Sağlık

Vigrande 100 mg Kullanıcı Yorumlar – 2024 Fiyat Nedir?

Vigrande 100 mg etkisi ne kadar sürer

Vigrande 100 mg Kullanıcı Yorumlar, İlişkiden yarım saat önce su ile alınan 100 mg Vigrande peniste maksimum sertlik sağlar. Cinsel isteği artırmak için bir numaralı ürününüz olacak bu hap tüm yorgunluğunuzu alacak ve sizi azgın bir erkek olmanızı sağlayacak. Üstelik etkilerini dakikalar içinde bile hissedebileceksiniz. Doğru kullanılmadığında etkisini göstermeyen bir ilaçtır. Alkol ile birlikte kullanıldığında cGMP’nin etki göstermez.

Vigrande Nedir?

Vigrande erkeklerin kullanımı için üretilmiş bir cinsel ilaç ürünüdür. Sildenafil, ürünün kimyasında ana madde olarak kullanılmaktadır. Türkiye’de bilinen birçok ilaç markası tarafından üretilen bu ürün eczanelerde de satılmaktadır.

Vigrande Nedir
Vigrande Nedir

İnternet üzerinden de satılmaktadır. Vigrande ilacı, erkeği cinsel aktivite açısından zor duruma sokan sertleşme problemlerini tedavi etmek için kullanılmaktadır. Erkeklerin penisindeki kasları gevşetir. İlaç cinsel ilişkiden önce alınırsa penisteki kan damarlarının kısa sürede genişlemesine neden olur. Genişleyen kan damarları ile penise kan akışı gerçekleşir ve cinsel uyarı sonrasında sertleşme sorunu ortadan kalkar ve cinsel ilişki gerçekleşir.

Vigrande İlacı Nasıl Kullanılır?

Vigrande ilacı, tablet şeklinde bir ilaçtır. Film kaplı tabletlerin cinsel ilişkiden yarım saat önce alınması tavsiye edilir. İlaç kullanıldıktan ve cinsel uyarım başladıktan kısa bir süre sonra etkisini gösterir.

 • Doktorunuza kaç doz Vigrande alacağınızı sorunuz. Önce doktorunuz durumu değerlendirecek ve ardından sizin için doğru olan dozu belirleyecektir.
 • Vigrande sadece sertleşme sorunu olan kişiler tarafından kullanılmalıdır. İlacın içindeki aktif maddeler, sertleşme bozukluğu olmayan kişiler tarafından kullanıldığında etki göstermeyecektir.
 • Cinsel ilişkiden yaklaşık bir saat önce almalısınız. Tableti bütün olarak bir bardak suyla yutunuz.

Vigrande Etkisini Ne zaman Gösterir?

Vigrande ilacının etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte 15 ila 30 dakika içerisinde etkileri görülebilmektedir. Vigrande’nin etkileri 4 ila 6 saate kadar sürebilir.

Vigrande kaç mg kullanılmalı?

Şiddetli böbrek yetmezliği olan hastalarda 25 mg Vigrande dozu önerilir. Karaciğer fonksiyon bozukluğu olan hastalarda (örn. siroz gibi kronik karaciğer hastalığı) 25 mg Vigrande dozu önerilmektedir.

Vigrande Yan Etkileri Yorumlar

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler görülür. Vigrande 100 Mg Kullanıcı İncelemelerinde bu yan etkiler bazı kişilerde hiç görülmezken bazılarında geçici olarak görülmüştür. Bu yan etkiler şunlardır:

 • Uyku hissi
 • Baş dönmesi
 • Deri döküntüsü
 • Göğüs ağrısı
 • Deri döküntüsü
 • Kusma
 • Kas ağrısı
 • Kalp çarpıntısı. 
 • Kollarda ve ayaklarda yanma, karıncalanma, uyuşma,
 • Kulak çınlaması,
 • Pediyatrik kullanım ile beraber mortalite,
 • Priapizm, 
 • Uykusuzluk, 
 • Vazo-oklüzif kriz,
 • Göz hastalıkları gibi yan etkiler görülmektedir.

Vigrande Aç Karnına İçilir Mi?

Aç veya tok karnına kullanabilirsiniz. Ancak yiyecek ve içecek ile birlikte alındığında etkisini göstermesi biraz daha uzun sürmektedir.. Cinsel ilişkiden yaklaşık 1 saat önce kullanınız. Günde bir kereden fazla kullanmayın.

Vigrande 100 mg Geciktirici mi?

Genel olarak Vigrande 100 mg ilişki sırasında erkeklerin kullandığı sertleştirici bir ilaç olması dışında aynı zamanda bir geciktiricidir.

Vigrande 100 mg Fiyat 2024

İnternette çokça aranan Vigrande 100 Mg fiyatı eczane satış fiyatı 1,087.53 TL‘dir. Bu ilacın internet üzerinden de satışı yapılmakta ayrıca eczanelerden bu ilacı alabilirsiniz. İlacı yanlış kullanırsanız, etkisini fark edemezsiniz. Bu yüzden doğru kullandığınızdan emin olunuz.

Vigrande 100 mg Fiyat 20241,087.53 TL
Vigrande 100 mg Fiyat 2024

Vigrande 50 mg Etkisi Ne Kadar Sürer?

Vigrande penisteki kan damarlarının genişlemesine yardımcı olur ve stimülasyon sırasında kanın penisi doldurmasını sağlar. İlacın etkisi kişiden kişiye değişir. Yutulduktan 30-60 dakika sonra başlayan etkiler “4” kadar sürer.

Vigrande 100 mg Kullanıcı Yorumları

Erkeğin cinsel organlarında performansı artırmak, kan dolaşımını ve çeşitli etkileri arttırmak için kullanılmaktadır. Ancak Vigrande 100 mg kullanıcı yorumlarında esas alırsak olumlu ve olumsuz pek çok yorum bulunmaktadır. Vigrande yorumları, insanların son zamanlarda en çok merak edip bilgi aradığı konulardan biridir.

Vigrande kullanan diğer kişilerin neredeyse tamamı bu ilaçtan memnun kalmış olup tavsiye ediyor. İlacın etkisi çok iyi olduğu için sertleşme bozukluklarında iyi sonuçlar elde edilmektedir. Ama bu sizde de aynı etkiyi gösterecek değildir. Yorumları okuyarak ve kullanıp kullanmamanız konusunda doktorunuza danışarak kullanın.

 • Cinsellik öncesi kullandığımda gayet etkili olduğunu söyleyebilirim.
 • Kullanmadan önce acaba etkili olur mu düşünceleri vardı fakat gerçekten işe yarar bir ilaç.
 • Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullandım son derece memnun kaldım. Sık sık kullanırım.
 • Penisimi ortalama 1.5-2 saat sert hale getirmiştir. Mavi renkli şekilde minik bir haptır. Cinsel uyarılma sonucu sertleşme yapıyor.
 • İlacı saat gece 12 de içtim ve 1 gibi de başladı ilişki sabah saat 5 şe kadar aralıksız devam etti hala boşalma yok harika bir ürün.
 • Doktoruma, cinsel olarak uyarıldığımda dahi sertleşme olmadığını dile getirdim. Doktor prostat muanesi yaptı, ve bana bu ilacı kullanmamı söyledi. Ve gerçekten de işe yaradı diyebilirim. Benim için iyi bir ilaç.
 • Tek sorunum boşaldıktan sonra tekrar sertleşme olması zaman alıyordu. Bu yüzden kullandım. Ama değişen bi şey olmadı. Her zaman ki dozda bi azgınlık her zaman ki dozda bi boşalma süresi her zaman ki dozda bi sertleşme, tok karna ılık su ile içtim her şey uyuyor ama bende etkisini göstermedi.
 • Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullandım son derece memnun kaldım. İlişki sırasında sürekli kullanırım.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu