Sadok Kohen Kimdir? Nerelidir,Babasi Kimdir?

Sadok Kohen Kimdir? Nerelidir,Babasi Kimdir?Sadok Kohen Kimdir? Nerelidir,Babasi Kimdir?

Sadok Kohen Kohen Ailesin soyundan gelen aslen yahudi kökenli ve Türk vatandaşı oldugu bilinmektedir.Sadok Kohen Saran Online Ceo su .Sadok Kohen Adinda sıkça söz ettiren ve bilinen bir çok uygulamanın ve  yazılımının altinda imzasi bulunmaktadir ve kariyeri başarılarla doludur. 20 yıldır bilişim sektöründe oldugu bilinen Sadok Kohen ilk olarak Microsoft firması da yazılımcı olarak 4 yıl başarılı bir şekilde gelişmiştir.

Sadok Kohen Kimdir? Nerelidir?

Sadok Kohen doğum tarihi ve yaşı bilinmemektedir.Sadok Kohen İn boyu 1.82 cm’dir ve Kilosu 84 dür Aslen yahudi kökenli ve Türk vatandaşı oldugu bilinmektedir. Sadok Kohen Saran Online Ceo su olarak çalışmaktadır. 1997 yılında Microsoft yazılımlı olarak başlamıştır ve orada 4 yıl boyunca çalışmıştır.Daha sonra kariyerine 2001 yılında Telsad’ta ortak konumunda çalışmaya başladı. Daha sonra ise 2004 yılında Intelcom’da görev aldi.2005 yılında ise Esmedia’da adi oyun teknoloji şirketinde çalışmaya başladı. Sadok Kohen ilerleyen zamanlarda ise  2009 Ağustos’ta Tuttur.comu kurdu  ve dünyadaki ilk sosyal bahis sitesi olma özelliğine sahip oldu.Ayrica Başarılı İş Adamı Sadok Kohen, eşi Türk yazar ve aynı zamanda psikolog Azra Kohen Dir.

Sadok Kohen Kimdir Nerelidir,Babasi Kimdir
Sadok Kohen Kimdir Nerelidir,Babasi Kimdir

Sadok Kohen Babası Kimdir?

Sadok Kohen’in babası Sami Kohen’dir. Sami Kohen 1928 yılında İstanbul’da Doğmuştur  ve  92  yaşındadır. Sami Kohen’in babası yani Sadok Kohen’in  Büyükbabası gazetecilik yapmış Albert Kohen’dir. 1949 senesinde St.Benoit’dan mezun olmuştur. Bir yıl sonra ise İstanbul Üniversitesi’nin yeni açılan Gazetecilik Fakültesi Enstitüsü’ne girmiş ve mezun olmuştur.

Sadok Kohen Yahudi mi?

Sadok Kohen Kohen Ailesin soyundan gelen aslen yahudi kökenli ve Türk vatandaşı oldugu bilinmektedir.

Sadok Kohen Doğum Tarihi?

Sadok Kohen doğum tarihi ve yaşı bilinmemektedir.

Azra Kohen Kimdir?

Azra Kohen 1979 yılı  İzmir doğumlu olup 41 yaşındadır . Türk yazar ve psikologdur  Kitap yazarligi yapmaktadir. ilk kitabi olan Fi yayınlandıktan sonra ikinci e üçüncü kitabi olan Çi ve Pi adli kitaplari ile Azra Kohen yazarı adi ile basilmiştir.

Serenay Sarikaya ve Ozan Güvenin baş rollerini paylaştığı internet dizisi olan Pi Azra Kohen in kitabindan uyarlanmıştır.

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir