Cilt Bakımı

Madecassol Krem Nedir? Madecassol Fiyatı 2022

Madecassol merhem neye iyi gelir?, Madecassol kremin fiyatı Nedir?,  yüzde kaç saat kalmalı?, Fiyatı 2022, ne işe yarar, kullanıcı yorumları

Uzman hekimler tarafından en çok reçete edilen merhemlerden biri Madecassol krem dir.  Bu krem doku ve organlardaki yaraları onaran ve iyileştiren etkili bir ilaçtır.  Bu kadar etkili olan Madecassol Krem Fiyatı oldukça merak edilmektedir.

Bu ilacı kullanmak isteyen herkesin merak ettiği Madecassol krem ile ilgili en çok merak edilen soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.  Peki; Madecassol merhem neye iyi gelir?, Madecassol kremin fiyatı Nedir?,  yüzde kaç saat kalmalı?, Fiyatı 2022, ne işe yarar, kullanıcı yorumları gibi soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

Madecassol Krem Nedir?

Bu kremin etken maddesi Centella asiatica ekstresi‘ dir. Madecassol Krem Cildi yumuşatır, yeniler ve tazelik sağlamaktadır. Ayrıca  Derin çatlaklar, sivilce izleri, cilt bakımı sonrası oluşan lekeler, tahrişler, güneş yanıkları, emziren annelerde meme başı yarıkları, gebelikte oluşan göbek çatlağı, hafif seyreden selüloit ve vb. gibi cilt sorunların tedavisinde kullanılmaktadır.

madecassol krem faydaları nelerdir madecassol krem sivilce yanık
madecassol krem

Bu Krem Hakkında en çok merak edilen sorulardan biri olan Madecassol Krem Fiyati dir.

 • Krem Etken Maddesi; Centella asiatica ekstresi
 • Krem Marka İsmi; MADECASSOL Merhem 40 gr
 • Üretim Yeri; Bayer Türk Kimya San. Ltd. Şti., Topkapı- İstanbul
 • Madecassol Krem 2021 yılı Fiyatı;  3 Aralık 2021 tarihi itibari ile 34.83 TL dir.

Madecassol Krem Neye İyi Gelir?

Bu krem kesinlikle açık yaralarda uygulanmamalıdır. Aksi taktirde yaralar sulanarak iltihaplanma olmasına neden olacaktır.

Madecassol krem kullanma talimati
Madecassol krem kullanma talimatı
 • Yüzeysel 1. ve 2. derece yanıklar,
 • Lokal deri ülserleri, dekübitus ülserleri,
 • Radyoterapi sonrası görülen radyo-epidermitis tedavisi,
 • Yara ve yanıkların iyileşme sürecini hızlandırır,
 • Tahriş olmuş cildi onarır,
 • Ağda sonrası,
 • Kuru cildi nemlendirmek için kullanılan kremdir.

Madecassol Kremin Fiyatı Nedir?

MADECASSOL 10 mg/1 gr 40 gr pomad 2021 Fiyatı ; Normal reçeteli olarak satılan bu merhemin Aralık Ayı  itibari le fiyatı 34.83 TL dir.

Madecassol Krem Yüzde Kaç Saat Kalmalı?

Belirtilen bu ilacın kullanım sonrası uygulanan bölgede ortalama olarak 1 saat kadar bekledikten sonra ılık su ile yıkanmalıdır. Bu krem göz ve dudak çevresi hariç cildin her yerinde kullanılmaktadır.

Madecassol Kremin Olası Yan Etkileri

Bilinçli ve düzenli olarak kullanıldığında herhangi bir yan tesiri bulunmayan bu kremi dozunda yani doktorun tavsiyesi dışına çıkmadan kullanmak çok önemlidir.  Bu krem kullanımı sonrasında  ciltte tahriş çok azda olsa görülmektedir.

Madecassol Krem Kullanıcı Yorumlar

Madecassol sivilce lekelerinin giderilmesinde epey tesirli bir krem. Ben sivilcelerimin üstüne gece yatmadan evvela ince bir katman halinde uyguluyorum

İnce bir katman olarak yüzüme sürdüğüm Madecassol hiç iyi gelmedi. Yüzümdeki sivilce lekelerinin geçmesi için kullanmıştım fakat yüzümde yeni problemlere yol açtı. Kremi sürdüğüm bölgelerde ufak kızarıklıklar oluştu. Madecasol’ü yüzünüze sürmenizi tavsiye etmem.

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu