Faydalı Bilgiler

36 Numara Ayak Şakası ve Muhabbeti Nedir?

36 Numara Ayak Şakası ve Muhabbeti Nedir? TikTok gibi platformlarda popüler olmaya başlayan bir olaydır. Erkeklerin, 36 numara giyen kızlara sosyal medyada daha fazla ilgi duyduklarını empoze eden bir şehir efsanesinden ibarettir.

36 numara ayaklara sahip kızların erkeklere daha merhametli ve şefkatli dahası cömert davrandığı fikri bu tür sosyal platformlara takılanların ağzında sakız olmaya başladı. Efsaneye göre 36 numara ayaklara sahip kadınlar fetiş erkeklerin daha fazla ilgisini çekiyor.

36 Numara Ayak Şakası ve Muhabbeti Nedir? 2022

Bu efsane de aynı kaynaktan besleniyor. Ayak numarası büyüdükçe kadının merhameti ve sevgisi de doğru orantılı olarak büyüyor. Bu düşüncenin bilimsel olarak hiçbir temeli yok. Söz konusu edilen duyguların ayak büyüklüğü ile hiçbir ilgisi yok. Ancak platform sulu olunca böylesi sululuklar da kaçınılmaz olmakta.

36 Numara Ayak
36 Numara Ayak

İzleyicilere veya takipçilere daha çok şey sunmak için ortaya zaman zaman. 36 numara ayak olayı ya da 36.5 numara ayak olayı. Gibi medyada ses getirecek ilginç absürt sıra dışı ve mantık dışı çıkışlar yayılıyor.

TikTok gibi platformlar; deliliği bir marifet gibi sunmaktadır. Para kazanma odaklı bu tür platformlarda her şey serbest bırakıldığı için; insanlar hayal güçlerini sonuna kadar zorluyorlar ve takipçi kasmak için ne gerekiyorsa yapıyorlar. Tüm bu curcunanın tek amacı farklı sıra dışı fikirleri ortaya atmak ve para kazanmaktır. 36 numara ayak anlamı da böyle bir çabanın ürünü.

36 Numara Ayak Kadın

Üst kısımda 36.5 Numara Ayak Olayı Nedir?. Adlı başlığımızda belirttiğimiz gibi ayak fetişi olan erkek için ayak, ayak parmakları ve bilekler gibi bölgeler bazı erkek için çekicidir. Bundan dolayı 36 numara oje ayak, 36 numara ayak ya da 36,5 numara ayak. Aslında ayak fetişi olan kişilerin anlayabileceği bir durum haline gelmiştir.

Ayak Fetişizmi Nedir?

Fetişizm, saplantılı olarak bir organa veya bir eşyaya aşırı cinsel ilgi duymaktır. Ayak fetişizmi de ayaklara karşı saplantılı bir cinsel ilgidir. Ayak fetişizmi, bir erkeğin ya da bir kadının partnerinin ayaklarına cinsel olarak aşırı ilgi duymasıdır. Normal olarak karşılanamayacak aşırı ilgi; bir saplantının göstergesidir. Yapılan bir araştırmaya göre, ayak temalı cinsel fantezilerden hoşlananların nüfusu dünya genelinde yüzde 14 civarındadır.

Ayak Fetisizmi
Ayak Fetisizmi

Ayak fetişi erkekler, partnerlerinin ayaklarının düzenli bakımlı temiz olması konusunda hassastırlar. Ayaklarda hoşa gitmeyen bir durum olursa cinsel dürtüleri de söner.

36 Numara Ne Demek?

Yazımızın üst kısmında da belirttiğimiz gibi ayak fetişi olan erkek veya kadınlar için ayak, ayak parmakları ve bilekler gibi bölgeler bazı için çekicidir. Bundan dolayı 36 numara oje ayak, 36 numara ayak ya da 36,5 numara ayak olayı aslında ayak fetişi olan kişilerin anlayabileceği bir durum haline gelmiştir ve başkaları da durumu garipsemektedir.

4/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu