Cilt Bakımı

Madecassol Krem Ne İşe Yarar? Madecassol nasıl kullanılır?

Madecassol Krem Nedir?

  • Madecassol Krem Yaralara iyi gelmesi, Madecassol kremsivilce ve leke Tedavisinde kullanılmaktadir, sıkılaştırıcı ve yaşlanma karşıtı olan cilt bakımında kullanılırr.
  • Madecassol Krem  İçerisinde Bulunan  Etkin Maddeler 1 g merhem 10 mg Centella asiatica’nın(Gotu Kola) titre edilmiş ekstresini içerir.

Madecassol Krem İçerisinde Bulunan En Etkin Madde Olan Centella asiatica nedir ?

 Centella asiatica Endonezya, Çin, Hindistan ve Güneydoğu Asya. Bataklık sularının içerisinde yetişen Bir Çiçek Türüdür Leke giderici, sıkılaştırıcı ve sivilce karşıtı Faydaları da vardir,Madecassol Krem İçerisinde Bulunan Centella asiatica  Baslıca Özellikleri Yaralara iyi gelmesi, sivilce ve leke karşıtı olması, sıkılaştırıcı ve yaşlanma karşıtı olan cilt bakımında kullanılırr.

  • Madecassol Krem İçerisinden Bulunan Yardimci Maddeler ise Glikol stearat, propilen glikol, sıvı parafin kalın, terpen içermeyen ıtır yağı, terpen içermeyen lavanta yağı, saf su  bulunmaktadir.

[info type=”info-warning” ]

Doktorunuzun İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız.

[/info]

Madecassol Krem Ne İşe Yarar?

MADECASSOL Krem ( Merhem), Vucudumuzda Yüzeysel Birinci ve İkinci  derece yanık Tedasinde Kullanılır Madecassol Krem Vucudumuzdaki bölgesel deri ülserleri, yatak yaraları, meme başı çatlak ve yarıkları, sünnet, genital bölge yırtılmaları, doğuma yardımcı olmak amacıyla uygulanan küçük cerrahi müdahalelerde, radyasyon tedavisi sonrasında oluşabilecek cilt hasarlarında iyileşmesi için kullanılmaktadır.

Madecassol  Kremi Fiyatı

MADECASSOL  Krem Fiyati  Ortatalama olarak 2020 Yılı fiyatı Kdv Dahil Fiyati  29.06 TL ‘dir.

Madecassol krem Kullanımı

Doktorunuz MADECASSOL ile tedavinizin ne kadar süreceğini size bildirecektir.

Muayne  Oldugunuz Doktorunuz ayrı bir tavsiyede bulunmadıkça günde 1-2 kez uygulayınız

Doktorun Tavsiyesinden Lütfen Çıkmayınız.Doktor Aksini Belirtmedikce  Kullanımı Azaltıp Yada Cogaltmayınız.

Madecassol kremi Nasil Kullanmalıyım

Kapağı ters çevirerek tüpü deliniz ve yara üzerine ince bir tabaka halinde sürünüz.

Doktorunuz MADECASSOL ile tedavinizin ne kadar süreceğini size bildirecektir.

Madecassol krem tek başına kullanılır mi

Madecassol Krem (Merhemin) Bazı ilaçlar ile birlikte kullanıldığında MADECASSOL’ün ya da kullanılan diğer ilacın etkisinin değişebileceği konusunda herhangi bir bilgi yoktur. Madecassol Kremi Etkisini Degiştirmeyecek kremlerlede veya Farklı ilaç kombinasyonları ile deneye bilirsiniz.

Madecassol Kremin Yan Etkileri

  • Alerjik reaksiyonlar
  • Cilt döküntüsü
  • Kızarıklık ve içi su dolu kabartılar (kurdeşen)
  • Vucudunuzda Kaşıntı

Yukarıdaki Maddelerin hepsi İnsan Vucudunda  çok ciddi yan etkilerdir. Eğer Madecassol Kremi Kullandıkdan sonra bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin MADECASSOL’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.Hemen Doktorunuza Basvurmanız Gerekmektedir.

Madecassol Krem Aile Hekimi Yazabilir mı

Madecassol kremi aile hekimi Yazamıyor Madecassol kremi Yazdırmak İçin  Cildiyeciye gitmeniz lazım

Madecassol Krem Sivilceler ve Lekeler için Nasıl Uygulanır?

Madecassol  kremi Cildinizde sivilceniz,Vucudunuzda lekeniz veya kuru cildiniz var ise Aşagidaki şekilde kullanmanız daha etkili olacaktır. Bu malzemeleri Temin Edip  evinizde  kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sivilceler ve Lekeler Gerekli Malzemeler

  • Bir çay kaşığı ile madecassol krem
  • Bir çay kaşığı Bepanten
  • Bir tane E vitamini kapsülü

Sivilceler ve Lekeler İçin Madecassol Krem Karısımı 

-Yukarıdaki  Üç Maddeyi  bir kapta bolca  karıştırıp karışımı oluşturun. Yaptıgımız  karışımı göz ve dudak çevresine değirmeden tüm yüzünüze ve problemli bölgelere uygulayın. Bu karışım ciltte bir veya birbucuk  saat kadar kaldıktan sonra cildinizi su ve pamuk yardımıyla temizleyin

Madecassol Krem Sivilce Karısımı ve  Faydasi  :  Sivilceden ve izden eser kalmayacaktır. Kesinlikle abartılmamalıdır. 30 günde 1 defa bu uygulamayı yapmanız yeterlidir.

Madecassol Krem  Yanık Tedavisinde Kullanılırmı?

Vücudunuzda Yanık Varsa Madecassol Krem kullanıp  gerçekten çok faydasını görebilirsiniz

Madecassol Kremi  Kimler Kullanabilir

Madecassol Kremi Çocuklarda kullanımı:

Özel popülasyonlara ilişkin klinik çalışma bulunmadığından doz bilgisi mevcut değildir Kullanım Bilgisini Doktorunuzdan Almanız Gerekmektedir.

Madecassol Kremi Yaşlılarda kullanımı:

Özel popülasyonlara ilişkin klinik çalışma bulunmadığından doz bilgisi mevcut değildir.Kullanım Bilgisini Doktorunuzdan Almanız Gerekmektedir.

Madecassol Kremi Böbrek yetmezliği olanlarda  kullanımı

Özel popülasyonlara ilişkin klinik çalışma bulunmadığından doz bilgisi mevcut değildir.Kullanım Bilgisini Doktorunuzdan Almanız Gerekmektedir.

Madecassol Kremi Karaciğer yetmezliği olanlarda kullanımı

Özel popülasyonlara ilişkin klinik çalışma bulunmadığından doz bilgisi mevcut değildir.Kullanım Bilgisini Doktorunuzdan Almanız Gerekmektedir.

[info type=”info-warning” ]

Doktorunuzun Tavsiye Ettigi Kullanım Üzerine Çıktıysanız MADECASSOL’den kullanmanız gerekenden fazlasını kullanmışsanız bir doktor veya eczacı ile konuşunuz

[/info]

 

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu