Biyografi

Nilüferland Tik Tok Fenomeni Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında

Nilüferland Tik Tok Fenomeni Kimdir? Nereli ,Kaç Yaşında TikTok adı ile ün salmış sosyal paylaşım platformu olmakta Nilüferland da burada playback ve ağır çekim videoları paylaşarak oldukça kısa sürede hayran kitlesi milyonlara ulaştı. Bu kadar çok hayranı olan birinin hakkında oldukça çok merak edilen sorular bulunmakta bizde bu soruları makalemizde topladık ve en sade şekilde sorularınızı cevapladık.

Nilüferland Kimdir?

Nilüferland nicki olarak sosyal paylaşım platformlarında ün saldı ancak gerçek ismi bilinmemektedir. Güzelliği ve zarafeti ile çektiği samimi ve içten videolar çekmekte ve TikTok da paylaşmakta Öyleki TikTok da 1.6 milyon takipçisi ve 20.5 milyon beğenisi bulunmaktadır.

Nilüferland Kimdir
Nilüferland Kimdir

Nilüferland Kaç Yaşında?

Nilüferland nicki ile tanınan güzel fenomen en çok merak edilen sorular arasında yaşı var Nilüferland 2001 yılında Afyonkarahisar’da dünyaya gelmiştir şuanda 23 yaşındadır.

Nilüferland Nereli?

Güzel fenomenin yaşı ile ilgili soruların yanında nerelide olduğu takipçileri arasında büyük bir merak kaynağı Nilüferland Afyonkarahisarlı.

Nilüferland Burcu?

Hakkında merak edilenler arasında sırada burcu var Nilüferland koç burcu ve burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Nilüferland Boyu?

Güzel fenomen Nilüferland duruşu ve görünüşü bakımından takipçilerini hayran bırakmakta bundan ötürü boyu ve kilosu hayranları arasında merak konusu olmakta boyu 165 cm kilosu 55 kg ağırlığındadır.

Nilüferland Sevgilisi?

TikTok fenomenlerinde katıldığı kendilerini tanıttıkları video da “hayat arkadaşım” kısmına kendi fotoğrafını koymuştur bundan ötürü sevgilisi olmadığı bilinmektedir.

Nilüferland Instagram?

Nilüferland Instagram= https://www.instagram.com/niluferland/?hl=tr

Nilüferland TikTok?

Nilüferland TikTok= https://www.tiktok.com/@niluferland?lang=tr

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu