Faydalı Bilgiler

Gop Tm Aktarma Merkezi Nerede – HepsiJET (İstanbul mu Kocaeli mi?)

HepsiJet gop tm aktarma merkezi dağıtımda

Son zamanlarda Hepsiburada e ticaret sitesinde alışveriş yapan bir çok kişinin. Kargo takip kısmında yer alan GOp TM Aktarma Merkezi nerede, ne zaman gelir gibi bir çok kişi merak etmektedir. Bizde bu yazımızda araştırma yaparak, GOP TM Aktarma Merkezi HepsiJET, neresi hakkında detaylı bilgi aktaracağız.

Hepsiburada Alışveriş sitesi,HepsiJET‘ ile sipariş teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Kargo Hareketleri bölümünde, müşterilerin sipariş durumunu, hareketlerini ve teslimat sürelerini detaylıca görebileceği açıklamalar yer almaktadır. Bu açıklamalardan biride GOP TM Aktarma Merkezi dir.

GOP TM Nedir?

HepsiJET Firmasına ait olan GOP TM, Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen organize sanayi bölgelerinden biridir. 150 şirketin üretim tesislerine ev sahipliği yapmaktadır. GOSB, 1985 yılında kurulmuş olup. ISO tarafından belirlenen en büyük 500 sanayi şirketinin çoğunun üretim tesislerini bünyesinde barındırmaktadır.

GOSB TM
GOSB TM

GOP TM Aktarma Merkezi Nerede?

Gebze Kocaeli sınırları içinde bulunan GOSM TM, Hepsijet ve diğer birçok kargo şirketi tarafından kullanılan bir transfer aktarma merkezidir. GOSM, yani Gebze Organize Sanayi Transfer Merkezi, kargo hareketlerinin merkezi konumunda bulunmaktadır.

Bu merkez sayesinde, Gebze-Kocaeli bölgesindeki kargo transfer süreçleri kolaylıkla takip edilebilmektedir. Ayrıca, GOSM TM, TEM otoyolunun kuzeyinde konumlanmıştır. Bu konumu sayesinde, kargo taşımacılığı için stratejik bir konuma sahiptir. Bu merkez, bölgedeki kargo taşımacılığına önemli bir katkı sağlamaktadır.

  • GOBS, Türkiye pazarının yaklaşık 2/3’ünü oluşturan Marmara bölgesinin merkezinde yer alıyor. Drins Limanı’na 35 km, Gebze şehir merkezine 7 km ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 km mesafede bulunmaktadır.

GOP Tm Aktarma Merkezinde Olan Kargom Ne Zaman Gelir?

HepsiJET kargo firmasında, şubelerden transfer merkezlerine yönlendirilen kargolar GOSB Tm Aktarma Merkezinden dağıtılmaktadır. Ortalama olarak GOSB Tm olan kargolar 2 gün içinde dağıtıma çıkacaktır. Ayrıca Hepsiburada alışverişlerinizde belirtilen tahmini kargo süresini görebilir ve gecikme durumunda müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

GOSB TM Aktarma Merkezi
GOSB TM Aktarma Merkezi

HepsiJET Kargom GOP TM Aktarma Merkezinde Duruyor, Hareket Etmiyor?

Kargo gönderimleri günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak, kargo gönderimi yaparken en çok merak edilen konuların başında dağıtım süreçleri gelmektedir. Yoğunluk nedeniyle bazen kargo dağıtım süreçleri uzayabilmektedir. Bu durumda sabırlı olmak ve beklemek en doğru yaklaşım olacaktır. Kargonuz mutlaka dağıtıma çıkarılacak ve size ulaştırılacaktır.

Bu gibi durumlarda sabırlı olmak ve kargonuzun size ulaşması için gerekli adımları atmak, en doğru yaklaşım olacaktır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu