Otomotiv

Yeni Skoda Octavia Türkiyeye Ne Zaman Gelecek ? 2020 Model  Skoda Octavia  Özellikleri?

Yeni Skoda Octavia Türkiyeye Ne Zaman Gelecek ?, 2020 Model  Skoda Octavia  Özellikleri?

yeni skoda octavia

Yeni Skoda Octavia Özellikleri

Skoda Octavia, dijital mimarisinde büyük bir atılım gerçekleştirdi. Gösterge paneli farklı seviyelerde modülerildi. 10.2 inçlik sanal kokpit doğrudan göz önündedir  ve direksiyon simidindeki ve şimdi iki kollu olan kontrol düğmeleri kullanılarak yapılandırılabilir. Orta konsoldaki merkezi,10 n inç’e kadar serbest duran dokunmatik ekran, çevrimiçi güncellemeler sunan bilgi eğlence dünyalarına bir pencere görevi görür Entegre eSIM, Octavia’nın her zaman “internette” olduğu anlamına gelir. Birkaç düğme ile  sürüş modları, koltuk ısıtması, park asistanı veya klima gibi işlevlere doğrudan erişim sağlar.

Sadece ikinci bakışta ekranın altındaki ses seviyesini kontrol edebilen dokunmatik sürgüyü keşfediyoruz. Bir Skoda’daki ilk ekran, hız, tanınmış trafik işaretleri ve navigasyon bilgilerini ön cama yansıtır. Orta konsoldaki iki USB-C bağlantı noktası vardir.

“Standart” sürüş modunu seçiyoruz ve otoyolda rahatça kayabiliyoruz. Arka planda akustik olarak hoş olan, 360 Nm’lik bir torktan yararlanabilen Bir motor.

2020 model skoda octavia

Yeni Skoda Octavia Türkiyeye Ne Zaman Gelecek ?

2020 Model 8. Nesil Skoda Octiva Türkiyeye gelmesi Geçikecek gibi duruyor;

Vw Grubu Hatchback Sınıfında Tüm Avrupa’da en Fazla Tercih edilen ve Çok Merak edilen  modeli olan Volkswagen Golf‘ün en son 8. nesli olan neslinin yazılımsal hata Sebebi İle Tüm Avrupaya Dagıtımın durdurulmasının ardından yeni Skoda Octiva Gönderimlerinin durdurulmasına karar verildi. Skoda markası, Volkswagen Golf’ün MQB Evo platformunu ve OCU3 Online bağlantı birimini paylaşan yeni Octavia’nın teslimatlarını da durdurduğunu açıkladı. Skoda Yöneticisi Automobilwoche adlı web sitesinde yayına yaptığı açıklamada Volkswagen ile markasıyla aynı önlemleri Skodada aldıklarını, ayrıca Wv Golf Sekizinci nesil ile aynı mimariye sahip olan Yeni Audi A3 ve beşinci Nesil Seat Leon’un da kontrol edildiğini açıkladı.

Vw Grubu 15-21 Haziran 2020 tarihleri arasında bir yazılım güncellemesi yayınlaması bekleniyor.

 

 

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 14 =

Başa dön tuşu