Faydalı Bilgiler

Bimcell TL Yükle Online (Nereden, En Az Ne Kadar)

Bimcell TL paket yükleme en az ne kadar?

Bimcell TL Yükle Online nasıl yapılır, nereden yükleme yapılır, detayları yazımızın devamında yer almaktadır. Bimcell TL paket yükleme en az ne kadar ve Bimcell kontör yükleme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kullanıcılara uygun fiyatlarla internet ve sesli arama hizmeti veren Bimcell, sadece faturasız hat sahiplerine özel paketler sunmaktadır. Bimcell hazır hatları için kullanan veya Bimcell ‘den yeni hazır hatları alan kişilerin en sık sorduğu sorulardan biri; Bimcell TL Yükle Online TL yüklenir ve Bimcell ‘den internetten TL yüklemenin mümkün olup olmadığıdır.

1.5 milyon abonesi bulanan Bimcell. Türk Telekom ile iş birliği içinde aynı altyapıyı kullanıyorlar. Uygun tarife ve az fatura ödemek isteyenlerin ilk tercihi olmuştur. Ücret ödeyerek dilediğiniz Bim Marketlerinde yeni hazır kart alma seçeneğine sahipsiniz. Zaten hemen hemen her mahallede bimler var. Cep telefonu faturam çok yüksek diyenler varsa eğer daha uygun fiyata bimcell kullanabilirler. Bimcell abonesi olmak istiyorsanız eğer bim marketlerine giderken kimliğinizin bir kopyasını yanınıza almayı unutmayın.

Bimcell TL Yükle Online Nasıl Yüklenir?

Bimcell web sitesinden Bimcell TL veya kredi online yüklenebilir. Bimcell web sitesine girdikten sonra TL yükleme ekranına girebilir ve kontur yüklemeye işlemini yapabilirsiniz.

Bimcell TL Yukle
Bimcell TL Yukle
  • İlk olarak yukarıda belirtilen resimdeki gibi telefon numarası girilmelidir.
  • Daha sonra TL miktarını seçin.
  • TL yüklemeleri kredi kartı veya banka kartı ile yapılabilir. Kart bilgilerinizi girin.
  • Telefon numarası tekrar girilmeli,
  • Onay ekranından sonra güvenli alışveriş şifreniz olan “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

Bimcell Bakiyemi Nasıl Kontrol Ederim?

İlk olarak *123# girin ve ara tuşuna basın yada 9333’ü arayın ve talimatlarını takip edin.

Bimcell fiyatlari
Bimcell fiyatlari

Bimcell TL yükleme işlemi online olup, internetten hemen yüklenebilir. Bimcell operatörünüze kontör yüklemek için 444 4 551 numaralı telefonu arayarak anında bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bimcell TL yüklemesi en az 25 TL’den başlayıp 50 TL’ye kadar çıkıyor. Bimcell TL yüklemek için 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL ve 50 TL’lik paketlerden birini seçebilirsiniz. Belirtilenler dışında Bimcell TL yükleme yapamazsınız.

25 30 35 40 45 50
Bimcell TL yüklemesi en az

Bimcell TL Yükleme Nereden Yüklenir?

BİM mağazalarından, kredi kartınızla Bimcell Müşteri Hizmetleri’nden (444 4 551) TL yükleyebilirsiniz. Bimcell TL yükleme ekranını açmak için tıklayın.

Bimcell Hangi Operatör Altyapısını Kullanıyor 2022

Bimcell, TT Mobil altyapısını kullanan bir servistir. TT Mobil satış kanallarından hat ve TL satış yapılmamaktadır. Bimcell hatları sadece BİM mağazalarında satılmaktadır. BİM Mağazaları, bimcell.com.tr Online İşlem Merkezi ve 444 4 551 Bimcell Müşteri Hizmetleri üzerinden TL yüklemesi yapılabilir.

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell ile nasıl iletişim kurabilirim? Müşteri hizmetlerine 444 4 551 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Sorunu

Bimcell kullanıcıları arasında bazen Bimcell TL yükleme sorunları olmaktadır. Kullananlar arasında Bimcell TL yüklemesi yapamıyorum. Bir sorun var. TL yükledim ama TL bakiyeme ulaşmadı. Bazı durumlarda internet yavaşladığında veya bir problem olduğunda bakiye yüklenmez. Mobil ödeme yaparken veya kredi kartı ile ödeme yaparken kartınızın internet bankacılığına açık olmaması bazen TL yüklemede sorun yaşamanıza neden olur.

Bu durumda bankanızı arayabilir veya online işlemler bölümünden kartınızı online açabilirsiniz. Tekrar deneyebilirsiniz. Sorunu kendi başınıza çözemediyseniz mutlaka 444 4 551 numaradan Bimcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bim Turkcell TL Yükleme 2022

Bim Mağazaları’ndan Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom abonelerine TL yüklemesi yapılabilmektedir. Bim Turkcell TL yüklemek için size en yakın Bim markete gidip kasiyere bilgi vermeniz yeterlidir. Bimcell hattından diğer operatörlere TL gönderimi yapılamaz.

Bimcell Geçiş Kampanyaları

Bimcell, TL yüklendiğinde birçok kampanya sunarken, geçiş kampanyaları da yürütür. Bimcell, yeni hat alan abonelerine çok güzel kampanyalar sunmaktadır. Başka bir operatörden geçiş yaparsanız, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz hediyeler vermektedir.

  • BİMcell ‘den yeni hat alan abonelere özel hediye, 300 dakika, 300 SMS ve ülke içinde her yöne 9 GB mobil internet imkanı, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz bir hediye! Hattınız aktif olduktan sonra 30 gün içerisinde BİMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!
Bimcell Gecis Kampanyalari
Bimcell Gecis Kampanyalari

Bimcell Çekiyor Mu?

Çekim gücü iyi olan operatörler arasında yer alan Bimcell, son zamanlarda birçok müşteri tarafından da tercih edilmektedir. Türkiye genelinde başarıyla kullanılmaya devam eden Bimcell, %98’lik çekme oranıyla dikkat çekmektedir. Bulunduğu yerde Bimcell ‘in çekim gücüne sorgulamak için farklı alternatifler yer almaktadır.

  • Türk Telekom altyapısının sorunsuz olduğu çektiği bölgelerde Bimcell, operatörleri kolaylıkla çekmektedir.

Bimcell TL ve Paket Yükleme 2022

Buraya Tıklayarak Cep telefonu numaranızı girin Bimcell hattınıza kredi kartı ile TL/paket yükleyebilirsiniz. Numarayı girdikten sonra operatör kontrolü gerçekleşir. Operatörünüz Bimcell ise Paket Yükle (İnternet, Konuşma, SMS) butonuna tıklayarak hattınıza özel paketler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yüklemek istediğiniz TL veya paketi seçtikten sonra “Şimdi Öde” butonuna tıklayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme alındıktan sonra TL/paket yüklemesi hemen gerçekleşir.

Online Bimcell TL Yüklenemiyor Sorunu

Genel olarak, hata alan birçok kişi bakiyelerini yüklenmediğini belirtmektedir. Çevrimiçi işlemde herhangi bir işlem yapılmazsa, sorunu çözmek için birkaç kez deneyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantınız yavaşlarsa veya düşerse ödemeniz iptal edilir. Kredi kartınızın internet kullanımından dolayı bloke olması veya bakiyenizin yetersiz olması sorun yaratabilir. Bahsedilen sorunları kontrol edin ve tekrar deneyin.

Bimcell Yeni Hat Ne Kadar 2022

Bimcell operatöründen yeni hat almak isteyenlerin öncelikle Bim mağazalarını ziyaret etmesi gerekiyor. Bu mağazalarda Bimcell Faturasız Hat fiyatı 150 TL’dir. Yani bu mağazaları ziyaret eden kişiler bu ücret karşılığında Bimcell operatörüne abone olabiliyor.

Bimcell Yeni Hat
Bimcell Yeni Hat

BİMcell’e Geçilir Mi?

Diğer operatörlere göre hem fiyat hem de performans açısından tercih edilmektedir. Türk Telekom altyapısını kullanır. Türk Telekom’un çektiği yerde Bimcell rahatlıkla çekmektedir.

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu