Biyografi

Sezgi Sena Akay Kimdir? Boyu, Kilosu, Yaşi Hakkında Bilgi

Sezgi Sena Akay Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu’nun kim olduğu sevenleri ve takipçileri tarafından oldukça fazla merak edildi. Peki Sezgi Sena kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, burcu nedir , Emir Hasoğlu ne iş yapar , gibi bir çok sorunuza cevap vermek için araştırma yapıp makalemizde topladık.

Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu Kimdir ?

31 Ekim 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi eğitim hayatına Erenköy Kız Lisesi’nin ardından kazandığı İstanbul Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünde eğitim aldı Galatasaray Ve Fenerbahçe gibi voleybol alt yapı takımlarında forma giydi 18 yaşına kadar sporla ilişkisini koparmayan Sezgi Sena Akay 17 yaşında ike Best Model of Turkey’e seçilen ve davet edilen Sezgi Sena Akay aynı yıl Best Model of the World birincisi olma başarısını elde etmiştir. Ardından oyunculuğa ilk dizi ise Zeytin Tepesi oldu ardından Acı Aşk, Muhteşem Yüzyıl Kösem , Meryem dizilerinin ardından Hıçkırız dizisinde Nalan karakterini canlandırdı.

Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu Kaç Yaşında ?

Güzel oyuncunun güzellikliği ve başarısı yaşının oldukça çok merak edilmesini sağladı 31 Ekim 1995 yılında dünyaya İstanbul’da gözlerini açtı 2020 yılı itibari ile 25 yaşında.

Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu Burcu ?

Sezgi Sena Akay’ın Instagram 132 bin gibi büyük bir takipçisi bulunmakta çektiği fotoğraflar duruşu davranışı bakımından akıllara burcunun ne olduğu sorusu geliyor güzel oyuncunun burcu Akrep .

Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu Boyu Ve Kilosu ?

Güzel oyuncu formuna oldukça dikkat ediyor boyu ve kilosu oldukça orantılı takipçileri boyunu ve kilosunu oldukça merak etmişler öğleki google arama motorunda oldukça çok aratılmış Boyu 181 cm Kilosu 55 kg dır.

Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu Ne Zaman Evlendi ?

Güzel Model hakkında merak edilenlerin beklide en çok merak edilen sorular arasında ne zaman evlendiği bulunmakta 2019 yılında Emir Hasoğlu ile evlenmiştir. Ardından 2 Nisan 2020 yılında evliliklerinin meyvesi olan oğulları Ali Kerim Hasoğlu’ nu kucaklarına aldılar.

Emir Hasoğlu Ne İş Yapıyor ?

Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu nun Eşi Emir Hasoğlu ne iş yaptığı takipçileri tarafından oldukça merak edilmekte Emir Hasoğlu nun Has Halı adında Halı ve Dekorasyon üzerine bir işletme sahibi olduğu bilinmektedir.

Emir Hasoğlu Boyu Ve Kilosu ?

Güzel model Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu nun eşinin boyu ve kilosu oldukça merak edilmektedir Emir Hasoğlu boyu 176cm olduğu bilinmekte ancak kaç kilo olduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu İnstagram ?

Sezgi Sena (Akay) Hasoğlu İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/p/CIThq3tFZtG/

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu