Biyografi

Nilüferland Tik Tok Fenomeni Kimdir? Nereli ,Kaç Yaşında

Nilüferland Tik Tok Fenomeni Kimdir? Nereli ,Kaç Yaşında TikTok adı ile ün salmış sosyal paylaşım platformu olmakta Nilüferland da burada playback ve ağır çekim videoları paylaşarak oldukça kısa sürede hayran kitlesi milyonlara ulaştı bu kadar çok hayranı olan birinin hakkında oldukça çok merak edilen sorular bulunmakta bizde bu soruları makalemizde topladık ve en sade şekilde sorularınızı cevapladık.

Nilüferland Kimdir?

Nilüferland nicki olarak sosyal paylaşım platformlarında ün saldı ancak gerçek ismi bilinmemekte güzelliği ve zarafeti ile çektiği samimi ve içten videolar çekmekte ve TikTok da paylaşmakta öyleki TikTok da 1.6 milyon takipçisi ve 20.5 milyon beğenisi bulunmaktadır.

Nilüferland Kimdir
Nilüferland Kimdir

Nilüferland Kaç Yaşında ?

Nilüferland nicki ile tanınan güzel fenomen en çok merak edilen sorular arasında yaşı var Nilüferland 2001 yılında Afyonkarahisarda dünyaya gelmiştir şuanda 19 yaşındadır.

Nilüferland Nereli ?

Güzel fenomenin yaşı ile ilgili soruların yanında nerelide olduğu takipçileri arasında büyük bir merak kaynağı Nilüferland Afyonkarahisarlı.

Nilüferland Burcu ?

Nilüferland hakkında merak edilenler arasında sırada burcu var Nilüferland koç burcu ve burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Nilüferland Boyu ?

Güzel fenomen Nilüferland duruşu ve görünüşü bakımından takipçilerini hayran bırakmakta bundan ötürü boyu ve kilosu hayranları arasında merak konusu olmakta boyu 165 cm kilosu 55 kg ağırlığında

Nilüferland Sevgilisi ?

Nilüferland TikTok fenomenlerinde katıldığı kendilerini tanıttıkları video da “hayat arkadaşım” kısmına kendi fotorafını koymuştur bundan ötürü sevgilisi olmadığı bilinmektedir.

Nilüferland Instagram ?

Nilüferland Instagram = https://www.instagram.com/niluferland/?hl=tr

Nilüferland TikTok ?

Nilüferland TikTok = https://www.tiktok.com/@niluferland?lang=tr

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu