PhotoScape Nedir ? Photoscape Arka Plan Değiştirme Nasil Yapılır?

PhotoScape Nedir ? Photoscape Arka Plan Değiştirme Nasil Yapılır?PhotoScape Nedir ? Photoscape Arka Plan Değiştirme Nasil Yapılır?

Photoscape Nedir ?

Photoscape, fotoğrafları düzenlemek,Fotograflardaki arka planı  temizleme ,Resimlerin Arka planını silmeye ve  montaj oluşturmak veya dosyaları toplu olarak yeniden adlandırmak için en popüler programlardan biridir. Uzman olmasanız bile görüntülerinizi geliştirmek ve onlardan en iyi şekilde yararlanmak için düzinelerce araç var.

Photoscape Neler yapılabililir?

 1.  Fotoğraf editörü (bireysel veya toplu)
 2. – Diğer görüntü formatlarına dönüştürme
 3. – Fotoğraf montajı yapma
 4. – Görüntü optimizasyonu
 5. – Ekran görüntüsü alma
 6. – Fotoğrafları yeniden adlandırma – Fotoğraf
 7. Yazdırma
 8. – Animasyonlu GIF’ler oluşturma
 9. Resimlerdeki Arka Planı Temizleye Bilirsiniz.

Resimlere filtreler ve efektler eklene bilir

 • Photoscape’in özellikleri çok sezgisel ve kullanımı kolaydır. Görüntülerin bulunduğu klasöre erişin ve kullanmak istediğiniz aracı seçin. Her zaman geri dönme avantajı ile altyazı ekleyin, karalayın ve fotoğrafları kesin .
 • Fotoğraflarınızı değiştirmek ve üç boyutlu kutularda filmden görüntülere dönüştürmek, yansımalar eklemek, siyah beyaz veya sepyaya geçmek, küçük resimler oluşturmak vb. İçin Photoscape filtreleriyle oynayın.

Photospace İle Baska Yapılabilecekler

Resimleri düzenleye bilir,Resimlere arka plan ekleyip resimlerde arka planı silebilirsiniz.Görüntüleri düzenlemeye ek olarak, Photoscape ayrıca bilgisayar dosyalarınızı düzenlemenize yardımcı olur. “Yeniden Adlandır” işlevi, birkaç fotoğrafı doğru sırada yerleştirilmeleri için yeniden adlandırmanıza olanak tanır .

Photoscape arka plan değiştirme

Photoscape  ücretsiz program olup bir çok işlemmi kolayca yapabilirsiniz örnek vermek gerekirse Photoscape arka plan değiştirme,photoscape arka plan kaldırma,photoscape arka plan renk değiştirme yapabilirsiniz Asagida videoda detaylı bir şekilde anlatımı yapılmaktadir.

Bir kuruş harcamadan fotoğraflarınız için bir çözüm istiyorsanız ve kullanımı gerçekten kolaysa, Photoscape en iyi ipucudur

Photoscape Ücretsiz İndirin

14 Beğen

Yapılan Yorumlar

 1. Denedim oldu çoksa hızlandı netim tşkler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir