Biyografi

Ecrin Su Çoban Kimdir? Biyografisi

Ecrin Su Çoban 16 Kasım 2006 yılında Kocaeli de dünyaya gelmiştir katıldığı ” O Ses Türkiye ” yarışmasında ” Kanatlarım Var Ruhumda ” şarkısını seslendirmiş ve başta jüri üyeleri başta olmak üzere milyonların beğenisi toplamıştır. Hakkında çok merak edilen soruları sizler için makalemizde cevapladık.

Ecrin Su Çoban Kimdir? Biyografisi

Ecrin Su Çoban 16 Kasım 2006 yılında Kocaelide dünyaya gelmiştir 2 kardeştir babası beden eğitimi öğretmeni annesi ise mağza yöneticisi olan Ecrin Su Çoban 2018 de katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında seslendirdiği ” Kanatlarım Var Ruhumda ” şarkıyla büyük beğeni topladı ardından yarı finale yükselen fenomen çeyrek finalde ” Ya Habibi ” yarı finalde ise ” Tik Tak ” şarkılarını seslendirmiştir. Ardından Youtube içerik üreticisi ve oyunculuğa başlamıştır. Sosyal paylaşım platformlarınıda aktif olarak kullanmaktadır öyleki Youtube de 1.54 milyon takipçisi bulunmakta, Instagram da 294 bin takipçisi bulunmakta, Tiktok da ise 475 bin takipçisi ve 23.4 milyon beğenisi bulunuyor.

Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında ?

Ecrin Su Çoban kaç yaşında sorularıyla çok fazla karşılaşıyoruz Fenomenimiz 16 kasım 2006 yılında dünyaya gelmiştir şuanda 14 yaşında.

Ecrin Su Çoban Burcu ?

16 Kasım 2006 yılında dünyaya gelen Ecrin Su Çoban’nın burcu Akrep

Ecrin Su Çoban Boyu Ve Kilosu ?

Ecrin Su Çoban hakkında çok fazla merak edilenler arasında boyu ve kilosu fazlasıyla merak edilmektedir. Boyu 134 cm kilosu 32 kg dır.

Ecrin Su Çoban Sevgilisi ?

Ecrin Su Çoban sevgilisi varmı sorusuyla azımsanamayacak kadar çok karşılaşıyoruz ve sizlere bu makalede cevap vermek istedik araştırmalar sonucunda sevgilisi ile ilgili her hangi bir bilgiye ulaşamadık bu konuda kesin bir bilgi bulunmamakta

Ecrin Su Çoban Oyuncak Dünyası ?

“Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası” isimli Youtube kanalının kendisinin mi çok fazla araştırılmış. Evet Oyuncak Dünyası isimli Youtube kanalı Ecrin Su Çoban’a ait eğlenceli ve samimi videolar çekmekte ve azımsanmayacak kitlelere hitap etmekte.

Ecrin Su Çoban Annesi ve Babası ?

Ecrin Su Çoban annesi ve babası takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Annesi mağza yöneticiliği yapmakta babası beden eğitimi öğretmenliği yapmakta 2 kardeş olan Ecrin Su Çoban’ın Defne isminde 1 adet kız kardeşi bulunmakta.

Ecrin Su Çoban Ve Berk Çoşkun Kardeş mi ?

Ecrin Su Çoban (Neşe Karekteri ) ve abisi Berk Çoşkun rol aldıkları ‘ Masal Şatosu ‘ adında sinema filminde abi kardeş rolü almaktadır.

Ecrin Su Çoban Nasıl Ünlü Oldu ?

2018 yılında O Ses Türkiye programına katılmış ve ‘ Kanatlarım Var Ruhumda ‘ şarkısıyla hem jüri üyelerinin hemde siz takipçilerinin dikkatini çekmiş ve sevilmiştir.

Ecrin Su Çoban ESC Nedir ?

Ecrin Su Çoban kendi adını taşıyan bir internet sitesi kurarak ESC marka adıyla kendi tarzında ürünleri satışa sunmaktadır.

Ecrin Su Çoban’ın Youtube Kanalı ?

https://www.youtube.com/channel/UCgjkCf9MvFqAxLoTsUAkgMA

Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası Youtube Kanalı ?

Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası Youtube Kanalı ?

Ecrin Su Çoban Instagram Hesabı ?

Ecrin Su Çoban Instagram Hesabı ? 

Ecrin Su Çoban TikTok Hesabı ?

Ecrin Su Çoban TikTok Hesabı ?

Ecrin Su Çoban Rol Aldığı Filmler ?

2019- Masal Şatosu: Sihirli Davet (Neşe)

2019- Alice Müzikali (Alice)

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu