasını gördüm. Sağlık vitrini adlı satıcıdan bir parça ucuz diye aldim ama ürün sahte.orj.ile alakası yok.Rengide orj. den farkli.bildiginiz köpüren şampuan.Almayin. beyaz saç ile alakası yok bu urunun.tanitim da belirtilen hiçbir faydasını görmedim. mecburen 1 yıldız verdim.bos gecilmedigi için. verdiğim paranın hayrını görmesinler

Graycell Natural Color Your Hair kullandım bir işe yaramadı.

Orijinal sitesinden bu ürünü aldım. 5. yıkamadayım ve hiç bir değişiklik yok. İnstagram üzerinden Graycell şampuan hesabına ne  kadar yorum yapsam sildiler. Tahminimce Dikkat ettim kötü yorumların hepsi tek tek siliniyor.

Graycell Saç  Sakal Şampuanı ürününü hiç bilmiyordum ve duymamıştım Facebook’ta dolaşırken reklam olarak karşıma çıktı, sitesine girip  tek tek inceledim. Hiç boya kullanılmadığı belirtilmiş  ve tamamen doğan 4 aylık kullanımda saç rengini doğal rengine dönmesi görsellerle de desteklenmiş bana da mantıklı geldi. Üründen 4 kutu 199 TL’ye sipariş ettim ve 1 aydır kullanıyorum. Henüz hiç bir değişiklik gözlemlemedim, eğer 2. ayın sonunda da değişiklik olmazsa ben de diğer kullanıcılar gibi fake bir ürün yorumu yapacağım. Elbette ki dileğim işe yaraması, aksi halde niye uğraşayım ve bu kadar para dökeyim ki.

Graycell Saç  Sakal Şampuanı Yorumları

Ben aldım dış kargo paketi kapalıydı ona aldandım. Almayın. Kutusu açılmıştı. Şişe ağız kapalı değildi ve dışa dökülmüştü. Kargo poşeti paket öyle olmaz diye sonra dan anladım. Sanki açılmış paket emme basma tulumba gibi iyice sarılmıştı. Ürünü kullanmadım kargo sıkıntı Bi daha o kargoya bişey güvenip göndermem. Şirkete böyle yapan bizim mallara ne yapmaz

Bende aldım bir ay kullandım hiç bı faydası yok boşuna paranızı verip almayın aldığıma pişman oldum saçlarım sahada beyazladı

Kullanan kişiler yorum yazarsa ben de bir şişe daha alabilirim henüz bendeki şişe bitmedi.

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu