Biyografi

Simla Canpolat Kimdir? Kaç Yaşında

Simla Canpolat Kimdir? Kaç Yaşında  Başarılı bir iş kadını olan aynı zamanda sosyal medya platformlarda aktif olarak kullanabilen ve çok fazla seveni bulunan Fenomenin iş hayatında başarısı takipçileri ve sevenleri tarafından oldukça göz alıcı bir durum samimi ve eğlenceli içerikler ile sevenlerine her geçen gün yeni insanlar katılmakta bunun yanı sıra seven insanlar  kim olduğunu ne iş yaptığını mezuniyet durumu kocası gibi bir çok soru bulunmakta akıllarda bizde sizin bu sorularınıza cevap vermek amacıyla sizler için bu makalemizde toplu olarak cevap vereceğiz.

Simla Canpolat Kimdir ? Biyografi

Güzel iş kadını aynı zamanda İnstagram fenomeni 1987 yılında dünyaya gelmiştir Üniversitenin sosyoloji bölümünü bitirmiş ve hayatına bu şekilde devam etmiştir zamanında ajansta çalışmak için ilanlara baktığını ve bir ajansta stajyer olarak çalıştığını belirtmiştir sadece yol ve yemek üzerine çalışmıştır ardından kadro sahibi olup çalışmaya devam etmiştir şuanda ” The KLİSHE ” adında kendi ajansı bulunmaktadır

Canpolat kendi işini yapmanın ve o işin sahibi olmanın sorumluluklarının zor olduğunu ancak bununla bir süre sonra baş edebildiğini belirtmiştir. Son zamanlarda pandemi dönemi sebebiyle evde vaktini geçirmekte olan Simla Canpolat işinin yanı sıra İnstagram ve Youtube gibi Sosyal platformları oldukça etkili kullanmakta öğleki İnstagram da 510 bin takipçisi bulunuyor Youtube da güncel olarak samimi ve eğlenceli videoların yanı sıra sevenlerine ve takipçilerine faydalı olabilecek kendi hayatında yaşadıkları ve tecrübesinin yanında iş hayatına yeni atılacak olan takipçilerine oldukça faydalı bilgiler vermektedir. Youtube da 169 bin abonesi bulunuyor.

Simla Canpolat Kimdir Biyografi
Simla Canpolat Kimdir Biyografi

Simla Canpolat Yaşi ,Kaç Yaşında ?

Başarili fenomen hakkında oldukça fazla soru bulunmakta ancak bu soruların başında formunu koruması ve sürekli olarak genç kalması takipçileri tarafından yaşı oldukça merak edilmekte  1987 yılında dünyaya geldi ve 2020 yılı itibari ile 33 yaşında.

Simla Canpolat Burcu ?

Başarılı Fenomenin tavırları ve samimi halleri burcunun ne olduğu sorusunu akıllara getiriyor ve Fenomen Başak burcudur.

Simla Canpolat Ne Zaman Evlendi ?

Başarılı bir iş kadını olan Canpolat o zamanlar bir ajansta çalışmakta ve ajansta işlerin karıştığını o sırada çalıştığı ajansın yeni sahiplerinden Can Canpolat ı görüyor ve gördüğünde kendinde bireyler olduğunu söylemiş ancak bunun normal bir şey değil muhtemelen aşık olmuştum diyerek belirtmiş ve toplantı sırasında Can Canpolat tan gözlerini alamamış ilerleyen zamanda sevgili olduklarını 1 yıl sonra evlendiklerini belirtmiştir evlenme tarihleri ise 20 Haziran 2014 yılında dünya evine girmişlerdir.

Simla Canpolat Eşi Can Canpolat ?

Simla Canpolat Eşi Can Canpolat
Simla Canpolat Eşi Can Canpolat

Fenomenin eşinin kim olduğu oldukça fazla merak edilmektedir Simla Canpolat’ın eşi kendisi ile meslektaş olduğu biliyor kendisinde dijital bir ajansa sahip olduğu bilinmekte Can Canpolat In bisiklet sürmek gibi güzel bir hobisi bulunmakta bunun yanında arabalara ve kedilere de özel bir ilgisi olduğu görülmektedir.

Simla İsminin Anlamı Nedir?

Simla İsminin anlamı Kararla kaplı anlamına gelmektedir. Ayrıca  Hindistan daki bir şehrin ismide  Simla dir. İsmin kökeni Hintçeden gelmektedir. Simla isminin cinsiyeti ise Kız rengi ise pembedir.

Simla Canpolat Ajansı KLİSHE ?

https://www.theklishe.com/

İnstagram ?

https://www.instagram.com/simlacanpolatt/?hl=tr

Can Canpolat İnstagram ?

https://www.instagram.com/c.canpolat/?hl=tr

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu