Sağlık

Nerisona C Krem Nedir? Nerisona C Krem Fiyat 2021

Nerisona C Krem Kullananlar ve Yorumlari

Nerisona C Krem Cilt sorunlarında hekimlerin genel olarak hastalarına tavsiye ettikleri ettikleri etkili bir kremdir. Vücutta oluşan kızarıklığa, vücuttaki şişliğe ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan, mantar ve bakterilerin cilt üzerinde çoğalmaması için savaşan etkili bir kremdir.

Bu krem kızarıklığı azaltmak , egzama tedavisi , sedef  hastalığının neden olduğu kaşıntıları hafifletmek için kullanılmaktadır. Bu Krem bir anti-enflamatuar ve sivilce önleyici etkili bir kremdir. Yağlı krem alerjik ve iltihaplı cilt hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Nerisona C Krem ilac bilgisi
Nerisona Krem ilaç bilgisi

Kesinlikle doktor tavsiyesi ile kullanılmaktadır. Harici ve bilinçsiz kullanım sonucunda  cildinizde ciddi sorunlara neden olur.

Nerisona C Krem Nedir?

Diflukortolon valerat (1 mg) ve Klorkinaldol (10 mg)‘bulunmaktadır.  Vücutta Kızarıklık, Şişliğe, iltihaba neden olan kimyasal bakterilerin etkisini azaltan.

NerisonaC Krem Nedir
NerisonaC Krem Nedir

Ayrıca mantar ve bakterilerin cilt üzerinde etkisini azaltan ve çoğalmalarını engelleyen etkili bir kremdir.

 

Nerisona C Krem Ne İşe Yarar?

 Vücutta oluşan kızarıklığı, vücuttaki şişliği ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan, mantar ve bakterilerin cilt üzerinde çoğalmaması için savaşan etkili bir kremdir. Ayrıca kaşıntı önleyici, kan damarlarını büzücü etkisi, yanma hissi,sızı,deride tabaka oluşumu, cilt kalınlaşması gibi belirtileri azaltmada etkili bir kremdir.

Yağlı krem ​​alerjik ve iltihaplı cilt hastalıklarının çoğu aşamalarında kullanılmaktadır.

Nerisona C Krem Nasıl Kullanılır?

Bu kremi kullanırken ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.  Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

  • İlk olarak Doktorunuz Bu kremi nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince mutlaka doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın tedavi aşamasında olumsuz etkiler, sağlığınıza zarar verir.
  • İlacı uygulayacağız sorunlu bölgeyi güzelce temizleyiniz ve iyice kurulayınız.
  • Parmağınızla ufak miktarda aldığınız kremi sorunlu olan bölge ve çevresine ince bir tabaka halinde yayıp hafif hareketlerle uygulayınız.
  • Sorunlu olan bölgeye kullandığınız kremin üzerini hava almayacak şekilde kapatmayınız veya bandajlamayınız.
  • Doktorunuz başka bir kullanım şekli tavsiye etmediği taktirde günde 2 defa veya hatta tedavinin başlangıcında 3 defa kullanabilirsiniz.
  • Sorunlu olan bölgede belirtilerde iyileşme görüldükten sonra günde 1 defa kullanılması yeterlidir.
  • Bebekler, çocuklar ve yetişkinlerde tedavi süresi doktorunuzun kontrolü altında en fazla Üç haftadır.

Nerisona C Krem Muadili

Muadili olarak fazlaca ilaçlar bulunmaktadır. O kremler FUNOCORD ,NERISONA-C ,TRODERM,IZOSOL .

Nerisona C Krem Fiyat 2021

Abdi İbrahim İlaç Sanayi  markasının ürünü olan ve normal reçeteli olarak satılan Nerisona-c Kremin 2021 yılı en güncel fiyatı 17 lira 33 kuruştur. Fakat belirtilen bu fiyat zamanla farklılık göstermektedir.

Nerisona C krem Reçetesiz Satılır Mı?

Reçeteli ile Satılmaktadır.  2021 yılı fiyatı 17 tldır.

Nerisona C Krem kortizon içerir mı?

Evet, bu krem kortizon içermektedir.

Nerisona C Krem Bebeklerde kullanımı

Doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle bebeklerde kullanmayınız.

Nerisona C krem vajinada kullanılır mı

Doktor kontrolünde vajina bölgesinde kullanılmaktadır.

Nerisona C krem sivilce için kullanılır mi

Bu soru hakkında kesin ve net bir bilgi maalesef  bulamadık. Fakat sivilce tedavisinde kullanan varsa yorumlarını bekliyoruz.

Nerisona C Krem kulak için Kullanılırmı?

Bu soru hakkında kesin ve net bir bilgi maalesef  bulamadık.

Bu Kremin Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir.  Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine  uyunuz.

Nerisona C Krem Kullananlar ve Yorumlari

derideki pullanma ve dökülmelere iyi gelen krem.

kulak arkasında çıkan minik bir lenf bezesi ve hafif kulak ağrısı ile gittiğim doktorun vermiş olduğu krem. umarım faydasını görürüm diyelim.

Aynı sorundan cildiyeye gitmiştim. Bu  kremi yazdı çok etkili bir krem.1 ay boyunca akşamları yara olan yerlere sürüp yetmiştim ve hiç bir şey yok şu an. kullanmanızı Tavsiye ederim.

1/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu