Biyografi

Bulent Kocamanoglu Kimdir? Kaç Yasinda ? Yas Farkı

Bulent Kocamanoglu 1977 yılında  Ekim ayinda Baskent Ankarada doğmuştur.Başarili bir iş adami olan Bulent Kocamanoglu Ayni zamandada iç mimarlik yapmaktadir

Bulent Kocamanoglu 1977 yılında  Ekim ayında Başkent Ankara’da doğmuştur.Başarili bir iş adamı olan Bulent Kocamanoglu Ayni zamanda da iç mimarlık yapmaktadir.Türkiye ve Yurtdışında bir çok başarılı projede iç mimar olarak  yer almıştır.

Bulent Kocamanoglu Eğitim olarak Amerika’da Sahne ve Fotoğrafçılık üzerine eğitim almıştır Son Zamanlarda adından  sıkça söz ettiren güzel ve başarılı oyuncu Elvin Levinler ile evlidir. Peki Bulent Kocamanoglu Kimdir? Bülent Kocamanoğlu kaç yaşındadır, Bülent Kocamanoğlu yaşı kaç?,elvin levinler bülent kocamanoğlu yaş farkı

Bulent Kocamanoglu Kimdir?

Bulent Kocamanoglu 1977 yılında  Ekim ayında Başkent Ankara’da doğmuştur.Başarili bir iş adamı olan Bulent Kocamanoglu Ayni zaman dada iç mimarlık yapmaktadır.

Belli bir süre Bulent Kocamanoglu Amerika’da yaşamıştır. Daha sonra ülkemize dönerek şu anda ülkemizde yaşamaktadır. Bu zamana kadar Eşi Elvin Levinler ile birlikte 4 kıta 32 ülke 90 dan fazla şehir gezdikleri belirtilmiştir.

Elvin Levinler youtube kanali
Elvin Levinler youtube kanali

 Kocamanoglu ayni zamanda bir youtube kanalı bulunmaktadır ve bu kanalında 800 bine yakın takipçileri bulunmaktadır.

Kanallarında Gezdikleri, Eğlenceli ve Samimi videolar çekmektedirler. Bulent Kocamanoglu Eşi olan Elvin Levinler Instagram ‘da 900 bin, yakın takipçisi bulunmaktadır.

Bulent Kocamanoglu Boyu Kilosu

Bulent Kocamanoglu Boyu 1.69 cm dir Kilosu ise 68 olduğu bilinmektedir.

Bülent Kocamanoğlu Burcu

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılında Ekim ayında doğduğu için Akrep burcudur.

Bülent Kocamanoğlu Eşi Elvin Levinler Burcu

Bülent Kocamanoğlu Eşi Elvin Levinler ise akrep burcudur.

Bülent Kocamanoğlu Kaç Yasinda ?

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılının Ekim ayında Ankara’da Doğmuştur.. 2020 yılı itibari ile 43 yaşındadır.

Bülent Kocamanoğlu Kiminle Evli?

Bülent Kocamanoğlu Kiminle Evli

Türk televizyon dünyasının yakından tanıdığı İnadına Aşk dizisinde oynamış güzel ve başarılı oyuncu Elvin Levinler ile 2006 yılında Bodrumda evlenmişlerdir. Bülent Kocamanoğlu İyi bir Aile Babası olarak evliliğine devam etmektedirler Eşi Elvin Levinler Bir Youtube kanalı bulunmaktadır Kanal 12 Eyl 2014 tarihinde açılmıştır ve toplamda  944 B takipçisi bulunmaktadır. Eşi Bülent Kocamanoğlu ile birlikte yaptıkları seyahatlerin videolarını kanalında yayınlanmaktadır.

Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı

Elvin Levinler Bulent Kocamanoglu Yas Farkı 11 yaş farkı vardır fakat Bulent Kocamanoglu uzun süre spor yaptığında ve daha atletik olan vücudundan dolayı yaşını daha genç göstermektedir.

Bülent Kocamanoğlu Eşi Elvin Levinler

Elvin Levinler Türk televizyon dünyasının yakından Tanıdığı ve İnadına Aşk dizisinde oynamış güzel, başarılı oyuncu  ile 2006 yılında Bülent Kocamanoğlu Bodrumda evlenmişlerdir.

Elvin Levinler Kaç Yaşında, Nereli, Boyu

Elvin Levinler 24 Nisan 1988  İstanbul doğumlu ve 32 yaşındadır.

Bulent Kocamanoglu Kimdir? Bülent Kocamanoğlu Kaç Yasinda?, ?Eşi Kimdir

Bulent Kocamanoglu 1977 yılında  Ekim ayında Başkent Ankara’da doğmuştur. Bulent Kocamanoglu 43 yaşındadır ve  Eşi Elvin Levinler dir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu