Biyografi

Bulent Kocamanoglu Kimdir? Kac Yasinda ?

Bulent Kocamanoglu 1977 yılında  Ekim ayinda Baskent Ankarada doğmuştur.Başarili bir iş adami olan Bulent Kocamanoglu Ayni zamandada iç mimarlik yapmaktadir.Türkiye ve Yurtdışında bir çok başarılı projede iç mimar olarak  yer almistir. Bulent Kocamanoglu Egitim olarak Amerikada Sahne ve Fotoğrafçılık üzerine eğitim almıştır Son Zamanlarda adından  sıkça söz ettiren güzel ve başarılı oyuncu Elvin Leviner ile evlidir.Peki Bulent Kocamanoglu Kimdir?,Bülent Kocamanoğlu kaç yaşındadır,Bülent Kocamanoğlu yaşı kaç?

Bulent Kocamanoglu Kimdir?

Bulent Kocamanoglu 1977 yılında  Ekim ayinda Baskent Ankarada doğmuştur.Başarili bir iş adami olan Bulent Kocamanoglu Ayni zamandada iç mimarlik yapmaktadir.Belli bir süre Bulent Kocamanoglu Amerikada yaşamiştir.Daha sonra ülkemize dönerek şu anda ülkemizde yaşamaktadir.Bulent Kocamanoglu Bu zamana kadar Eşi Elvin Leviner ile birlikte 4 kita 32 ülke 90 dan fazla şehir gezdikleri belirtilmiştir. Bulent Kocamanoglu ayni zamanda bir youtube kanali bulunmaktadır ve bu kanalinda 800 bine yakın takipçileri bulunmaktadir.Kanallarinda Gezikleri, Eğlenceli ve Samimi videolar çekmektedirler.Bulent Kocamanoglu Eşi olan Elvin Leviner Instagram’da 900 bin,yakın takipçisi bulunmaktadir.

Bulent Kocamanoglu Boyu Kilosu

Bulent Kocamanoglu Boyu 1.69 cm dir Kilosu ise 68 oldugu bilinmektedir.

Bülent Kocamanoğlu Burcu

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılında Ekim ayında doğduğu için Akrep burcudur.

Bülent Kocamanoğlu Eşi Elvin Levinler Burcu

Bülent Kocamanoğlu Eşi Elvin Levinler ise akrep burcudur.

Bülent Kocamanoğlu Kaç Yaşında?

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılının Ekim ayında Ankara’da Doğmuştur.. 2020 yılı itibari ile 43 yaşındadır.

Bulent Kocamanoglu Hayat Hikayesi

Bulent Kocamanoglu 1977 yılında  Ekim ayinda Baskent Ankarada doğmuştur.Başarili bir iş adami olan Bulent Kocamanoglu Ayni zamandada  Kurucu iç mimarlik ve yapmaktadir.Belli bir süre Bulent Kocamanoglu Amerikada yaşamiştir.Daha sonra ülkemize dönerek şu anda ülkemizde yaşamaktadir.Bulent Kocamanoglu Bu zamana kadar Eşi Elvin Leviner ile birlikte 4 kita 32 ülke 90 dan fazla şehir gezdikleri belirtilmiştir.Bulent Kocamanoglu uzun süre spor yaptığında ve daha atletik olan vücudundan dolayi yaşın daha genç göstermektedir. Kendisi Koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Bülent Kocamanoğlu Kiminle Evli?

Bülent Kocamanoğlu Kiminle Evli

Türk televizyon dünyasının yakından tanıdığı İnadina Aşk dizisinde oynamış güzel ve başarılı oyuncu Elvin Levinler ile 2006 yılında Bodrumda evlenmişlerdir.Bülent Kocamanoğlu İyi bir Aile Babasi olarak evliliğine devam etmektedirler Eşi Elvin Levinler Bir Youtube kanali bulunmaktadir Kanal 12 Eyl 2014 tarihinde açılmıştır ve toplamda  944 B takipcisi bulunmaktadir. Eşi Bülent Kocamanoğlu ile birlikte yaptıkları seyahatlerin videolarını kanalında yayınlanmaktadır.

Elvin Levinler Bulent Kocamanoglu Yas Farki

Elvin Levinler Bulent Kocamanoglu Yas Farki 11 yaş farkı vardir fakat Bulent Kocamanoglu uzun süre spor yaptığında ve daha atletik olan vücudundan dolayi yaşını daha genç göstermektedir.

Bülent Kocamanoğlu Eşi Elvin Levinler

Elvin Levinler Türk televizyon dünyasının yakından Tanıdığı ve İnadina Aşk dizisinde oynamış güzel, başarılı oyuncu  ile 2006 yılında Bülent Kocamanoğlu Bodrumda evlenmişlerdir.

Elvin Levinler Kaç Yaşında,Nereli,Boyu

Elvin Levinler 24 Nisan 1988  İstanbul doğumlu ve 32 yaşındadır.

Bulent Kocamanoglu Kimdir? Kac Yasinda ?Eşi Kimdir

Bulent Kocamanoglu 1977 yılında  Ekim ayinda Baskent Ankarada doğmuştur. Bulent Kocamanoglu 43 yaşındadır ve  Eşi Elvin Levinler dir.

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu