Biyografi

Ecrin Su Çoban Kimdir? Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Ecrin Su Çoban 16 Kasım 2006 yılında Kocaeli de dünyaya gelmiştir. Katıldığı “O Ses Türkiye” yarışmasında “Kanatlarım Var Ruhumda” şarkısını seslendirmiş ve başta jüri üyeleri başta olmak üzere milyonların beğenisi toplamıştır. Hakkında çok merak edilen soruları sizler için makalemizde cevapladık.

Ecrin Su Çoban Kimdir? Biyografisi

Ecrin Su Çoban 16 Kasım 2006 yılında Kocaeli de dünyaya gelmiştir. Babası beden eğitimi öğretmeni annesi ise mağaza yöneticisi ve bir kız kardeşi olan Ecrin Su Çoban 2018 de katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında seslendirdiği “Kanatlarım Var Ruhumda” şarkıyla büyük beğeni topladı. Ardından yarı finale yükselen fenomen çeyrek finalde ” Ya Habibi ” yarı finalde ise ” Tik Tak ” şarkılarını seslendirmiştir. Ardından Youtube içerik üreticisi ve oyunculuğa başlamıştır. Sosyal paylaşım platformlarında aktif olarak kullanmaktadır. Öyleki Youtube de 1.54 milyon takipçisi bulunmakta, Instagram da 294 bin takipçisi bulunmaktadır. Tiktok da ise 475 bin takipçisi ve 23.4 milyon beğenisi bulunuyor.

Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında ?

Ecrin Su Çoban kaç yaşında sorularıyla çok fazla karşılaşıyoruz. Fenomenimiz 16 kasım 2006 yılında dünyaya gelmiştir şuanda 17 yaşındadır.

Ecrin Su Çoban Burcu ?

16 Kasım 2006 yılında dünyaya gelen Ecrin Su Çoban’ın burcu Akreptir.

Ecrin Su Çoban Boyu Ve Kilosu ?

Ecrin Su Çoban hakkında çok fazla merak edilenler arasında boyu ve kilosu fazlasıyla merak edilmektedir. Boyu 134 cm kilosu 32 kg dır.

Ecrin Su Çoban Sevgilisi ?

Sevgilisi var mı sorusuyla azımsanamayacak kadar çok karşılaşıyoruz ve sizlere bu makalede cevap vermek istedik. Araştırmalar sonucunda sevgilisi ile ilgili her hangi bir bilgiye ulaşamadık bu konuda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Ecrin Su Çoban Oyuncak Dünyası ?

“Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası” isimli Youtube kanalının kendisinin mi çok fazla araştırılmış. Evet Oyuncak Dünyası isimli Youtube kanalı Çoban’a ait eğlenceli ve samimi videolar çekmekte ve azımsanmayacak kitlelere hitap etmektedir.

Ecrin Su Çoban Annesi ve Babası ?

Ecrin Su Çoban annesi ve babası takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Annesi mağaza yöneticiliği yapmakta babası beden eğitimi öğretmenliği yapmakta Defne isminde 1 kız kardeşi bulunmaktadır.

Ecrin Su Çoban Ve Berk Coşkun Kardeş mi ?

Ecrin Su Çoban (Neşe Karakteri ) ve abisi Berk Coşkun rol aldıkları ‘ Masal Şatosu ‘ adında sinema filminde abi kardeş rolü almaktadır.

Ecrin Su Çoban Nasıl Ünlü Oldu ?

2018 yılında O Ses Türkiye programına katılmış ve ‘ Kanatlarım Var Ruhumda ‘ şarkısıyla hem jüri üyelerinin hemde siz takipçilerinin dikkatini çekmiş ve sevilmiştir.

Ecrin Su Çoban ESC Nedir ?

Kendi adını taşıyan bir internet sitesi kurarak ESC marka adıyla kendi tarzında ürünleri satışa sunmaktadır.

Ecrin Su Çoban’ın Youtube Kanalı ?

https://www.youtube.com/channel/UCgjkCf9MvFqAxLoTsUAkgMA

Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası Youtube Kanalı ?

Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası Youtube Kanalı ?

Ecrin Su Çoban Instagram Hesabı ?

Ecrin Su Çoban Instagram Hesabı ? 

Ecrin Su Çoban TikTok Hesabı ?

Ecrin Su Çoban TikTok Hesabı ?

Ecrin Su Çoban Rol Aldığı Filmler ?

2019- Masal Şatosu: Sihirli Davet (Neşe)

2019- Alice Müzikali (Alice)

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu