Telefon

iPhone Emoji Kopyala -2024 – Emoji Yapma

🫀 ❤️iPhone Emoji Kopyala -Emoji Yapma- iPhone Emojileri. Telefonla mesaj atma her geçen gün hayatımızda vazgeçilmez bir yer edinmeye başladı. Bununla birlikte emoji adı verilen yüz ifadeleri atmak ve bu şekilde anlaşmak bir çok kişinin hoşuna gidiyor ve kullanmayı çok seviyorlar. iPhone Emoji indir

Son zamanlarda insanların emoji yapma olarak adlandırılan uygulamaların çıkması sonucunda. Bir çok insan kendini yansıtan ve yada o anki durumunu yansıtan emojiler yapmaya başladılar ve inanılmaz bir heyecan verdiğini ve yaparken çok mutlu olduklarından bahsetmişler. Ancak emoji yapıldığında İphone Emoji Kopyalama işlemini nasıl yapacaklarını bilmiyorlar.

iPhone Emoji Kopyala

Siyah Kalp
🔥Ateş
❤️‍🔥Ateşli kalp
❤🩹iyileşen KaLp ‘dîr, daha sağlıklı
iPhone Emoji Kopyala

İphone Emoji Kopyala yazımızda en çok aratılan sürekli olarak araştırılan. Kalp emojisi’ ne yer veriyoruz gerçek bir kalbi andıran çizimi ile oldukça dikkat çekiyor ve seviliyor. ” 🫀 ” belirtilen emoji’ yi kopyalayabilir ve düzenli olarak kullanabilirsiniz.


❤️ iPhone Emojileri

İphone kullanan kişiler genel kullanımda ve performans olarak oldukça iyi bir telefon olarak bilinmektedir. Ancak android telefonlara yeni olan uygulamalar daha hızlı gelmektedir ve android telefonlara daha hızlı uyum sağlanmaktadır. İos 14. Yeni Emojiler Kopyala

iPhone Emoji
iPhone Emoji

Bu sebepten bir çok emoji yapma uygulamalarına Apple sahip olamıyor ve kullanıcıları çok istedikleri emoji’ leri yapmak için bir kaç ay beklemek zorunda kalıyor. Beklemek yerine İphone Emoji Kopyala ile beğendikleri emoji’ leri kopyala yapıştır yaparak kullanmaya çalışıyor.

” ❤️ “Emoji kopyala yapıştır yaparak uzun süre kullana bilirsiniz.

💖Parıl parıl bir kalp
💗Kabarıp büyüyen bir kalp
Yatan kalp
💔Kırık kalp
💑Sevgililer ve kalp
🤍Beyaz kalp
💜Mor kalp
💝Hediye kalp
iPhone Emojileri

Android iPhone Emoji Yapma

Son zamanlarda Android iPhone Emoji Yapma uygulamaları oldukça popüler oldu ancak nasıl yapılacağını bir çok kişi bilmiyor bunun çeşitli uygulamalar var play store ye emoji yapma yazarsanız uygulamalar karşınıza çıkacak ve kullanımınıza sunulacaktır. Bunun dışında;

iPhone Emoji Yapma
iPhone Emoji Yapma
  • Cep telefonunuza Emoji Keyboard uygulamasını indirin ve yükleyin. Şimdi telefonunuzdaki simgeye dokunarak uygulamayı başlatın.
  • Şimdi “Klavyeyi Aç” yazan yeşil düğmeye dokunun. Bundan sonra telefonunuzun klavye ayarlarına erişebileceksiniz.
  • “Emoji Keyobard ”u “Açık” konuma getirin. Üçüncü taraf klavye uygulamalarını yükleme risklerinden bahseden bir uyarı ekranı göreceksiniz. Tüm uygulamalar için varsayılan bir uyarıdır.
  • Devam etmek için sadece “Tamam” a dokunun.
  • Şimdi Emoji Keyboard ’un Klavye yapılandırma ekranına geri döneceksiniz. “Klavyeyi Etkinleştir” e dokunun.
  • Klavye listesinin bulunduğu bir açılır pencere göreceksiniz. Listeden “Emoji Keyboard” u seçmeniz yeterlidir.
  • Şimdi dil listesinden istediğiniz dili seçin. Ardından, “Kurulumu Bitir” yazan yeşil düğmeye basın.
  • İşleminiz bitti mesajlaşma uygulamanıza girerek Iphone ve Android emoji lerini kullanabilirsiniz.

iPhone Emoji Yapma

Telefonunuza Gboard uygulamasını Apple uygulama mağazası AppStore ile indirin ardından kurulumunu tamamlayın uygulamayı açın uygulamayı açtıktan sonra sağ alt kısımda bulunan oluştur butonuna basarak kendi emoji ‘nizi yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Hiç uğraşmak istemiyorsanız istediğiniz emoji ‘yi yazarak arattığınızda sizlere uygun emoji ‘leri veriyor İphone Emoji Kopyala ile kullanabilirsiniz.

Bu yazılarımızda dikkatinizi çekebilir..

Sonsuzluk İşareti Emoji Anlamı – Sonsuzluk İşareti Kopyala

Emoji Anlamı – 2022 – Tüm Emojilerin Anlamı (Kısaca

Limon Emojisi Ne Demek? – Limon Emoji Anlamı (Elraen)

Beyaz Kalp Anlamı Nedir? Sevgiliye Neden Atılır?

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu