Faydalı Bilgiler

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme 2024

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme 2024, Facebook Messenger silinen sohbetleri geri getirme, mümkün mü?

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme mümkün mü? diye merak ediyorsanız  bu yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz.  Bilindiği üzere Facebook sosyal medya araçlarının en eskisi ve en başında yer almaktadır. Dünya üzerinde ve Ülkemizde kullanıcı sayısı yerini hala korumaktadır.

Kullanıcı sayısı fazla oldukça bir çok konu hakkında araştırmalar yapılmaktadır. Bunlardan biride facebook eski mesajları geri getirme olmuştur. Peki, nasıl geri getirebiliriz, bakalım.

Facebookta silinen mesajları geri getirme mümkün peki çözümü nedir diyorsanız. Kolay adımlar ile yapılmaktadır. Bu yazımızda yapmanız gereken işlemler resimli şekilde anlatılmaktadır.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Facebook Messenger’da silinen mesajları geri getirme ya da farklı bir nedenden dolayı silinen mesajları yeniden görmek için yapılması gereken adımları aşağıda detaylarıyla belirttik. Belirtilen bu aşamaları inceleyerek, Facebookta(1) silinen mesajları geri getirme problemini kolaylıkla çözebilirsiniz.

Facebook Messenger’da silinen sohbetleri geri getirme. Öncelikle Facebook hesaba giriş yapılması gerekmektedir. Daha sonra aşağıdaki resimde yer alan sağ üst köşede yer alan aşağı yönlü beyaz oka tıklayıp ayarlara gidelim.

silinen mesajlari geri getirme
Messenger silinen mesajları geri alma

Yukarıda belirtilen yere ulaştıktan sonra sol menüden “facebook bilgilerim” seçeneğine tıklanır. Daha sonra ise en yukarıda yer alan ” Bilgilerime Eriş” kısmına tıklıyoruz. Aşağıda belirtilen resimdeki gibi.

silinen mesajlari getirme 2
silinen mesajlari alma 2

Yukarıdaki belirtilen işlemlerden sonra. Paragraf bulunan bir sayfa açılacak ve o yazının en altında bulunan “Bir kopyasını istemem halinde bilgilerine indirebilirsin” kısmına tıklıyoruz.

facebookmessenger silinen mesajlari geri getirme
facebookdamessenger silinen mesajlari geri getirme

Facebookta silinen mesajları geri getirme yöntemi ; Belirtilen sayfada yer alan facebook silinen mesajları , dosyaları bilgisayara nasıl aktarma yapılacağı sorulmakta. Burada gerekli düzenleme alt kısımda yer alan resimdeki gibi olmalı ve sonrasında dosya oluştur düğmesine tıklanmalı. Butona tıkladıktan belirtilen sonra e-posta adresine facebook arşiv verilerinin oluşturulma isteğinin alındığına dair bir e-posta gelecek.

facebook messenger silinen mesajlari geri getirme 2
facebook messenger silinen mesajlari geri alma 2

Facebook Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme; Tahmini olarak bu mailden 4 veya 5 dakika sonra Facebook’tan ikinci bir e-posta alacaksınız ve aldığınız e-posta da arşiv bilgilerinizin hazır olduğu yer alacaktır. Zıp dosyasından çıkardıktan sonra klasörlerin içerisinde mesajlar ve dosyalar yer almaktadır.

Facebookta Silinen Mesajları Geri Getirme Uygulamasi (Programı)

Facebook kendi sisteminden halledilemeyen durumlarda Facebookta silinen mesajları geri getirme uygulaması tercih edilmektedir. Kullanılan güvenilir uygulamalar yardımıyla eski mesajların geri gelmesi mümkün olabilmektedir. Bu program sayesinden gelişmiş algoritmalardan yararlanılarak geliştirilen uygulamalar yardımıyla eski dosyalarınız basit şekilde kurtarılmaktadır. Facebook Messenger’da silinen mesajları geri getirme uygulamalarının sunmuş olduğu faydalar aşağıda belirtilmektedir.

  1. İlk olarak kurtarılması istenilen Fotoğraf, video, mesaj, belgeler vb. tüm dosya  türlerinin geri kurtarılmasını sağlar.
  2. Kaybolan veya geçmişte sildiğiniz verilerin kurtarılmasını sağlar.
  3. iOS, Windows, Android, ve Mac gibi işletim sistemleri ile uyumludur.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu