Faydalı Bilgiler

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları incelendiğinde, birbirinden farklı yorumlar karşımıza gelebilmektedir. Lazer epilasyon konularında karşımıza gelen birçok alternatif süreç gelebilmektedir.

yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları
yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları

Yüze Lazer Epilasyon Yaptırmak İşe Yarıyor Mu?

Yüz bölgesine yapılacak olan lazer epilasyon işlemleri fazlası ile işe yarayabilmektedir. Genel olarak yapılan tüm lazer epilasyon türleri incelendiğinde genel olarak diode lazer işlemleri yapıldığı taktirde; yüz bölgesinde yer almakta olan tüylerden kurtulmak mümkün olabilmektedir. Buna ilave olarak; doktorların çalışmakta olduğu profesyonel merkezlerde yaptırmak da mümkün olabilmektedir. Lazer epilasyon işlem türlerinde yer alan işlem dozlarında, uygulama yapmak fazlası ile mümkün olabilmektedir. Ancak doktorlar tarafından sizlere özel dozların ayarlamasının yapılması gerekebilmektedir. Yapılacak işlemlerin dozları ve kalitesi de Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumlarını fazlası ile etkileyebilmektedir.

Yüz Bölgesi İçin En İyi Lazer Hangisi?

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları incelendiğinde, yüz bölgesine uygulanmakta olan en iyi lazer yöntemleri arasında diode lazer sistemi olarak bilinmekte olan sistem karşımıza çıkabilmektedir. Bu lazer epilasyon türü, etkili ve fazlası ile yüksek ayarlarda kullanılmakta olan sistemlere söylenmektedir. Bundan dolayı profesyonel merkezlerde ve kurumlarda uygulama işlemleri yapılabilmektedir.

Yüze Lazer Epilasyon Yaptırıldığında Tüyler İnceliyor Mu?

Yüz bölgesine yapılacak olan lazer epilasyon yöntemleri sırasında, tüylerin incelmesi mümkün olabilmektedir. Bir takım merkezler, ilk seanslarda yüze daha düşük oranda işlem yapılabilmektedir. Yüze yapılacak düşük doz uygulamalarda, kıl kökleri kısmi olarak etkilenmektedir. Bu seans sonrasında tüyler incelmekte ve incelen tüylere de lazer daha zor etki sağlayabilmektedir.

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Kesinlikle uzman doktor yapsın. Güzellik merkezinde yaptırmayın. Lazere gitmeden önce hormon testi yaptırın ve o test sonuç kağıdını doktora gösterin. Cilt kanseri riski vardır ama az bir risktir. Dediğim gibi güzellik merkezine gidip yaptırmayın. Mutlaka doktor yapsın. Lazere gidilmeden önce lazer yapılacak bölgedeki kıllar alınır ve öyle gidilir. Arasıra kontrole gidilir. Diğer seansa kadar bildiğim kadarıyla kıllar tekrar alınmaz. Çünkü lazer yapılacak bölgenin bir müddet önce ne cımbız ne ağda nede tüy dökücü kremle alınmamış olması gerekir.

elmacık kemigimi aldirmiştim. 4 seansta bitmiştir. Normal tüylerin 2 haftada cıkıyor ise. epilasyon yaptgn için bu süre uzayacak geç cıkacak. Muhtemelen 3 seansta biter senin epilasyonunda.

tüylerin sarı veya siyah olmasına göre degiyor mesela siyah ise lazer cihazı daha çabuk algılıyo ve 7 ay gibi sürede bitiyor eger tüyler sarı ise iş bayagı uzuyor çünkü sarı tüylerin kökleri algılaması durumu zorlaştırıyor 10 ay gibi bir sürede bundan önce hormonal mi genetik mi buna baglı testler yaptırmanızda lazım zira buda etkiliyor.

Faruk Çelikkol

Ankara'da dünyaya geldim. Yıllardır haber,blog sitelerinde editörlük yapmaktayım. Gncbilgi.com'un ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu