Sosyal Medya

Sonsuzluk İşareti Emoji Anlamı – Sonsuzluk İşareti Kopyala

Sonsuzluk İşareti Emoji Nedir – Sonsuzluk İşareti Kopyala; hakkında detaylı bilgiler vereceğiz; Daha önceki yazılarımızda Faydalı Bilgiler kategorisinde Emojilerin Anlamı 2023 hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca; Sonsuzluk İşareti Emoji, Sonsuzluk İşareti Kopyala, En güzel SONSUZLUK işaretleri; hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Sonsuzluk İşareti, alıştığımız diğer tüm sayılardan çok daha büyük, sonsuz bir kavramdır. Aynı zamanda sonsuz bir sayıdır – asla sonu olmayan ömür boyu anlamını taşımaktadır.

Sonsuzluk İşareti Emoji Nedir?

Sonsuzluk işareti emojisi, Android ve iOS cihazlarının klavyesinde zaten bulunan sembollerden biridir. Mesajlaşırken duygularımızı daha iyi göstermek için genellikle emoji kullanırız. Ayrıca bazı durumları ve alıntıları yazarken emojilere de ihtiyaç duymaktayız

Sonsuzluk Isareti Emoji
Sonsuzluk Isareti Emoji
  • Çoğu kişi Whatsapp, Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda durum ve hakkında bölümünde sonsuzluk emojisini kullanmaktadır.

Sonsuzluk işareti genellikle dünyanın en güzel sembolü olarak kabul edilmektedir. Bunun nedeni, çok yönlü olmasıdır – çok çeşitli duyguları göstermek için kullanılmaktadır.

Sonsuzluk İşareti Emoji Kopyala

Sonsuzluk emojisi olarak toplam 3 farklı sembol bulunmaktadır. Bunlardan düz sonsuzluk işareti, daire içinde sonsuzluk işareti, kare içinde sonsuzluk işareti emojisidir.

  • Düz sonsuzluk emojisi işareti :
  • Daire İçinde Sonsuzluk İşareti :
  • Kare İçinde Sonsuzluk İşareti : ♾️

Sonsuzluk İşareti Şekilli Kopyala Yapıştırma Yöntemi

Yukarı kısımda paylaştığımız şekilli sonsuzluk işaretlerini WhatsApp, İnstagram gibi sosyal medya uygulamalarının Hakkımda, Bio bölümünde kullanmak için veya mesaj olarak gönderebileceğiniz sonsuzluk işareti emojisini aşağıdan kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

  • ♾️

Yukarıdaki şekilli sonsuzluk emojilerini kopyalamak için üzerine gelin basılı tutun ve beliren Kopyala seçeneğine dokunun. Daha sonra istediğiniz yere yapıştırıp kullanabilirsiniz.

Sonsuzluk İşareti Klavye

Sonsuzluk işaretini klavyeden yapmak için; ALT tuşunu kullanmamız gerekmektedir. Bu tuşa basılı tutarak sonsuzluk işaretini nasıl koyacağınızı gösterelim.

  • Kullandığınız işletim sistemi ise sonsuzluk işareti için; Windows 10 ise Alt 8734 tuşlarını kullanabilirsiniz.
  • Windows 10’dan daha düşük işletim sistemini kullanılıyorsa eğer; Alt + 236 tuşlarını kullanabilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu