Sağlık

Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar & Kullanıcı Yorumları

Karınca yumurtası yağı Nedir? Karınca yumurtasi Yagi Ne işe yarar? ,Karınca Yumurtası Yağı Nerede Bulunur?Karınca Yumurtası Yağı nasıl kullanılır?,Karınca yumurtası yağı eczanelerde satılıyormu,Karınca yumurtası yağı neden yasaklandımı? Karınca Yumurtasi Yagi İle  Bu İlgili Bu Tür Soruların tüm cevabi Bu yazımızda.

Karınca yumurtası yağı çoğunlukla iran’dan ithal edilmektedir.Karınca yumurtasi yagi oldukca eski senelerden beri bu amaçla kullanılmıştır hatta. Asya’da yeni dogan bebeklerde kullanılmaktadır.Büyüdüklerin tüylenme problemi yaşamamak için kullanılmaktadır. Karınca yumurtasi yagi yardımıyla vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden acısız iğnesiz bir halde  kurtla bilirsiniz .Bununla beraber Karınca yumurtasi yagi  içindeki besinler ve vitaminler cildi besler ve gerginleştirir.

Karınca Yumurtası Yağı  Nedir & Ne İşe Yarar

Karınca Yumurtasi Yagi Nedir
Karınca Yumurtasi Yagi Nedir

Karınca yumurtasi Yagi Ne işe yarar? Sorusunun cevabini bu yazımızda siz okuyucularımıza anlatmaya çalışacaz.  Vücudunuzda  oluşan istenmeye tüylerden kurtulmanın bir çok yolu ve bir çok ilaci bulunmaktadir bunlarin en doğalı karınca yumurtası yağı dir  Tüylerin köküne tesir ederek, tüy sayısının azalmasını ve tüy çapının incelmesini sağlar. sebebi ise doğal bir çözüm yöntemi olması sebebiyle hem çocuklarda hem de yetişkinlerde güvenle kullanılabilecek bir ürün. Eski çağlardan beri kullanılan bu yöntem, düzenli olarak uygulandığında tüylerde seyrelme, azalma şeklinde etkilerleride mevcuttur.

Karınca Yumurtası Yağı İçeriği Nedir?

Karinca Yumurtasi Yagi Nasil Kullanilir
Karinca Yumurtasi Yagi Nasil Kullanilir

Öncelikle Karınca yumurtası yağı  içerik olarak tamamen organiktir,Tüylerin köküne tesir ederek, tüy sayısının azalmasını ve tüy çapının incelmesini sağlar.

[info type=”info-warning” ]

Bu Yazı Dikkatinizi Çekebilir Episoft Tüy Azaltici Nedir? https://www.gncbilgi.com/episoft-tuy-azaltici-ne-ise-yarar-kullanan-kullanici-yorumlari/

[/info]

Karınca Yumurtası Yağı Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

 1. Kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir.
 2. Sarı ve ince tüylerde de etkilidir.
 3. Yardım almadan evde rahatça uygulanabilir.
 4. Uygulandıktan sonrasında durulanmaması gerekir.
 5. Tertipli kullanım oldukca önemlidir

Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

 • Vucutta kullanılmak istenilen bölgedeki  tüylerin kökünden alınması gerekmektedir zira  Karınca yumurtasi yagı  direk köte tesir etmektedir.
 • Tüylerin jilet kullanılmadan kökünden alınması gerekiyor tüyler alınmadan yada jiletle alındıktan sonrasında kullanılırsa tesiri sınırı olan olacaktır.
 • Tüyler kökünden alındıktan sonrasında bölge parmak uçları ile minimum 11 12 dakika masaj yapılmalıdır.Yagın cilt tarafınca emilmesi gerekmektedir.Bu  işlemi 4 gün arka arkaya uygulayıp ara vermelisiniz
 • Tüyler tekrardan çıktıktan sonrasında gene ayni şekilde 4 kez bu yag kullanılmalıdır.
 • Zaman içinde tüylerin çıkma süresi uzayacak ve tüylerin miktari azalacaktır.
 • Uzun kullanımdan sonrasında istenmeyen tüyler tamamen kurtula bilirsiniz.
 • Yıkama ve durulama gerektirmez.
 • Dikkat  ;Çok kullanmak zararlidir
 • Tabiki bu kişiden kişiye değişim göstere bilir

Hamile ve Emziren Hanımefendiler Kullanabilir Mi?

Hamile ve emziren hanımlarda  kullanılmadan önce doktora danışılması önerilir.

Karınca Yumurtasi Yagi Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Karınca yumurta Yağının Ne Kadar Sürede Etkili  1 yıl içinde tertipli olarak kullanılan karınca yumurtası yağı, tüylerinizin %80-90’a kadar azaldığını yıl bitimi itibariyle gözlemleyebilirsiniz. Kullanan bazı kişilere nazaran ilk kullanımda bile tesir etmiş olduğu görülmüştür.Zaman içinde tüylerin çıkma süresi uzayacak ve tüylerin miktari azalacaktır.Uzun kullanımdan sonrasında istenmeyen tüyler tamamen kurtula bilirsiniz.

Karınca Yumurtasi Yagi Yan Etkileri Var Mi?

Karınca yumurtası Yağının Yan Tesir olarak cildinizde bir zarari tespit edilmemiştir sebebi ise  Tamamen organik içerikli olan ürün kullandığınız durumda herhangi bir yan tesiri ile karşılaşmazsınız.

Karınca yumurtası Yağının Orjinalinden oldukca sahtesi vardir sahtesinin yan tesirleri vardir  onlar ise

 • Ciltte kızarıklık, kabarma, tahriş,
 • Aşırı derecede kaşıntı,
 • Yanma, acıma hissi,
 • Kıl kökü iltihabı,
 • Tüylerinizden gözle görülür bir artış şeklinde yan etkisinde bırakır görülebilir.

Yukarıdaki Belirtilerden Herhangi biri mevcut ise Derhal Doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

Karınca Yumurtası Yağı 2020 Fiyatı

Karınca yumurtası yağı 2020 yılı Fiyatı ise, 17.50 TL ile başlayıp cc sine nazaran tutarları artmaktadir.

Karınca Yumurtası Yağı Kullanan & Kullanıcı Yorumları

Karınca Yumurtası Yağı Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

[info type=”info-warning” ]

Yazımızı okuyan ziyaretçilerimize tavsiyemiz Kesinlikle Karınca Yumurtası Yağı kullanmadan ilkin ne olursa olsun bir hekime yada Cildiyeciye danışmanız gerektiğidir.Bu Konuda Gncbilgi.com Herhangi Bir mesuliyet kabul etmemektedir.

[/info]

Karınca Yumurtası Yağı Kullanıcı Yorumları

Ays. benim teyzem kullanmıştı ve kızına kullandırmıştı .
yanlış hatırlamıyorsam sir ağdayla aldıktan sonrasında sürmüştü ve azaltmıştı fakat sanırım uzun soluklu bir kullanım gerekiyor şu demek oluyor ki 1. ve 2. derhal belli olmuyor

ben yüz bölgem için ağda yaptırdıktan sonrasında kullanıyorum. 3 aydır kullanıyorum ve oldukca memnunum. normalde çok çabuk çıkardı tüyler. şimdi ise bir ayı geçti fakat o denli azca çıktı ki. oldukca memnun kaldım. ağda yaptıktan sonrasında 4-5 gece yatmadan ilkin masaj yaparak sür. inş tesirini görürsün.

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu