Biyografi

Sadok Kohen Kimdir? Azra Kohen Kimdir? Nerelidir, Babası Kimdir?

Sadok Kohen Babası Kimdir?, Sadok Kohen Nerelidir,Sadok Kohen babası Kimdir Kohen ailesi Azra Kohen Azra Kohen çocuğu, Sami Kohen, Azra Kohen estetiksiz hali, Azra Kohen oğlu

Sadok Kohen Kohen Ailesin soyundan gelen aslen Yahudi kökenli ve Türk vatandaşı olduğu bilinmektedir. Sadok Kohen Saran Online CEO su. Adından sıkça söz ettiren ve bilinen bir çok uygulamanın ve  yazılımının altında imzası bulunmaktadır. Ayrica kariyeri başarılarla doludur. 20 yıldır bilişim sektöründe olduğu bilinen Sadok Kohen ilk olarak Microsoft firması da yazılımcı olarak 4 yıl başarılı bir şekilde gelişmiştir.

Sadok Kohen Kimdir? Nerelidir?

Sadok Kohen doğum tarihi ve yaşı bilinmemektedir. Boyu 1.82 cm’dir ve Kilosu 84 dür Aslen Yahudi kökenli ve Türk vatandaşı olduğu bilinmektedir. Kohen Saran Online CEO su olarak çalışmaktadır. 1997 yılında Microsoft yazılımlı olarak başlamıştır ve orada 4 yıl boyunca çalışmıştır.

Daha sonra kariyerine 2001 yılında Telsad’ta ortak konumunda çalışmaya başladı. Ardından ise 2004 yılında Intelcom’da görev aldı. 2005 yılında ise Esmedia’da adi oyun teknoloji şirketinde çalışmaya başladı.

Sadok Kohen ilerleyen zamanlarda ise 2009 Ağustos’ta Tuttur. com kurdu ve dünyadaki ilk sosyal bahis sitesi olma özelliğine sahip oldu. Ayrıca Başarılı İş Adamı Sadok Kohen, eşi Türk yazar ve aynı zamanda psikolog Azra Kohen Dır.

"<yoastmark

Sadok Kohen Babası Kimdir?

Sadok Kohen’ in babası Sami Kohen ’dir. Sami Kohen 1928 yılında İstanbul’da Doğmuştur ve  94  yaşındadır. Sami Kohen ’in babası yani Sadok Kohen’in  Büyükbabası gazetecilik yapmış Albert Kohen ’dir. 1949 senesinde St. Benoit’dan mezun olmuştur. Bir yıl sonra ise İstanbul Üniversitesi’nin yeni açılan Gazetecilik Fakültesi Enstitüsü’ne girmiş ve mezun olmuştur.

Sadok Kohen Yahudi mi?

 Kohen Ailesin soyundan gelen aslen Yahudi kökenli ve Türk vatandaşı olduğu bilinmektedir.

Sadok Kohen Doğum Tarihi?

Sadok Kohen doğum tarihi ve yaşı bilinmemektedir.

Azra Kohen Kimdir?

Azra Kohen 1979 yılı  İzmir doğumlu olup 44 yaşındadır. Türk yazar ve psikologdur  Kitap yazarlığı yapmaktadır. ilk kitabi olan Fi yayınlandıktan sonra ikinci e üçüncü kitabi olan Çi ve Pi adli kitapları ile Azra Kohen yazarı adi ile basilmiştir.

Serenay Sarıkaya ve Ozan Güvenin baş rollerini paylaştığı internet dizisi olan Pi Azra Kohen in kitabından uyarlanmıştır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu