Ceren Yaldız Tik Tok Kimdir?

Ceren Yaldız Tik Tok Kimdir?Ceren Yaldız Tik Tok Kimdir?

Ceren Yaldız TikTok fenomenlerden bir tanesidir.Son zamanlar tik tok da  ve diğer sosyal medyalarda diğer sosyal medya fenomenlerine göre Ceren Yaldız daha çok aranan ve takip edilen isim olmuştur.Ceren Yaldız Tik Tok da  takipci sayisi 5.3 M. takipci sayisina ulasmistir.Ceren Yaldız Youtube Kanalı açarak takipci sayisini burada  artırmıştır. Ceren Yaldız Youtube Kanalında Takipci olarak 658 b takipcisi bulunmaktadir.

Ceren Yaldız Kimdir?

Ceren Yaldız Kimdir 07  şubat 2002 Bursa doğumlu olan Ceren Yaldız 18 yaşındadir. Yaldiz Ailesinin tek çoçugudur,Ceren Yaldız  2.5 yaşındayken Babası rahmetli olmuştur.(Allah Rahmet Eylensin)  Tik Tok Da çekmiş olduğu farklı konsept ve değişik videolar ile takipçisini arttırarak adini duyurmaya başlamıştır. Daha Sonra Ceren Yaldız Youtube Kanalı Açmış ve kanalında makyaj videolari ve vloglar çekerek adini daha çok duyurmaya başlamiştir. En çok takipçisi olan TikTok kullanıcılar arasında yarışmalar düzenlemiş v çeşitli ödüller kazanmayi başarmıştır. Ceren Yaldız Sosyal Medya Platformlarını Aktif olarak kullanmaktadir.( Youtube,İnstagrami,Tiktok) ve Videolar paylaşmaktadır.Ceren Yaldız En Sevdigi renk Mor oldugu belirtmektedir.

Ceren Yaldız Kimdir1
Ceren Yaldız Kimdir1

Ceren Yaldız Boyu ,Kilosu

Ceren Yaldız Boyu 1.68 cm olarak bilinmektedir,Kilosu ise 50,52 kg aralığında değişmektedir.

Ceren Yaldız Kaç Yaşında?

Ceren Yaldız Kaç Yaşında 07  şubat 2002 doğumlu olan Ceren Yaldız 18 yaşındadir.

Ceren Yaldız Hangi Burç?

Ceren Yaldız Burcu 07  şubat 2002 doğumlu olan Yaldız  kova Burcu  olarak bilinmektedir.

Ceren Yaldız Evlimi, Bekarmi?

Ceren Yaldız medeni hali Bekar olarak bilinmektedir.

Ceren Yaldız Hayati

Ceren Yaldız Hayati ve Biyografi Nedir ? Nasil Bu kadar Tanınmıştır.Ceren Yaldız Tiktoker ve youtube fenomenidir.2015 yılında çektiği farklı tarzda olan videolari ile sosyal paylaşım sitelerinde ve özellikle TikTok uygulamasında yayınlamasi ile bir anda takipci sayisini artırarak  takipçileri tarafından sevilmeye ve ünlenmeye başlamıştır.Ardindan Ceren Yaldız Youtubede Kanal açarak kanalında makyaj videolari ve vb  videolar çekerek Youtube kanalında da takipci sayisini artirmayi başarmıştır.Tiktok serüvenine nasil basladigini ise rastlandı sonucu olduğunu belirtmektedir.

Ceren Yaldız Tiktoker Olacaklara Ne Tavsiye Ediyor?

Ceren Yaldız Tik tok a yeni başlayacak olanlara tavsiye olarak asıl amacınızın takipci kasmak değil de Tiktok uygulamasını severek kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Ceren Yaldız Sevgilisi Varmi?

Ceren Yaldız Sevgilisi Varmi Genç Tiktokerin hakkında merak edilen ve en çok sorulardan bir  tanesi.Ceren Yaldız adi bir dönem kendisi gibi fenomen olan TikToker Kürşat Juan ile anılmıştır tr.Ancak şu dönemde Ceren Yaldız sevgilisi olmadığını belirtmiştir.

Ceren Yaldız Kürşat Juan

Ceren Yaldız adi bir dönem kendisi gibi fenomen olan TikToker Kürşat Juan ile sevgili olarak anılmıştır.

Ceren Yaldız Sevgilisi

Ceren Yaldız Adi sevgili olarak bir dönem Kürşat Juan ile anilmiş Daha sonra ayrıldıkları belirtilmiştir. Şu Anda Ceren Yaldız Sevgilisi olmadığı bilinmektedir.

Ceren Yaldız Babası Öldümü

Ceren Yaldız Babası Kendisinin daha 2 bucuk yasinda iken Babasının vefat ettiği bilinmektedir.

Ceren Yaldız Nerede Oturuyor?

Ceren Yaldız Nerede oldugu sürekli değişmektedir. Bazi yayinlarda bursa oldugu bilinmektedir.Bazi dönemlerde ise Ailesinden yalnız İstanbulda tek başına yaşadığını belirtmektedir.

Ceren Yaldız Numarası

Ceren Yaldız Numarasını 0533 434 ** ** demek isterdim ama Maalesef Ceren Yaldız Numarasini Paylaşmamıştır.

Ceren Yaldız Eğitimi

Ceren Yaldız Eğitimine Liseyi bitirmiş ve egitimine Üniversite olarak devam etmektedir ve açıktan okumaktadir.

Ceren Yaldız Makyajsız Hali

Ceren Yaldız daha önceki zamanlarda  İnstagram hesabından makyajsız halini paylaşmıştı. Youtube kanalında paylaşmış olduğu günlük makyajım videosuyla takipçilerininin karsısına makyajsız çıkmıştır.

Ceren Yaldız Makyajsız Hali
Ceren Yaldız Makyajsız Hali

Ceren yaldız Sosyal Medya Hesapları

Ceren Yaldız İnstagram Profili Profili: https://www.instagram.com/cerenyaldz

Ceren yaldız TikTok Profili: https://www.tiktok.com/@cerenyaldz_?lang=tr

Ceren Yaldız Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC5X4revXHAo_LpAoXHE1Fjw

 

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir