Faydalı Bilgiler

31 Ne Demek Anlamı? – 31 Küfür Mu – Sosyal Medya

31 Ne Demek Anlamı?; Sosyal medyada ve günlük hayatta sürekli kullandığımız ama nereden geldiğini tam olarak bilemediğimiz birçok deyimlerden biridir. Peki 31 Ne Demek Anlamına gelir; 31 aslında doğal sayılar sisteminde bir asal sayıdır. Ancak argo kullanımında farklı bir anlamı vardır. Özellikle 20 ile 30 yaş aralığındaki gençler arasında çokça kullanılan bir terimdir.

31 Ne Demek?  hakkında en çok merak edilen konulardan biri olan; Tiktok 31 küfür olarak ne demektir, 31sayısının anlamı sosyal medya nedir? hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

31 Çekmek Ne Demek?

“31 çekmek” deyiminin kökeni Osmanlı zamanına kadar uzanmaktadır. Osmanlı döneminde insanlar bu olaya “el çekmek” derlermiş ancak bu gibi durumları alenen söylemek kolay olmadığı için “ebced hesabı” kullanmayı düşünmüşlerdir. (Abced hesabı: Arap alfabesinde. Kısaca harfin içindeki harflerin belirli sayılara karşılık geldiği bir şifreleme sistemidir.)

31 Ne Demek
31 Ne Demek

E harfi için kullanılan “Elif” (1) ve “Lam” (30) harflerinin sayısal değerlerinin toplamı, Osmanlı alfabesindeki E harfi için 31 sayısı yani 31 sayısına eşittir. Bu, “el çekmek” olarak değil, “31 çekmek” olarak dönüştürülerek günümüze kadar gelmiştir.

31 Küfür Mu

Mastürbasyon kelimesinin günümüzde bir çok anlamı vardır . Zamanımızın en çok bilinen argo kelimelerinden biri 31’dir. Aslında 31, el çekmek demektir. 31 sayısının küfür olarak anlamı mastürbasyondur. Bir erkek eli ile organını tutar ve ileri geri hareketlerle mastürbasyon yaparak cinsel organını ve hormonlarını uyandırır, bu hareket sonucunda erkek orgazmı ve boşalması meydana gelir. 31 sayısı mastürbasyon kelimesinin argo söyleme şeklidir.

31 Anlamı Sosyal Medyada Ne Demek?

Sosyal medya paylaşımlarının altındaki 31 in anlamı, söz konusu gönderinin boş olduğunu, komik olmadığını dikkate alınmayacak bir mesaj olduğunu belirtmektedir.

31 ve 52 nin Anlamı Nedir?

31 ve 52 sayılarının bir çok anlamı bulunmaktadır. 31 ve 52 sayıları mastürbasyonu ifade eder. 31 sayısı erkek mastürbasyonu, 52 sayısı kadın mastürbasyonu olarak adlandırılır. 31 ve 52 sayılarının hiçbir dayanağı ve net bir açıklaması olmamasına rağmen günümüzde özellikle en çok kullanılan bir kelimedir.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu