Biyografi

Hande Erçel Boyu ve Kilosu Kaç? – Güncel Cevap

Hande Erçel Boyu ve Kilosu Kaç?; Sen Çal Kapımı dizisi ile ekrana gelen ve ardından birçok dizide rol alan Hande Erçel’in yaşı, boyu ve kilosu pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Hande Erçel, Instagram platformunda en popüler ve takip edilen ünlüler arasında yer alıyor. Instagram’da 29 milyon takipçisi bulunan. Hande Erçel, internetin en çok merak edilen oyuncuları listesinin başında yer alıyor.

Hande Erçel Boyu ve Kilosu

Evet en çok merak edilen sorulardan biri de güzel oyuncunun boyu ne kadar? Başarılı oyuncu, 175 cm. boyunda ve 57 kg. ağırlığındadır.

Hande Ercel Boyu ve Kilosu
Hande Erçel Boyu ve Kilosu
Boyu175 cm
Kilo57 kg
Hande Erçel Boyu, Kilosu

Hande Erçel Kaç Yaşında?

24 Kasım 1993 doğumlu olan Hande Erçel 29 yaşındadır.

Hande Erçel Kimdir? Biyografisi (Kısa)

Oyunculuğu ve güzelliği ile tanınan Hande Erçel, en son. Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranlarda yer almıştır. Hande Erçel 1993 Balıkesir doğumlu model ve Türk oyuncudur. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde eğitim gördü. 2012 yılında Azerbaycan’da düzenlenen.

Hande Ercel Kimdir
Hande Ercel Kimdir

Dünya Medeniyeti Güzeli (Miss Civilization of the World) yarışmasına katılmış ve ikinci güzel seçilmiştir. Son zamanlarda adından söz ettirmeye başlayan ünlü ve güzel oyuncu, ilk olarak 2013 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan. Tatar Ramazan dizisindeki kısa rolüyle ekranlara geldi. Dizideki performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ardından oyunculuk kariyerine başladı ve ilk kez Hayat Ağacı dizisinde rol aldı. Daha sonra birçok televizyon dizisinde rol almaya başladı.

Ekranlara ilk kez 2013 yılında. Tatar Ramazan dizisinde yardımcı oyuncu olarak çıkan Hande Erçel, birçok televizyon dizisinde rol almıştır. Aynı zamanda Hande Erçel, L’Oréal Paris, Defacto, Nocturne ve Signal olmak üzere bir çok farklı reklamda yer aldı. Oyunculuk kariyerine başarıyla devam eden Hande Erçel, 11 ödül aldı ve 12 dergi çekimine katılmıştır.

Tam AdıHande Erçel
Aslen NereliBalıkesir
Doğum Tarihi24 Kasım 1993
Kaç Yaşında29 Yaşında
Boyu Kaç1,75 cm
Kilosu Kaç57 kg
Ayakkabı Numarası37
SevgilisiKerem Bürsin
Hande Erçel Kimdir?

Hande Erçel Ailesi

Kısaca Ailesi Hande Erçel Annesi, sekiz ay kanser tedavisi gördükten sonra 48 yaşında annesini kaybetmiştir. Babasının ismi Kaya Erçel‘dir. Babasına yakınlığıyla tanınan Erçel’in Gamze adında kız kardeşi bulunmaktadır.

Ablası Gamze Erçel oyuncu ve ablası Hande ile aynı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi mezunudur. Instagram’da 4 milyondan fazla takipçisi vardır.

5/5 - (1 vote)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu