Sağlık

Hot Therapy Kullananlarin Yorumlari

Hot Therapy Ağrılar için Fabrika markasinin  üretilmiş olduğu ürün olduğu belirtilmektedir.Hot Therapy Diz, boyun, bel, sırt, kas ve eklem yerlerindeki ağrıların rahatlatmaya destek olduğu iddia edilmektedir ve  Ne olursa olsun doktorunuza danışarak kullanılması tavsiye edilmektedir kesinlikle hekim tavsiyesi olmadan kullanım yapmayin.

[info type=”info-warning” ]

Bu bilgiler hiçbir şekilde doktor(Hekim) muayenesi yerine geçemez ya da kişisel tanı ve tedavi yöntemi olarak kullanılamaz. Gncbilgi.com adli sitemiz bu gibi durumlarda sadece rehber olmayı amaçlar.Gncbilgi.com sitemizde tanıtımını yaptıgımız ürünlerle ilgili yazılar tamamen kendi sitelerinden alınmış bilgilerdir kesinlikle tavsiye niteligi tasimaz.

[/info]

Hot Therapy Nedir?

Hot Therapy Nedir?  Özellikle 25 yaş ve üstü bireylerde görülen Diz, boyun, bel, sırt, kas ve eklem yerlerindeki ağrıların rahatlatmaya destek olduğu iddia edilmektedir.Belli bir yaştan sonrasında kronikleşen eklem ve kas ağrılarının devamlı ve şiddetli oldugu süre Hot therapy ağrı kesici kremi kullanaca bileceğimiz belirtilmiştir.

hot-therapy
hot-therapy

Hot Therapy İçerigi

Hot therapy içeriği 8 değişik bitkiden oluşmaktadır. Bu bitkilerin ortak özellikleri sürülen bölgelerin ısı kıymetini arttırması ve bölgeyi yumuşatmak dir. şuanda içinde bulunan 8 farklı içeriği hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Hot Therapy Ne İşe Yarar?

Hot Therapy  Ne İşe Yarar? Öncelikle agrilarin kesilmesi için uygulanan bölgenin ısınmasını  sağlayarak  agrilarin dinmesini sagladigi belirtilmiştir.

 1. 25 yaş ve üstü bireylerde görülen eklem ağrıları için tavsiye edilen bir üründür.
 2. Kas gerilmesi Agrisi
 3. Eklem zorlanması
 4. Kasılma, Damar sıkışması

şeklinde nedenlerden meydana gelen ağrıları giderilmesine destek olduğu belirtilmiştir.

Hot Therapy Nasil Kullanilmalidir?

Hot Therapy ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Hot Therapy Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışınız.

Hot Therapy Tavsiye Edilen Kullanımı?

 1. Önemli olan uygulama yapılan bölgeye otuz dakika süresince su temas etmemesi ve vücudun kremi tamamen yemesidir.
 2. Yaşlı kişilerde ağrı fazlaca yoğun ise 12 saat aralık ile günde 2 kez uygulanması yeterli oldugu belirtilmiştir.
 3. Eğer ilk kullanım sonrasında uygulanan bölgedeki  ağrınız tamamen geçmiş ise kullanmayi birakabilirsiniz.
 4. Vücudunuzda bulunan Kronik ağrılarda ise hot therapy gün de 2 kez sabah ve akşam olarak kullanılmalıdır.
 5. İnce bir katman halinde ağrılı olan sorunlu bölgeye uygulandıktan sonrasında otuz dakika kadar su temas ettirmeden bekletmeniz gerekmektedir.

Hot Therapy Eczanelerde Satılıyormu?

Hot Therapy Her Eczanede satilmayabilir. Yani Eczaneden eczaneye farklılık göstere bilir.

Hot Therapy Nerede Bulunur Satiş Fiyati Nedir?

Hot Therapy farklı firmaların satış yaptığı belirtilmiş olup Piyasadaki fiyatlarin ayni düzeyde oldugu ve sizde araştırarak kendinize uygun fiyata satin alabileceginiz belirtilmiştir.

Hot Therapy Yan Etkileri Nelerdir?

 1. Kullanımdan ilkin kesinlikle Doktorunuza danişmaniz gerekmektedir Doktor tavsiyesi olmadan kullanım yapmayınız doktorunuzun talimatlarina gore kullanım yapınız.
 2. Kullanacan bireyin alerjik bir yapısı var ise içeriğini incelemesi tavsiye edilmektedir.
 3. Bazi kullanım yapan kişilerde sorunlu olan bölgeye uygulanması sonrasinda o bölgenin kabarması şeklinde alerjik reaksiyonlar gözlemlenlediyseniz eger sorunlu bölgeyi Bol su ile yıkayıp ortalama bir kaç saat içinde reaksiyonlarin normale döndüğünü göreceğiniz belirtilmiştir.

Hot Therapy Kullananlar & Kullanıcı Yorumları

Hot Therapy kullanıcı yorumları için toplumsal medya platformlarını incelediğimizde karşımıza pozitif yada negatif bir yorum çıkmamıştır.

Hot Therapy Kremi Kullananlarin Yorumlari

Hot Therapy Kullananlar tarafınca meydana getirilen Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır.Bundan dolayı Hot Therapy hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise Hot Therapy yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Hot Therapy Kremi Şikayet Varmi?

Hot Therapy Kremi Şikayet sebeplerinin en önemli olanı sahte ve asılsız yerden alınan ürünlerden şikayet geldigi belirtilmiştir.

Sizde Hot Therapy Kremi Şikayet hakkında memnun kalmadığınız ve şikayetiniz varsa eğer yorum yaparak alacak ve kullanmak isteyenlere rehber olabilirsiniz.

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu