Telefon

Bimcell TL Yükle 2024 – En Güncel Bilgi

Bimcell TL Yükle 2024; hakkında detaylı bilgiler vereceğiz; Daha önceki yazılarımızda Faydalı Bilgiler kategorisinde Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir 2024 hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca; Bimcell TL Yükle İşlemi hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Bimcell operatörünü kullanan insanlar aylık olarak Bimcell TL yükleme ihtiyacı içindeler. BİMCELL resmi sitesi üzerinden kısa bir süre öncesine kadar banka kartı ya da kredi kartı ile yükleme yapılabiliyordu. Ancak BİMCELL bu işlemlere son verdi. İçeriğimizde yeni yöntemle Bimcell TL yükle işleminin nasıl yapılabileceğini anlatıyoruz. Okuyucularımızın en çok merak ettiği diğer konular yazımızın devamında yer almaktadır.

Bimcell TL Yükle Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzdan Tutarla uygulamasını indirerek veya https://www.tutarla.com/kontor-yukleme/bimcell adresine giderek, yükleme yapacağınız numarayı girip ister TL veya paket yükleme işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell TL
Bimcell TL

Cep telefonunuz güncel Bimcell Mobil programını Google Play Store’dan indirmeniz gerekiyor. Bimcell mobil uygulamayı açtığınızda bilgileriniz telefon numaranız sistemde bellidir. Online işlemler sekmesine girip para yükleme işini yapabileceksiniz. Eskiden şirketin resmi web sitesi üzerinden 3D güvenlikli ödeme yapabiliyordunuz ancak bundan böyle telefona lira yükleme işini Bimcell mobil platform üzerinden yapabileceksiniz.

Bimcell TL Yükleme için Kredi Kartı mı Gerekiyor?

Hayır kredi kartı olmazsa da banka kartı yeterlidir. Eğer bu da yoksa, BİM marketlere giderek onların yükleme yapmasını sağlayabilirsiniz.  Online işlemlere girdiğinizde karşınıza dakikalarım bilgisi internetim bilgisi SMS bilgisi ve kalan bakiye bilgisi gelecektir.  Kalan bakiye sekmesinde lira yükle kısmına tıklamanız gerekiyor. Bu alanda telefon numaranız otomatik yazılı gelecektir. Ardından bunu onaylayın ve yüklemek istediğiniz tutarı belirtiniz.

Bimcell Paket Fiyatlari
Bimcell Paket Fiyatlari
  • En az tutar 160TL
  • 185 TL
  • 215 TL
  • 250 TL
  • 290 TL

Bimcell Paket Fiyatları 2024

3 GB750 dakika -250 SMS160 TL
6 GB750 dakika -250 SMS185 TL
9 GB750 dakika -250 SMS215 TL
15 GB750 dakika -250 SMS250 TL
Bimcell Paket Fiyatları 2024

Bu durumda 65 TL yükleme yaptığınızda 67 liralık paketi yükleyemiyorsunuz. Yani 80 liralık paketi yüklemeniz gerekecek. Başka bir ifade ile 80 TL yüklediğinizde en fazla 76 liralık paketi kullanabiliyorsunuz. Bu karmaşık sistemin düzeltilmesi ve minimum yükleme tutarlarının 30 liraya çekilmesi daha çok müşteri ve daha çok yükleme sağlayacaktır. Bir anda en az yükleme 65 lira olduğu halde, bu yüklemeyi yaptığınızda hiçbir paketi yükleyemiyorsunuz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu