Faydalı Bilgiler

İban Numarasına Para Yatırma Ziraat 2021

Ziraat Bankası İban Numarasına Para Yatırma, Ziraat Bankası Başka Hesaba Para Yatırma Nasıl Yapılır?

İban Numarasına Para Yatırma Ziraat 2021; konusu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz. Şimdi sizlere bu konudan bahsetmek ve ıban’a nasıl para yatırılacağı hakkında daha detaylı bilgiler aktarmak istiyoruz. O zaman siz de yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki ziraat bankası çok fazla tercih edilen kamu bankasıdır. Bu sebepten dolayı da şu an için havale saatlerinde sınırlandırma yoktur. Ziraat Bankası’ndan farklı hesaplara para yatırma işlemi gerçekleştirmek için farklı işlemlerin yapılma şartı bulunmaktadır.

Buna da EFT ismi verilir. EFT yapılabilmesi için ise hafta içi 09.00-17.00 arasında para gönderme işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Fakat havale yapılacak ise herhangi bir sınırlama yoktur ve 7/24 saat para aktarımı gerçekleştirilir.

İban Numarasına Para Yatırma Ziraat Bankası

Iban numarasına para yatırmak için sizden istenilen T.C. kimlik no, şifre, ad, soyadı gibi bilgilerin düzgün bir şekilde girilmesi gerekir. Daha sonra ise ne kadar miktar gönderim sağlayacaksanız o kadar tutar girmeniz ve ardından onaylamalısınız. Onaylama işleminin ardından ıban numarasına para yatırma işlemi gerçekleştirilir.

Ziraat Bankasi Baska Hesaba Para Yatirma
Ziraat Bankasi Baska Hesaba Para Yatirma

EFT yapılabilmesi için ise hafta içi 09.00-17.00 arasında para gönderme işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Fakat havale yapılacak ise herhangi bir sınırlama yoktur ve 7/24 saat para aktarımı gerçekleştirilmektedir.

Ziraat Bankası Başka Hesaba Para Yatırma Nasıl Yapılır?

İnternet şubesine ya da ziraat mobile giriş sağladıktan sonra fast sekmesine tıklamayabilirsiniz. Başka bir hesaba havale yapacağınız zaman para transferi sekmesine tıklamalısınız. Bunun ardından ise başka hesaba EFT havale seçeneğini işaretlemeniz şarttır. Bunun ardından gerekli bilgiler girilir ve onaylanır. Onaylanan sürecinin ardından ise para gönderme işlemi gerçekleşir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza ziraat bankası başka hesaba para yatırma nasıl yapılır? Konusundan bahsettik. Şimdi ise başka hesaba FT ne zaman geçer hakkında detaylı bilgi aktarma sağlayacağız.

Ziraat ‘ten Başka Bankaya EFT Ne Zaman Geçer?

Ziraat bankası çok fazla tercih edilen ve geniş kitleye hitap eden bir bankadır. Peki, Ziraat ‘ten başka bankaya EFT ne zaman geçer?  Ziraat Bankası’nın EFT saatleri hafta içi 09.00-17.00  arasıdır. Başka hesaba EFT yapacaksanız bu saatler arasında para göndereyim işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu saatlerin dışarısında gönderim sağladığınız da para aktarımı ertesi gün yapılmaktadır.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu