Otomotiv

Yeni Seat Leon Özellikleri ,Yeni 2020 Model Seat Leon Fiyati ?

Yeni Seat Leon Özellikleri ,Yeni Seat Leon Fiyati ?

2020 model seat leon

Volkswagen Golf , Skoda Octavia ve Audi A3’ü de içeren yenilenmiş VW Group otomobillerinin dörtlüsüne ulaşan son araba Mk4 SEAT Leon . Leon, hayatının çoğunu Golf’ün gölgesinde geçirdi, ancak bu sefer gerçek bir eşit gibi hissediyor.

yeni seat leon ic kısım

İç mekan, artan kalitenin gerçekten kendini gösterdiği bir alandır. Düzgün bir 10 inç bilgi-eğlence ekranı, net dijital kadranlar, çekici malzemeler ve serin ortam aydınlatması, bazılarının Leon’un kabinini Golf’lere tercih edebileceği anlamına geliyor. 50 mm daha uzun dingil mesafesi, 380 litrelik bagaj bu sınıfta sadece ortalama olsa bile Leon’u aileler için daha cömertçe orantılı bir otomobil haline getirdi.

Benzin aralığı 1.0 litrelik, 109 beygir gücüne sahip üç silindirli bir motorla başlıyor, ardından 148 litrelik motorun 1,5 litrelik dört silindirli motoru geliyor. Benzin aralığının en üstünde, standart altı ileri manuel şanzıman

1,5 litrelik TSI’yi şimdiye kadar kullandık ve kesinlikle bir aile hatchback için yeterince kaliteli  hissettim. Bu, maksimum hızı 137mph iken 0-62mph süresi 8.4 saniyedir.

Yeni Seat Leon Fiyati ?

SEAT henüz kesin bir rakamı Belirlemesede ,otomobilin 1.0 litrelik benzinli motora sahip Seat Leon  için 20.000 £ ‘dan başlayacağını söyleniyor

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu