Biyografi

Karya Çandar Kimdir? Sevgilisi,Yaşi,Babası Hakkında Bilgi

Karya Çandar bir zamanlar Ahmet Aksöz ile Vine uygulamasında videolar paylaşırken oldukça dikkat çekmiş Vine uygulaması kapanınca sosyal medya ve Youtube gibi programlara yönelim yine ciddi anlamda kalabalık bir hayran kitlesine ulaştı büyük hayran kitlesine sahip olması takipçilerinin hakkında ki soruları merak etmeye başladı Karya Çandar Sevgilisi, Karya Çandar Ailesi, Karya Çandar Kaç Yaşında, Karya Çandar Boyu Ve Kilosu, Karya Çandar Nereli gibi bir çok sorunuza bu makalemizde cevap vereceğiz.

Karya Çandar Kimdir ? Biyografisi

Yakışıklı fenomen Karya Çandar 22 Eylül 1994 yılında dünyaya gözlerini açmıştır küçük yaşlardan beri müzikle uğraşmaktadır ve müzik ve tiyatroyu çok sevdiği bilinmektedir hatta ilerde müzikten ve tiyatrodan parasını kazanmak istediğini bilertmiştir Karya Çandar Bilkent Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler mezunudur. Karya Çandar arkadaşları işbilirliği ile bir Prodiksiyon şirketi kurmuştur bu şirket Youtube gibi video tabanlı programlara videolar hazırlamaktaŞuanda Youtube ve Sosyal
medya uygulamarında aktif olarak kullanmakta aynı zamanda Radyo programı yapmakta. İnstagram da 149 bin takipçisi bulunmakta Youtube da ise 130 bin abonesi bulunuyor.

 

Karya Çandar Yaşi ,Kaç Yaşında ?

Karya Çandar Kimdir Biyografisi
Karya Çandar Kimdir Biyografisi

Takipçileri tarafından en çok merak edilen soru kaç yaşında olduğu soru 22 Eylül 1994 yılında dünyaya geldi Karya Çandar 2020 yılı itibari ile 26 yaşında.

Karya Çandar Burcu ?

Karya Çandar hakkında merak edilen sorularda sırada burcu ile ilgili soru var Yaşıklı fenomen Başak burcu.

Karya Çandar Boyu Ve Kilosu ?

Karya Çandar hakkında oldukça merak edilen konuların başında gelmekte ancak araştırmalarımız sonucunda boyu ve kilosu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Karya Çandar Aslen Nereli ?

Yakışıklı fenomen hakkında merak edilenler arasında sırada nereli olduğu soruya geldik babası Muğla Milaslıdır bundan ötürü Karya Çandar da Muğla Milaslıdır.

Karya Çandar Ailesi ? Annesi ,Babası

Karya Çandar hakkında oldukça merak edilen bir diğer sorunuz ailesi hakkında oldu Karya Çandar Ali Tolga Çandar’ın oğludur. Ali Tolga Çandar İnşaat Mühendisi, Siyasetçi ve Türk halk müzik sanatçısıdır.

Karya Çandar Babası ?

Karya Çandar Ali Tolga Çandar’ın oğludur. Ali Tolga Çandar İnşaat Mühendisi, Siyasetçi ve Türk halk müzik sanatçısıdır

Karya Çandar Sevgilisi Kim?

Yakışıklı fenomen hakkında beklide en çok merak edilen soruya geldik sevgilisi ni oldukça çok merak ettiniz Karya Çandar kendisi gibi sosyal medyayı aktif kullanan aynı zamanda oyuncu olan Yaprak Medine ile birliktelik yaşamaktadır.

Karya Çandar Sosyal Medya Hesapları ?

Karya Çandar İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/karyacandar/?hl=tr

Karya Çandar Youtube Hesabı = https://www.youtube.com/c/Karya%C3%87andar/videos

Yaprak Medine İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/ratalentmanagement/

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu