Bilgisayar

Pubg 8.1 Güncellemesi – Pubg Harita Sürprizi

Pubg 8.1 Güncellemesi

PUBG oyuncularının merakla beklediği 8.1 güncellemesi 15 Temmuz’da kontrol sunucusunda, 22 Temmuz’da ise ana sunucularda oyuncularla buluşacak. Sezon 8 ile Sanhok adasına büyük değişimler geliyor.

Pubg Yeni Harita Sürprizi

PUBG 8.1 güncellemesinin sunmuş olduğu en coşku verici yenilik Sanhok’a geldi; baştan aşağı daha iyi görünecek, oyun performansı artırıldı ve daha dengeli bir oynanış sunacak.

  • Ganimet Kamyonu: San Hook’un yollarında vasıta sürmek artık oyunculara vites yükseltmek için yeni fırsatlar sunacak. Bu kamyonlara oynayan oyuncular tarafından hasar  verdikce yeni ganimetler düşürüp yollarına devam edecekler. Kamyonu yok etmeye emin oyuncular ise ekibi için daha çok tabanca ve teçhizatla ödüllendirilecek.
  • El Konulmuş Silahlar: Ganimet Kamyonu Nu yok eden oyuncular tamamen kişiselleştirilmiş silahlarla ödüllendirilecekler. PUBG’de ilk kez oyuncular, benzersiz kaplamaları olan ve daha evvelde eklentilerle donatılmış olan silahları alabilecekler.
  • Geliştirilmiş Benzin Bidonu: Bu eğlence etrafa saçılan patlayıcı geliştirilmiş haliyle yoluna devam ediyor. Alev ateş bir tuzak oluşturmak için benzini yere dökün yada hepsini bir düşmana fırlatın ve ortalığı aydınlatın.
  • Yeni Dereceli Sezon: Yeni Dereceli Sezon Güncelleme 8.1 Güncellemesi  ile başlıyor. Bu sezon ise puanlamada oldukça talep edilen bir değişikliği de bununla beraber getiriyor. Dereceli Puan kazanımı artık ekip yerleşimini dikkate alıyor. Ek olarak, Vikendi haritası sıralamalı harita havuzuna eklenmiş bulunuyor.
  • Survivor Pass: Payback: Son olarak sezona birlikte rol alan yepyeni Survivor Pass, oyunculara Sanhok’un unutulmuş cennetini keşfederlerken yeni kaplamalar sunacak.

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu