Biyografi

Aslı Güler Kimdir? Saçını Neden Kazıttı?, Kaç Yaşinda ,Sevgilisi

Aslı Güler kimdir?, kaç yaşında, Yaşi, sevgilisi kimdir, ifsa, sacını neden kazıttı, kanser hastası mı

Aslı Güler Kimdir ;  sosyal medya fenomeni youtube vloggerları, tiktok(1) ve influencerın (sosyal medya popüler kişiler), Loreal ’in eski tanıtım yüzüdür. Sosyal medya programları üzerinden yayınladığı makyaj video içerikleri ile kısa  sürede tanınarak milyonlarca hayran kitlesine ulaştı. Neslin idolü olarak isimlendirilen. Ayrica Başarılı fenomen tiktok ve youtubede milyonlara takipçiye ulaşmıştır.

Asli Guler fotograflari
Asli Guler fotograflari

Peki Aslı Güler kimdir, Saçını Neden Kazıttı? ,Kaç yaşında Burcu ne, Sevgilisi var mı, Yaşi kaç gibi soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

 Tiktok Fenomeni Aslı Güler Kimdir?

Güzel sosyal medya fenomeni gün ve ay olarak tam bilinmesede Güler 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya geldiği belirtilmektedir. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Ayrica Lise öğrenimini bitirdikten sonra üniversite eğitimini ise Bursa Uludağ Üniversitesi Siyaset Bölümünde devam ettirmektedir.

asli guler kimdir sacini neden kazitti
asli guler kimdir sacini neden kazitti

Takipçilerininin dikkatini çekmek adına sosyal medya platformlarında yaratıcı içerikler hazırladı. Bir zamanlar güzel fenomen Güler Czn Burak ile sevgili olmaları ile gündeme geldi.

Aslı Güler Kaç Yaşinda?

Son günlerde en ismi en çok duyulan sosyal medya fenomenlerinden biri olan gülerin takipçileri tarafından kaç yaşında olduğu merak edilmektedir. 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı fenomen, Aslı Güler 2024 yılı itibari ile 26 Yaşindadir.  

Aslı Güler Boyu ve Kilosu Nedir?

Yaptığı başarılı içerikleri ile  gündeme gelen güzel fenomen güler. Son zamanlarda ise güzel fiziği ile gündeme gelmektedir. Güzel fenomen hakkında en çok merak edilen diğer konulardan biri ise;  Boyu ve Kilosu dur. Başarılı fenomenin boyu; 1.78 cm Kilosu ise; 65 kg dir.

Aslı Güler ve Czn Burak

Önceki günlerde güzel fenomen Gülerin Czn Burak ile sevgili olmaları ile gündeme geldi. Fakat Güzel Fenomen bir röportajında gönül kapıları kapalı olduğu ve hayatında kimse olmadığını belirtmiştir.

Aslı Güler Sevgilisi Kimdir?

Güzel fenomen Gülerin sevgilisi Onur Elmasa doğum gününde aşağıdaki sözleri paylaşmıştır.

asli guler sevgilisi
asli guler sevgilisi

Karakterine, durgunluğuna, deliliğine, olgunluğuna, komikliğine, korumacılığına, yüzüne, kalbine, fiziğine, ruhuna, aklına her gün saniye daha da çok vurulduğum adam canim sevgilim doğum günün kutlu olsun. Sonsuza dek bugünü yan yana geçirmek dileğiyle seni çok seviyorum.

Aslı Güler Saçını Neden Kazıttı?

Güzel Fenomenin sarı ve uzun saçları vardı. Aniden saçlarını kel yaparak takipçilerinin karşısına çıktı. Ayrica sari ve uzun saçlarını. Evde kendi kestiğini ifade etti. Saçlarını kesmesinin sebebini ise; Psikolojik bir atak yaşadığını ve anksiyete dürtü kontrol bozukluğu tanısı konulduğunu belirtmiştir.

Aslı Güler Aslen Nereli?

Güzel fenomen güler 1998 yılı İstanbul doğumlu  ve aslen Bursalı olduğunu belirtmiştir.

Aslı Güler Kanser Mi?

Yakın bir zaman saçlarını kazıtmayasıyla gündeme gelen  güzel fenomen takipçilerinin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi oldu.  Aslı Güler saçlarını kazımasıyla ile ilgili olarak hemen akılılara Kanser Mi? sorusu geldi. Güzel Fenomen güler kanser değildir. Fakat psikolojik bir atak yaşadığını ve anksiyete dürtü kontrol bozukluğu tanısı konulduğunu belirtmiştir.

Aslı Güler’in Kardeşi Var Mi Kimdir?

Babishko Family Işıl  başarılı fenomen gülerin öz kardeşidir.

asli guler kardesi babishkofamily
asli guler kardesi babishkofamily

Aslı Güler Kaç Yaşında Tik Tok?

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel fenomen, 2024 yılı itibariyle Asli Güler 26 yaşındadır. Ayrica Aslen Bursa li olduğu bilinmektedir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu