Sağlık

Nerisona C Krem Ne İşe Yarar? Fiyati, Muadili

Nerisona C Krem Cilt sorunlarında hekimlerin genel olarak hastalarına tavsiye ettikleri ettikleri etkili bir kremdir.Nerisona C Krem vücutta oluşan kızarıklığa, vucuttaki şişliğe ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan, mantar ve bakterilerin cilt üzerinde çoğalmaması için savaşan etkili bir kremdir. Nerisona Krem kızarıklığı azaltmak , egzama tedavisi , sedef  hastaliginin neden oldugu kaşıntılari hafifletmek için kullanılmaktadir. Nerisona C krem, bir anti-enflamatuar ve sivilce önleyici etkili bir kremdir. Yagli krem alerjik ve iltihapli cilt hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.Nerisona C Krem Kesinlikle doktor tavsiyesi ile kullanılmaktadır. Harici ve bilinçsiz kullanım sonucunda  cildinizde ciddi sorunlara neden olabilir.

Nerisona C Krem Nedir?

Nerisona C Krem Nedir? diyerek başlarsak  içeriğinde  Diflukortolon valerat (1 mg) ve Klorkinaldol (10 mg)‘bulunmaktadir. Nerisona C Krem Vücutta Kızarıklık, Şişliğe,iltihaba neden olan kimyasal bakterilerin etkisini azaltan ayrıca manta ve bakterilerin cilt üzerinde etkisini azaltan ve çoğalmalarını engelleyen etkili bir kremdir.

Nerisona C Krem Ne İşe Yarar Fiyati, Muadili
Nerisona C Krem Ne İşe Yarar Fiyati, Muadili

Nerisona C Krem Ne İşe Yarar?

Nerisona C Krem vücutta oluşan kızarıklıği, vucuttaki şişliği ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan, mantar ve bakterilerin cilt üzerinde çoğalmaması için savaşan etkili bir kremdir.Ayrıca kaşıntı önleyici,kan damarlarını büzücü etkisi,yanma hissi,sızı,deride tabaka oluşumu, cilt kalınlaşması gibi belirtileri azaltmada etkili bir kremdir.

Nerisona C Krem  Yağlı krem ​​alerjik ve iltihaplı cilt hastalıklarının çoğu aşamalarında kullanılır.

Nerisona C Krem Nasıl Kullanılır?

Nerisona C Krem Kullanımı ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Nerisona C Krem Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

  • İlk olarak Doktorunuz Nerisona C Kremi nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince mutlaka doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın tedavi aşamasında olumsuz etkiler, sağlığınıza zarar verir.
  • İlacı uygulayacağız sorunlu bölgeyi güzelce temizleyiniz ve iyice kurulayınız.
  • Parmağınızla ufak miktarda aldığınız kremi sorunlu olan bölge ve çevresine ince bir tabaka halinde yayıp hafif hareketlerle uygulayınız.
  • Sorunlu olan bölgeye kullandığınız kremin üzerini hava almayacak şekilde kapatmayınız veya bandajlama yınız.
  • Doktorunuz başka bir kullanım şekli tavsiye etmedigi taktirde günde 2 defa veya hatta tedavinin başlangıcında 3 defa kullanabilirsiniz.
  • Sorunlu olan bölgede belirtilerde iyileşme görüldükten sonra günde 1 defa kullanılması yeterlidir.
  • Bebekler, çocuklar ve yetişkinlerde tedavi süresi doktorunuzun kontrolü altında en fazla Üç haftadır.

Nerisona C Krem Muadili

Nerisona C Krem muadili olarak fazlaca ilaçlardir bulunmaktadir.O kremler FUNOCORD ,NERISONA-C ,TRODERM,IZOSOL ürünün muadili ilaçlar dir.

Nerisona-c Krem Fiyat 2020

Nerisona-c Krem satış fiyatı 10.47 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Nerisona C Krem Hakkında Sık Sorulan Sorular?

Nerisona C Krem Hakkında Sık Sorulan Sorular?

Nerisona C krem Reçetesiz Satılır Mı?

Nerisona C krem Reçeteli ile Satılmaktadır. Nerisona C krem 2020 yılı fiyati 10.47 tldir.

Nerisona C Krem kortizon içerir mı?

Evet, Nerisona C Krem kortizon içermektedir.

Nerisona C Krem Bebeklerde kullanımı

Nerisona C Kremi doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle bebeklerde kullanmayınız.

Nerisona C krem vajinada kullanılır mı

Nerisona C krem, doktor kontrolünde vajina bölgesinde kullanılabilir.

Nerisona C krem sivilce için kullanılır mi

Bu soru hakkında kesin ve net bir bilgi maalesef  bulamadık. Fakat sivilce tedavisinde kullanan varsa yorumlarını bekliyoruz.

Nerisona C Krem kulak için kullanılırmı

Bu soru hakkında kesin ve net bir bilgi maalesef  bulamadık.

Nerisona C krem satın al

Nerisona C krem Reçeteli ile Satılmaktadır. Nerisona C krem 2020 yılı fiyati 10.47 tldir.

Nerisona C Krem Kullananların Kullanıcı Yorumlari

Nerisona C Krem Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Nerisona C Krem Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine  uyunuz.

Nerisona C Krem Kullananlar

  • derideki pullanma ve dökülmelere iyi gelen krem.
  • kulak arkasında çıkan minik bir lenf bezesi ve hafif kulak ağrısı ile gittiğim doktorun vermiş olduğu krem. umarım faydasını görürüm diyelim.
  • Aynı sorundan cildiyeye gitmiştim. Nerisona C krem yazdı çok etkili bir krem. Nerisona C kremi 1 ay boyunca akşamları yara olan yerlere sürüp yatmiştimve hiç bir şey yok şu an. kullanmanızı Tavsiye ederim.

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu