Biyografi

Kaan Yıldırım Kimdir?Kaan Yıldırım Babası Kim?

Kaan Yıldırım Kimdir, Kaan Yıldırım Kaç Yaşındadır,Kaan Yıldırım Babası Hakan Yıldırım Kimdir, Kaan Yıldırım Nerelidir Bu Tür Soruların Cevabi Aşagida Verilmiştir.

Kaan Yıldırım Kimdir?

Kaan Yıldırım, 24/12/1986 Kaan Yıldırım (33 yaşında)  tarihinde İstanbul’da Dünyaya Gelmiştir.Boyu: 1,8 m  olan Kaan Yıldırım  İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun oldu . İlerleyen Zamanlarda ise  Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kaan Yıldırım Babası  Hakan Yıldırım  ve Annesi Seyhan Yıldırımdır.

kaan yıldırım hadise sevgili

Kaan Yıldırım Kaç Yaşındadır?

Kaan Yıldırım Yaşı 24/12/1986 Kaan Yıldırım (33 yaşında) dır

Kaan Yıldırım Kiminle Evlendi?

Kaan Yıldırım Adı Mutluluk dizisinde başrolü paylaştığı Ezgi Eyüboğlu ile nişanlandı Daha Sonrasında 15 Mayıs 2016 tarihinde Ezgi Eyüboğlu ile Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda evlendi.

Kaan Yıldırım Oynadıgı Diziler?

  • Hekimoğlu (Doktor Mehmet Ali Çağlar, Kanal D, Karga Seven Pictures Türkiye, 2019)

Kaan Yıldırım ın  Rol Aldıgı Hekimoğlu dizisi, dünyaca ünlü medikal drama dizisi olan House M.D.’nin Türkiye uyarlamasıdır. Oldukça huysuz ancak bir o kadar da başarılı bir doktor olan Ateş Hekimoğlu ve ekibinin hastanede ve hastalarla yaşadıklarını konu alır.

  • Halka (Kaan, Trt1, Es Film, 2019),

Kaan Yıldırım Rol Aldigi Dizide  Yönetmenligini Volkan Kocatürk’ün yaptıgı Halka dizisi adını, simgesi üç halka olan 40 yıllık bir suç örgütünden alıyor.Kaan Yıldırımın Rol Aldıgı Halka  Kaan ve Cihangir adlı iki gencin intikam hikayesini Anlatan Dizide  bu İki  gencin Halka örgütü çerçevesinde şekillenen hayatları izleyicinin karşısına çıkarılacak.

  • İnsanlık Suçu (Cemal Gökdemir),

Kaan Yıldırımın Rol Aldıgı İnsalık Suşu Dizisi Adana’nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır

  • Klavye Delikanlıları (Kerem Topuz / Show Tv, 2017),

Kaan Yıldırımın Rol Aldıgı Klavye Delikanlıları Dizisinde Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog Yerine Bilgisayarla Zaman Gecirmiş   asosyal  olmuş İki Arkadaslardir ve bütün gün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır Olay Böyle Devam Etmektedir.

  • Adı Mutluluk (Fox),

Kaan Yıldırımın rol Aldıgı  Adı Mutluluk Dizisi Yapım Olarak 2015 Türkiye Yapımıdır Yapım şirketi :SÜREÇ FİLM Yapımcı :Ali Gündoğdu Yönetmen :Erol Özlevi

  • Ulan İstanbul (Ferdi, 2014 – 2015)

Kaan Yıldırımın Rol Aldıgı  Ulan  İstanbul Dizisinde İstanbul’da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, yanında yetiştirdiği ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır.

Kaan Yıldırım Dizilerinde Rol Almıştır.

Ezgi Eyüboğlu Kiminle evliydi?

Ezgi Eyüp oglu Kaan Yıldırım İle  Ulan İstanbul Dizisinde Tanısıp 2016 Yılında Evlenmişlerdir.

kaan özge evliligi
kaan özge evliligi

Kaan Yıldırım Boşandı mı?

Kaan Yıldırım ve  Ezgi Eyüpoglu Cifti  Aşkları Ulan İstanbul  dizi setinde başlayan ve 3 yıl önce nikah masasına oturan oyuncu çift Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım,İstanbul Aile Mahkemesinde tek celsede boşandı Hürriyet in haberine  göre Hakimin, “Boşanma konusunda kararlı mısınız?”Sorusuna söz alan davacı Ezgi Eyüboğlu, “Davalı ile aramızda şiddetli geçimsizlik vardır dedi.

kaan yildirim özge ayrılıgı
kaan yildirim özge ayrılıgı

Ezgi ve Kaan neden ayrıldı?

Ulan İstanbul Dizi Setinde Tanısıp Evlenen  Ezgi ve Kaan Çifti  Tek Celsede Anlaşmalı olarak Boşandı

Hürriyet in haberine  göre Hakimin, “Boşanma konusunda kararlı mısınız?”Sorusuna söz alan davacı Ezgi Eyüboğlu, “Davalı ile aramızda şiddetli geçimsizlik vardır dedi

kaan yıldırım babası hakan yıldırım
kaan yıldırım babası hakan yıldırım

Kaan Yıldırım Babası Hakan Yıldırım Kimdir?

Kaan Yıldırımın Babası olan Hakan Yıldırım, Medikal ürünleri ithal eden aynı zamanda da ARGE departmanında üretim yapan bir firmanın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Olarak Çalısmakadir.

Kaan Yıldırım Hadise Aşk

Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım, Hadise ile yaşadığı aşk gündemden düşmüyor.Hadisenin Kaan Yıldırımın Ailesi İle Tanıstıgı Söyleniyor Ve Hadisenin Çocuk Sahibi olmayi Çok İStedigi Söylentilerin Arasinda  Karantina günlerinde de birbirlerinden ayrılmayan Kaan Yıldırım ve Hadise hakkında evlilik dedikoduları  artık dedikodu olmaktan çıktı

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu