Faydalı Bilgiler

Cinsel 31 Ne Demek Anlamı Erkek (Doğru Cevap)

31 Ne Demek

Cinsel 31 Ne Demek, Türkçe argo ve esprili bir ifade olarak mastürbasyon yapmak anlamına gelir. Bu deyim genellikle genç erkekler arasında ve internet ortamında mizahi veya cinsellikle ilgili içeriklerde kullanılan bir tabirdir. Ancak, toplumda resmi bir terim veya yaygın kullanılan bir ifade değildir.

Cinsel 31 Ne Demek?

Cinsel 31 Ne Demek?“, 31, “mastürbasyon yapmak” anlamına gelen günlük bir kelimedir. Mastürbasyon cinsel ilişki olmaksızın genital bölgeye dokunarak veya ovalayarak boşalma olarak tanımlanır. Ergen erkeler arasındaki cinsel ilişki için veya mizahi içeriklerde kullanılan resmi olmayan bir terimdir. Bu tür argolara genellikle samimi arkadaş gruplarında veya gündelik konuşmalarda rastlanır.

31 Ne Demek Tarihçesi Nedir?

31 sayısının bu anlamı taşımasının nedeni ise mastürbasyon kelimesinin Osmanlı döneminde “el çekmek” olarak ifade edilmesi ve Arap alfabesindeki E ve L harflerinin sayısal değerlerinin toplamı olan 31 sayısının şifre olarak kullanılmasıdır.

Cinsel 31 Ne Demek Anlamı Erkek

Erkeklerde 31 ne demek; 31 çekmek, kendi kendine boşalma denir .Çünkü adam penisini avucunun içine alır ve vajinanın içindeymiş gibi hareket ettirir.

Cinsel 31 Ne Demek Anlamı Erkek
  • Erkek penisini eliyle kavrar ve ileri geri hareketlerle mastürbasyon yaparak cinsel organını ve hormonlarını kandırır, bu hareket sonucunda erkek orgazmı ve boşalma gerçekleşir.

Cinsel 31 Ne Demek Hakkında SSS

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu