Sağlık

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Nedir ? Kullananlar Yorumlari

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Bağışıklık üzerine çıkarılmış bir üründür.Onilic doğal bileşenler ile oluşturulduğu belirtilmiştir. bağışıklık sisteminizi hiç olmadığı kadar güçlü hale getirir.  Olası hastalıklara karşı vücut direncinizi arttırır. Damar tıkanıklığını engeller, tansiyonu dengeler, kolestrolü düşürür. Çok yönlü özelliği sayesinde sizleri sağlıklı bir yaşama ilerletir.

[info type=”info-warning” ]

Gncbilgi.com da paylaşilan ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiçbir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine destek olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine destek olduğu iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunmuş olduğu ürün etiketi, broşür benzer biçimde bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Aşağıda verilen Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kati olarak gerçekleşeceği ya da yan tesirleri olmadığı anlamını taşımaz. Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışarak kullanım yapınız.

[/info]

Onilic Nedir?

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Nedir Kullananlar Yorumlari
Onilic Soğan Sarımsak Kürü Nedir Kullananlar Yorumlari

Onilic İçerisinde 15 adet ve 10 ml hacminde bulunan şasetler bulunmaktadir.. 2020 yılının eylül ayında piyasaya çıkmıştır.

İçeriğinde sarımsak, soğan, limon, deve dikeni, enginar, zencefil bulundugu belirtilmiştir.Onilic Kür Bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve Damar tıkanıklığına da iyi geldigi belirtilmiştir.Damarlarda biriken yağları parçalayıcı etkisi sayesinde kan dolaşımını korudugu belirtilmiştir.

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Ne İşe Yarar?

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Bağışıklık sistemini güçlendirmesi için satılan bi üründür.Onun yani sira  damar tıkanıklıkları,Tansiyonu dengelemeye yardımcı, Kan basıncı düzenleyici ,Kolesterolü düşürdüğü belirtilmektedir.

  • Damar tıkanıklığını engeller
  • Tansiyonu dengeler
  • Kolestrolü düşürür
  •  Onilic güçlü bir antioksidan olduğu belirtilmiştir.
  • Hücrelerinize zarar verecek moleküllerin etkilerini ortadan kaldırır.
  • Damarlarınızdaki pıhtılaşmaya engel olur.
  • Onilic doğal takviye ürünü düzenli kullanımda bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Nasıl Kullanılır?

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Kullanımı ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Onilic Soğan Sarımsak Kürü Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

  • Sabah aç karnına 1-2 şaset içilerek kullanılır.

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Fiyati

Onilic Soğan Sarımsak Kürü fiyatı 89.99 tl olarak fiyatı belirtilmiştir.

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Kullananların Kullanıcı Yorumlari

Onilic Soğan Sarımsak Kürü Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Onilic Soğan Sarımsak Kürü Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine  uyunuz.

 

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu