Telefon

Telefondan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı

Android Telefondan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme, Whatsapp'tan Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır?,

Akıllı telefonlardan yıllar önce silinen fotoğrafları geri getirmenin bir yöntemini arıyorsanız bu yazımızda Telefondan Silinen Fotoğrafları yöntemlerinden olan birkaç kolay işlemlerle geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları kurtarabilirsiniz.

Akıllı telefonların bazılarında telefonlarınızda silinen fotoğrafları veya dosyalar geçici olarak çöp kutusunda  yer almaktadır. Fakat buna benzer uygulamalar bütün. Android akıllı cep telefonlarında yer almamaktadır. Bilgisayarlarda sildiğiniz fotoğrafların kurtarmak farklı programlar olsada. Android telefonlarda ayni şekilde silinen fotoğrafları kurtarma için bir kaç başarılı uygulama bulunmaktadır.

Android telefondan silinen fotoğraflar nasıl geri getirebilirim; diye soruyorsanız bunun için veri kurtarma programı olan. Data Recovery ; Silinen Fotoğrafları Kurtarma uygulamasından faydalanacağız yada direkt olarak yedeklediğiniz telefonunuza geri yükle yaparak da telefondan silinen resimleri geri getirme kurtarma ihtimaliniz var.

Android Telefondan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android cep telefonunuzda bir sorun oluştu ve dosyalarınızı yada resimleriniz silindi ise, Data Recovery(1); Silinen Fotoğrafları Kurtarma Uygulamasi silinen resimleri veya dosyaları kurtarmaya yardımcı olmaktadir.

resim video belge kurtarma
resim video belge kurtarma

Bu uygulama ile, silinen medya için dosya kurtarmaya destek olur. Yanlışlıkla silinen resimleri, videoları, önemli belgeler ve ses dosyaları kolaylıkla kurtarılır ve bu uygulama sayesinde geri yüklenir.

Geri yükleme yapmak istenilen yani silinen dosyaları geri alabilir ve resimleri, videoları geri yüklenir. İstemediğiniz herhangi bir dosya var ise, disk alanı açmak için silinen dosyaları kalıcı olarak silebilirsiniz.

telefondan silinen resimleri geri getirme
telefondan silinen resimleri geri getirme

Silinen Fotoğrafları ve Dosyaları Geri Getirme

Galeride bulunan fotoğraflarınızı, videolarınızı, ses dosyalarınızı veya önemli belgelerinizi yedekler ve senkronize edilmektedir.

Media file Recovery; Önemli dosyalar ,fotoğraflar ve videolar silindi mi? Silinen dosyaları kurtarma uygulamasında görüntülenmektedir. Fotoğraf yenileme uygulaması, fotoğrafları ve videoları otomatik bu uygulama ile yedeklenmekte.

Whatsapp’tan Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır?

Whatsapp Photo Recovery; Bu uygulama ile, silinen fotoğrafları ve videoları da Whatsapp’tan etkili bir şekilde geri yükleyebilir.

Data Recovery : Silinen Fotoğrafları Kurtarma Uygulamasının Özellikleri

  1. Silinen resimleri geri getirme,
  2. Android için dosya kurtarma uygulaması
  3. Silinen önemli medyayı ve video kurtarmayı en iyi şekilde geri yükler,
  4. Geri yükleme özelliği, silinmiş pdf belgesini geri gelecek şekilde genişletir,

Osman Karaduman

Kayseride dünyaya geldim. Yıllardır haber,blog sitelerinde gece editörlük yapmaktayım. Gncbilgi.com'un ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu