Sağlık

İce Therapy Tüy Dökücü Kullanıcı Yorumları Şikayet

İce Therapy Tüy Dökücü

İce therapy krem vücütta oluşan istenmeyen tüyleri ortadan kaldırmanın acısız ve ağrısız bir yöntemidir. İce therapy krem ile saatler devam eden Epilasyon seanslarına acı ağrı veren ağda seanslarına veda edin.Artık vücudunuz da istemediğiniz bir bölgede oluşan kıl ve tüyleri rahat ve zahmetsizce ortadan kaldırabilirsiniz.

İce Therapy Tüy Dökücü Kullanımı

 • İce Therapy Krem İstenmeyen tüylerin bulunmuş olduğu bölgeye bir miktar damlatılarak 5 dakika süresince iyice masaj yaparak yedirilir.
 • İce Therapy krem 5 dakika içinde sürülen bölgeyi -3 aşama soğuma ısısına getirerek kıl hücrelerini şoka uğratarak dökülmelerini sağlar.
 • Bu işlemden sonrasında dökülen tüyleri bir peçete yardımı ile alabileceğiniz benzer biçimde duş alarak iyice temizleyebilirsiniz.
 • İce Therapy Tüy dökücü kremden en iyi sonucu almak için minimum 3 seans uygulanması gerektiği belirtilmektedir.
 • 6 Seans uygulama sonucu ise istenmeyen tüylerin 2 yıl süre ile tamamen yok olduğu iddia edilmektedir.

 

İce Therapy Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

 • Demet Ö. : Bir kutu bitirdim ve sanki azalmaya başladı tüylerim. Bu yüzden iki paket daha sipariş verdim. Toplamda 350 TL ödemiş oldum bakalım lazer epilasyondan daha ucuza getirebilecek miyim.
 • Ağda yapmaktan nefret eden birisi olarak tüy dökücü ürünler kullanıyorum. Fakat hiçbirisi tam bir temizlik sağlamıyor ve sonrasında uğraştırıyor. Şimdi ise İce Therapy Tüy Dökücüyü denedim ve inanılmaz bir halde tam temizlik sağlıyor ek olarak cildinizi yumuşacık ediyor. Pürüzsüz ve tahriş olmadan tüylerinden kurtulmak isteyen her insana tavsiye ederim.
 • Spor yaptığım için bir süre sonrasında göğsümdeki kılları temizleme ihtiyacı duydum. İce Therapy kullandım ve tertemiz oldu. Ben üstten alır kökü kalır diye düşünürken kökünden temizlik yapmış oldu. Şimdi tertipli olarak kullanıyorum bakalım sonucu ne olacak.
 • Ben vücudumun her bölgesini temizlemeyi seven biriyim ve bu mevzuda birçok tüy dökücü kullandım, hiçbirisinden verim alamadım. Son olarak İce Therapy Tüy Dökücüyü kullandım ve hakkaten de zahmetsiz bir halde kıllardan tamamen temizlendim. öteki tüy dökücülerin peşinden ben jiletle yeniden temizlik yapıyordum fakat İce Therapy Tüy Dökücü ile buna asla gerek kalmadı.

İce Therapy Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Şikayet

 • Çok popüler olan bir alışveriş sitesinden İce Therapy Tüy Dökücü aldım fakat 3 hafta geçmesine karşın hala ürün elime ulaşmadı.”
 • Satın aldığım ve parasını ödediğim ürün hala elime ulaşmadı, kontakt numaralarını aradığımda ise kimselerle görüşemiyorum.”
 • icetherapy.net sitesinden ice Therapy tüy dökücü krem aldım. Üzerinde yazdığı benzer biçimde kullanmama karşın hiçbir işe yaramadı. İlk kullanımda tesirini gösterdiğini söylediklerinden, yeniden kullanmak istemedim. Tv reklamlarının da tamamen aldatmaca bulunduğunu düşünüyorum. Ürünü geri vermek ve paramın hesabıma geri aktarılmasını isterim.
 • Almayı düşünüyordum vazgeçtim teşekkür ederim.
 • Bende ıcetherapy.net diye bir siteden getirttim, 1 kere kullandım hemen hemen fakat tüyleri kökten dökmedi bildiğiniz tüy dökücüler benzer biçimde doğrusu, iki günde tüyleriniz sert bir halde geri çıkmaya başlıyor.

Ice Therapy Türkiye Fiyatı

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem 250 ml Fiyati  79.45 tl

Ice Therapy Tüy Dökücü ve Azaltici Nedir? Nasil Kullanılır

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu