Cilt Bakımı

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar? Kullananlar

Salkom Beyazlatıcı Krem Nedir?Salkom ,Koltuk Altı, Vajina, Yüz Beyazlatma kremi,Salkom Beyazlatıcı Krem Kullananlar,Kullanıcı yorumları Pek çok kadin tarafindan tercih edilen ve merak edilen Salkom Beyazlatıcı Krem cilt bakım kremidir.Salkom Beyazlatıcı Krem Salkom Beyazlatıcı Krem, cilt renginin açılmasına yardımcı olma konusunda başarılı bir kremdir. Cilt lekelerinin yok olmasında  ve  Ciltte var olan renk eşitsizliklerini düzenlemeye yardımcı olan etkili bir kremdir.Salkom Beyazlatıcı Krem kararmış olan  tüm bölgelerinizde kullanabilirsiniz.Peki Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?,Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?,Koltuk Altı, Vajina, Yüz Beyazlatma kremi Nedir?bu sorularin tüm cevabi bu yazımızda ve yazımızı tamamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nedir?

Salkom Beyazlatıcı Krem Nedir? sorusuna gelince  Arbutin, genellikle ayı üzümü , kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan doğal bir kremdir.Ciltteki fazla melanini inhibe ederek cildin renk ayrışmalarını kısa sürede ( 8-12 hafta ) azaltır.Salkom Beyazlatıcı Krem , cilt renginin açılmasına yardımcı olma konusunda başarılı bir kremdir. Cilt lekelerinin yok olmasında ve Ciltte var olan renk eşitsizliklerini düzenlemeye yardımcı olan etkili bir kremdir.Cilde uygulamasından hemen sonra enzimlerle birleşerek fazla tyrosin oksidasyonunu engeller.

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullanımı
Salkom Beyazlatıcı Krem Kullanımı

Salkom Beyazlatıcı Krem İçerigi

Salkom Beyazlatıcı Krem İçerigi:Meyan Kökü,Kınakına,Arbutin

 • Meyan Kökü: Cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur.
 • Kınakına: Cilt renginin korunmasına yardımcı olur.
 • Arbutin: Genellikle ayı üzüm, kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan doğal bir kremdir

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

Salkom Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar faydalari nelerdir.Bu Kremin cilde birden fazla faydasi özellikle cildinizde kararan bölgelerin beyazlamasında etkisi çok fazla oldugu görülmüştür.

 • Ciltteki fazla Cilt rengini azaltarak cildin renk farklılıklarını sekiz-oniki hafta arasında azaltır.
 • Cilt lekelerinin tedavisinde yardımcıdır.
 • Ciltte var olan renk eşitsizliklerini düzenlemeye yardımcıdır.
 • Cilt renginin açılmasına yardımcı olur.
 • Cildinizdeki Gözle Görülebilen  Yaşlılık lekelerini, Koyu lekeleri, Çilleri, Güneş lekelerini, Sivilce izlerini ve Doğum lekelerinin giderilmesinde yardımcı olur.

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullanımı

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullanımı Doktorunuzun belirttiği şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Tam emin olmadığınızda doktorunuza ya da eczacınıza kullanım konusunda bilgi alınız veya Bu beyazlatıcı kremin kutusundan çıkan kullanma talimatını dikkatlice okuyun ve uygulayınız

 • Kullanmak İstenilen bölgeyi sabun ve suyla iyice temizleyin.
 • Temiz cilde ürünü nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayın.
 • Sabah akşam  günde 2 kez olmak üzere uygulayın.
 • Bu bölgeyi birkaç saat boyunca suyla temas ettirmeyin.

Salkom Beyazlatıcı Krem Yan Etkileri

Beyazlatıcı Krem her hangi bir yan etkisi olmadığı belirtilmiştir.

 • Alerjik cildiniz yoksa, herhangi bir zarar veya yan etki görmezsiniz.
 • Gözlerle veya dudaklarla temas etmemelidir.
 • Bu kremi on sekiz yaşından küçük çocuklar, hamile ve emziren kadınlar kullanılması sakıncalıdır.

Salkom Beyazlatıcı Krem kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerekir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Eczane Fiyatı 2020

Salkom Beyazlatıcı Krem Tüm Eczanelerden rahatça satin alabilirsiniz Salkom Beyazlatıcı Krem kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Eczanelerde Salkom Beyazlatıcı Krem 2020 yılı Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 100 TL  oldugu belirtilmiştir.

Salkom Beyazlatici Krem Kullananlar & Kullanıcı Yorumlari

Salkom Beyazlatici Krem Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Salkom Beyazlatici Krem Kullananlar

Salkom Beyazlatici Krem Kullananlarin yaptigi yorumlari araştırdık  genelde yorumların olumlu oldugu belirtelim

Daha önce aldım ve ilk şişeyi yarılamadan faydasını görmeye başladım, bu yüzden bitmeden yenisini almak istedim

koltuk altı ıcın aldık ve hemen sonuc aldık teşekkürler

Farklı görmeye başladım bir hafta kullanımda..Duruluk eşitlik sagliyor.Daha uzun duzenli kullanimda farkin Buyuk olacagini dusunuyorum

Salkom Beyazlatici Krem Şikayet

Güvendik beyazlatıcı kremi altık yüzüme sürdüm ve birkaç dakika içinde yüzüm kabardı ve kıpkırmızı oldu size güvenip alanda kabahat yalandan reklam yapıyorsunuz. Umarım insanların mağduriyetini giderirsiniz her yere şikayet edeceğim.

Şikayetvar Sitesinden alıntı yapılmıştır.

Salkom Beyazlatıcı Krem Yuze surulurmu

Kullanılabilir.Yüzünüzdeki Yanak bölgesi, bıyık ve alın bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Fakat kişiler kremi kullanmadan önce mutlaka vücudunun küçük bir bölümünde alerji testi yapmalıdır.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nereden Alınır?

Salkom Beyazlatıcı Krem Tüm Eczanelerden rahatça satin alabilirsiniz.Ayrica Salkom kremi bir çok online alışveriş sitesinden satin alabilirsiniz.

Salkom Beyazlatıcı Krem Koltuk Altı, Vajina, Yüz Beyazlatma Kullanılırmı

Salkom Beyazlatıcı Kremi Vücutta kararmanın olduğu koltuk altı, göğüs altı ve vajina gibi bölgelerde bu krem kullanılabilir. Bu kremi vucudunuzdaki  kararmanın olduğu tüm bölgelerde de kullanabilirsiniz.

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu