Cilt Bakımı

Ozonlabs Ozonlava Volkanik Maske Nedir? Kullananlar

Ozonlabs Ozonlava Volkanik Maske Avrupa Birliğinden onaylı oldugu Ayrica bağımsız laboratuvarlarda test edildigi  ve bu testlerde Ozonlava Volkanik Maskenin cilt üzerindeki lekelerin %80 e kadar basariya ulastigi kanıtlandıgı belirtilmiştir.Ciltte oluşan lekelerin oluşumuna engelleme ve cilt lekeleri ile savaşan Ozonlava Volkanik Maske tüm cilt tiplerinin temiz ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabileceği belirtilmiştir.

Ozonlabs Ozonlava Volkanik Maske Nedir?

Ozonlabs Ozonlava Volkanik Maske tüm cilt tiplerine uygundur.Ozonlava Volkanik Maske Bentonit kili(deri üzerindeki ve ağız içindeki toksinlere bağlanarak bölgenin temizlenmesini sağlanmasina yardımcı olmaktadir..) içeren bu maske cildin derin katmanlarina inerek temizlenmesine yardımcı olur. Ozonlava Volkanik Maske sayesinde cildin daha temiz ve aydınlık bir görünüm sağlanmasını sağlar.

Ozonlava Volkanik Maske Ne İşe Yarar?

Ozonlava Volkanik Maske
Ozonlava Volkanik Maske

Ozonlava Maske Yaşlanmaya daha yatkın ciltlerde kırışıklıklari azaltmaya yardımcı olmaktadir.Ciltte oluşan yağ gözeneklerini açar ve küçülmesini saglar sebum(yağ) üretiminin çoğalmasını azaltir. Ozonlava Volkanik Maske, ciltte oluşan renk farklılıkları nın  düzenlenmesi, cildin pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanması için uygulanan ve tercih edilen maskedir.Ayrica ciltte oluşan Sivilce,Akne, siyah noktalari temizlemektedir. Ek olarakda yeni Sivilce oluşumunuda engellemektedir.

Ozonlava Volkanik Maske İçerigi

Ozonlava Volkanik Maske İçeriğinde bulunan etken madde olarak BENTONİT bulunmaktadir.

Bentonit: Kullanımı çok eskilere dayanan  Osmanli döneminde de aktif olarak kullanılan  eski dönemlerde ismi yaşayan toprak olarak anılmaktadır. Bentonit bir çok salgın hastalıkların yayılmasını önlemek ve tedavisinde kullanılıyordu. Ayrica Volkanik kül, tüf ve lavların kimyasal ayrışması sonucu oluştuğu belirtilen, ağırlıklı olarak montmorillonit içeren killer ‘bentonit‘ olarak tanımlanır.

Ozonlava Volkanik Maske Nasıl Kullanılır?

Ozonlava Volkanik Maske Nasil Kullanilir ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Ozonlava Volkanik Maske hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza danışın.Doktor bilgisi olmadan kullanmayınız.

 • Ozonlava Volkanik Maske haftada iki-üç kez yüze maske şeklinde uygulanabilir.
 • Ozonlava Volkanik kil maskesi bir fırça yardımı ile temiz cilde ince bir tabaka halinde sürünüz.
 • Ozonlava volkanik maskeyi cilt tipinize göre bekletip bol su ile durulayip, cildinizi temiz bir havlu ile kurulayınız.

Ozonlava Volkanik Maske Kullanım Süreleri

 • Yağlı ciltler için kullanımı 15 dakika
 • Normal ciltler için kullanımı 7 dakika
 • Kuru ciltler için kullanımı 5 dakika
 • Normal Vücut için uygulama süresi 30 dakika

Ozonlava Volkanik Maske Kullanımı Uyarilari

 • Ozonlava Volkanik Maske uygulaması yapıldığında, içindeki volkanik tüf ciltteki kan dolaşımını hızlandırdığından, uygulama sonrasında cildiniz kısa bir süre pembeleşebilir.
 • Kullandıktan sonra ürünün kapağını sıkıca kapatınız.
 • Çocukların erişemeyeceği, güneş ışığından uzak, kuru ve serin bir yerde saklayınız.
 • Haricen kullanım içindir.

Ozonlava Volkanik Maske Maskesi Fiyatı 

Ozonlava Volkanik Maske normal satış fiyatı 189.90 tl şuanda indirim oldugu için 149.90 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Ozonlava Volkanik Maske Kullanan & Kullanıcı Yorumları

Ozonlava Volkanik Maske Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gıda takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilir. Ozonlava Volkanik Maske Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Ozonlava Volkanik Maske Kullananlar

severek kullandığım, cildimin toplanmasına yardımcı olan bir ürün. sebum fazlasını alıyor. göz çevresine uygulanabiliyormuş, elbette kil maskeleri gibi kızarıklığa sebep oluyor. bir kaç dakika içinde gidiyor kızarıklık. gözenek sorunum yok, o nedenle gözenekler üstünde etkisi nedir bilemiyorum. cildime detox yapıyor gibi oluyorum. kampanyalarda falan yine almayı düşünüyorum.

öncelikle vaatleri arasında sivilceyi önlemek,gözenekleri küçültmek,siyah nokta oluşumunu engellemek,cildi beyazlatmak gibi şeyler var.

hangilerini sağlıyor peki derseniz;sivilce oluşumunu gerçekten engelliyor,hatta sivilce çıkmak üzereyken sürdüğünüzde sönüp gidiyor.ne yazık ki gözenekli ve yağlı cildimde yağlanmayı azaltmadı ya da gözenekleri küçültmedi.cildi beyazlatma konusunda ilk kez sürüp yıkadığınızda bir aydınlık veriyor o kadar.kalıcı bir leke açma özelliği gözlemlemedim.bunun dışında siyah nokta oluşumunu da engellemiyor.ben sivilce için kullanıyorum çünkü cildim yağlı ve sivilceye meyilli.

genel anlamda tavsiye edecegim ve kullanmaya devam edeceğim etkili bir ürün.

Ozonlabs Ozonlava gönül rahatlığı ile tavsiyemdir. Tavsiyem üzerine kullanıp memnun kalanlara siz de eklenmek isterseniz www.ozonlabs.org de satışta kendisi Siz girmişken Ozon serumu da alın da gözaltı morluklarınız varsa veda eder bana da dua edersiniz.

Ozonlava Volkanik Maske Satin Almak İçin  Tıklayin

Ozonlava Volkanik Maske nedir? Bentonit maske Nasıl kullanılır?

Ozonlava Volkanik Maske nedir? Bentonit maske nedir Nasıl kullanılır?

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu