Teknoloji

En iyi Yasaklı Sitelere Girme Yöntemi 2020 ,Ücretsiz Yasaklı Sitelere Girme

Merhaba Arkadaslar yasaklı sitelere girmek için bilgisayarında kurulu olmayan ilk önce firefox,veya Choreme a   indir Yasaklı sitelere calısan bir eklentidir. Yasaklı sitelere girmek için buraya tıklayın İndirdikten sonra yasakli sitelere girmek için tarayiciniza ekle diyin

Yasaklı Sitelere Girme Eklentisi

Dünyanın en hızlı VPN’i olan herhangi bir web sitesinin engellemesini kaldırın. Tek bir tıklama ile bugün çevrimiçi özgürlüğünüzü talep edin – Bugün Hotspot Shield’i edinin!

Hotspot Shield Free VPN Proxy ile web’de kısıtlama olmadan gezinin ve sevdiğiniz tüm haberlere, sosyal medyaya ve akış sitelerine erişin.

Hotspot Shield VPN for Chrome – En İyi Özellikler: Dünyanın En Hızlı VPN’i: SpeedTest tarafından test edildiğinde VPN’i “dünyanın en hızlı VPN’si” olarak derecelendirin.

WebRTC engelleyici: Web sitelerinin gerçek IP’nizi keşfetmesini önleyin.

Geo Coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırın:

Tarayıcı trafiğinizi şifreleyin ve kısıtlanmış içeriğe, engellenen web sitelerine, mesajlaşma uygulamalarına ve sosyal medya sitelerine erişin.

AllTüm çevrimiçi etkinlikleri güvence altına alın:

Maksimum gizlilik ve güvenliğin tadını çıkarmak için IP adresinizi maskeleyin ve kimliğinizi izleyicilerden koruyun.

Milyonlarca kişi tarafından güvenilen: 650 milyondan fazla indirmeyle Hotspot Shield Free VPN Proxy, Fast Company, Forbes, CNET, CNN ve New York Times’da yer aldı.

Limited Sınırsız VPN erişimi: Bant genişliği, veri veya zaman kısıtlaması olmadan güvenli VPN sunucularımızla bağlantıda kalın. Security Üstün güvenlik özellikleri: Web sitelerinin ve reklamveren izleyicilerinin ek güvenlik özellikleriyle web’de gezinme etkinliklerinizi izlemesini engelleyin.

Hotspot Shield nasıl çalışır?

Hotspot Shield Free VPN Proxy, güvenli VPN teknolojisini kullanarak Chrome tarayıcınız ile hedef web sitesi arasındaki şifreli bir kanal üzerinden hızlı bir VPN bağlantısı sağlar. Hotspot Shield, cihazınızın anonimleştirilmesi için gerçek IP adresinizi maskeler ve güvenlik duvarlarının arkasında bile kısıtlanmış web sitelerine erişmenizi sağlar.

Hotspot Shield VPN, Pango tarafından desteklenmektedir:

Pango, tüketicileri çevrimiçi olarak kişisel bilgilerini kontrol altına almaya inanmaktadır.

Pango milyonlarca kullanıcıya tüm güvenlik ürünleri aracılığıyla dijital güvenlik ve gizlilik sağlar.

Yapımcıs web sitesi : https://www.pango.co/

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu