Faydalı Bilgiler

Whatsappdan Silinen Mesajları Görme Android ve İphone 2021

WhatsApp Eski Mesajları Görme ve Geri Getirme , WhatsApp karşı tarafın sildiği mesajları geri getirmek için Notification History  program bizim için kayıt eder . İstenmeyen bildirimler için filtreler de tanımlayabilirsiniz, böylece bunlar kaydedilmez ve listelerde veya arama sonuçlarında görünmez.

Whatsappdan Silinen Mesajları Görme Android İphone 2021 ,WhatsApp dan Mesaj gönderildiğinde ve bu mesaj herkesten silme özelliği ile geri alındıysa Bu Mesajları Notification history programı sayesinde görebileceksiniz. Notification History  İsimli Bu uygulama, Telefonunuzda  görüntülenen bildirimleri ve WhatsApp mesajlarını yakalamak için tasarlanmıştır. WhatsApp dan Mesaj gönderildiğinde Gelen Mesajı Silseler  bile daha sonra o mesaj ı bulmak için WhatsApp karşı tarafın sildiği mesajları geri getirmek için Notification History  program bizim için kayıt eder . İstenmeyen bildirimler için filtreler de tanımlayabilirsiniz, böylece bunlar kaydedilmez ve listelerde veya arama sonuçlarında görünmez.

Whatsapp Bu Mesaj Silindi Geri Getirme

Notification History  İsimli Bu uygulama, Telefonunuzda  görüntülenen bildirimleri ve WhatsApp mesajlarını yakalamak için tasarlanmıştır. WhatsApp dan Mesaj gönderildiğinde Gelen Mesajı Silseler  bile daha sonra o mesaj ı bulmak için Notification History  program bizim için kayıt eder . İstenmeyen bildirimler için filtreler de tanımlayabilirsiniz, böylece bunlar kaydedilmez ve listelerde veya arama sonuçlarında görünmez.

Alınan bildirimler, daha sonra bir listeye uzun dokunarak veya bildirim ayrıntısı görünümünde bir saat stili simgesi seçilerek de planlanmalıdır.

Bildirimi görünümden kaldırmak için öğeyi sola veya sağa kaydırmayı deneyin.

Bildirimler gösterilmediğinde: Lütfen Android ayarlarında  Bildirim Erişimi izini sağladığınızdan emin olun
WhatsApp mesaj  gösterilmediğinde: Lütfen Android ayarlarında Erişilebilirlik Hizmetine  erişim İzini Verdiğinizden emin olun

Not: Sadece en az bir kez gösterilen mesajlar  Gösterilebilir, Geçmiş olaylar yani bu uygulama yüklenmeden önceki WhatsApp mesajları gösterilmez.

Whatsapp Silinen Mesajları Görme Uygulaması Kullanımı

Öncelikle GooglePlay Üzerinden Notification History Uygulamayı İndiriyoruz.

Notification History Uygulamasının Kullanımı

Notification History Uygulamasını İndirdikten sonra uygulamayı açıyoruz

Bizden Bildirim İzini İstiyor Accessibility Service  tıklıyoruz

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme
Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme

Buradaki Menüden Notification History Acık yapıyoruz.

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme2
Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme2

Notification History  Kısmını Aşağıdaki gibi  Acık yapıyoruz.

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme3
Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme3

Notification History Uygulamasında geri dönüyoruz. Ardından uygulama çalışacaktır. Uygulama İle Alakalı Bundan Sonra Herhangi Bir işlem Yapmanıza Gerek yoktur.

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu