Faydalı Bilgiler

En İyi Türk Hosting Firmaları 2024 (Türkiye’nin En İyi Hosting Firmaları)

En İyi Hosting Firmaları 2024, En İyi Hosting Firmaları 2024, En sorunsuz Hosting Firmaları

En İyi Hosting Firmaları; Türkiye’deki en iyi hosting firmaları hangileridir. Bu konu hakkında bilgi arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Yazımızın devamını okuyarak aradığınız bilgilere kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir web sitesi açmaya karar verdiniz veya bir projeniz var ancak kafanızda hangi firmadan hosting alacağınıza dair soru işaretleri mevcut. Yerli bir firmadan mı satın almalıyım , yabancı bir firmadan mı satın almalıyım gibi bir çok sorunun cevabını aramaya koyuldunuz.

Bu makalemizde bu soruların cevaplarını birlikte cevaplayacağız. Her büyüyen ve hızlı açılan web sitesinin  arkasında iyi bir hosting firması olduğunu biliyoruzdur. Ancak yine de Türkiye’de  en iyi hosting firması hangisidir?.  En iyi hosting firmalarını belirleyen özneler,  Türkiye’de En hızlı hosting hizmetini hangi şirketler sağlıyor ? sorularının yanıtları hep aklımızdadır. Bu  soruların cevapları yazımızda kolayca bulabileceksiniz.

Başarısı maksimum düzeyde olan bir web sitesinin hosting firmasının başarısı da üst düzeydedir. İyi bir hosting firmasında; iade politikası, kullanıcı görüşleri, altyapısı, uptime suresi, güvenilirliği, Teknik desteği, uygun fiyatı ve performansı göz önünde olur . Bizde bu şartları karşılayan firmaları listeleyerek Türkiye’de tercih edebileceğiniz en iyi hosting firmaları analizimizi gerçekleştirdik.

Türkiye’deki En iyi hosting firmaları  hangisilerdir sorusuna yanıt bulabilmek için sizler için önce bir çok yerli  hosting firmaları ile  özel görüşmeler yaparak Türkiye’de  en iyi hosting firmaları hangileridir sorusuna daha net cevap bulabilmek adına tamamı verilere ve analizlerimize  dayalı  uzun bir araştırma  gerçekleştirerek  en iyi sonucu elde etmek adına yazımızı hazırladık.

Listemizde sizleri diğer listelerdeki gibi  direk bir firmaya yönlendirmekten ziyade sadece bir sıralama yapacağız. Sizler de listemizdeki bu firmalar içinde araştırmanızı ve ihtiyaçlarınıza uygunluğu analiz ederek seçiminizi yapacaksınız. Bunun yanı sıra listemizde Hosting İndirim Kuponlarına da ulaşabilirsiniz. Bu sayede sayfamızdaki listede yer alan firmalardan uygun fiyatlı hizmet de satın alabilirsiniz.

Ek olarak en iyi hosting firmaları  için müşterileri tarafından yazılan  olumlu veya olumsuz  yorumlara da yer vererek daha iyi karar vermenize yardımcı olacağız. Tabi sizde dileserseniz bu firmalar hakkında  yorumlarınızı da  tüm ziyaretçilerimiz  ile paylaşabilirsiniz. Ancak listemize geçmeden önce bazı kavramlar hakkında bilgi paylaşmamız daha sağlıklı olacaktır.

Hosting Nedir Ve Ne İçin Kullanılır?

Hosting web siteleri için tercih edilir. Peki, hosting nedir ve ne için kullanılır diyorsanız şimdi sizlere merak ettiğiniz bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Hosting; web sitesinin internet üzerinden iyi bir şekilde yayınlanmasını sağlar. Bunu için bir hosting firması ile anlaşma sağlanmalıdır.

Hosting Nedir Ve Ne Icin Kullanilir
Hosting Nedir Ve Ne Icin Kullanilir

Kayıt işlemini gerçekleştirdiğinizde web siteniz artık düzgün olarak çalışacak ve yükselmeye başlayacaktır .Aynı zamanda tercih edeceğiniz hosting kaliteli ise verilerinizin belirli bir süre kapsamında depolanmasına yardımcı olmaktadır.

Hosting Türleri Nelerdir ? 

Bir çok hosting türü mevcuttur. Bu türler işletim sitemlerine , kullanım amaçlarına ve projenin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Hosting satın almadan önce hosting türlerini bilerek ihtiyacınıza uygun paketi satın alabilirsiniz. Tabi dilerseniz firmaların hosting satış danışmanlarıyla iletişime geçerek ihtiyacınızı belirtebilir ve öneri alabilirsiniz.

Paylaşımlı Hosting – (Shared Hosting)

Küçük işletmelerin sıklıkla tercih ettiği hosting türüdür. En uygun fiyatlı ücretli hosting türüdür. Siteleriniz diğer siteler ile aynı sunucular ile barındırılarak yayınlanır. Her kullanıcının kendi paneli vardır. Tek tıkla kurulum araçları içerir.

Ücretsiz Hosting – Blog

Wix, Blogger yada Wordpress gibi platformların sunduğu , çokça kısıtlaması bulunan blog platformlarıdır. Başlangıç aşamasında veya test aşamasında işinizi görebilir. Bu tür hostinglerde genellikle kendi alan adınızı kullanamazsınız. Subdomain yani önek ile kullanabilirsiniz. Mesela gncbilgi.wordpress.com gibi olur.

Linux Web Barındırma

PHP , HTML ve Wordpress gibi hazır CMS sistemlerini barındırabileceğiniz hosting türüdür.  Genelde panel olarak cpanel kullanılır. Bu tür yazılımlarınıza %100 uyumlu olması açısından önemlidir.

Windows Web Barındırma

ASP , MSSQL ve .NET Core  gibi Windows tabanlı yazılım sistemlerini barındırabileceğiniz hosting türüdür.  Genelde panel olarak Plesk kullanılır. Windows tabanlı yazılımlarınıza %100 uyumlu olması açısından önemlidir.

Wordpress Barındırma

Wordpress için özel olarak yapılandırılmış hosting türüdür. Wordpress eklenti ve temalarıyla %100 uyumlu olacak şekilde çalışır.

Kurumsal Web Hosting

Büyük kurumsal firmalar için özel olarak hazırlanmış hosting türüdür. Genellikle mail kotalarının daha yüksek olması , kurumsal siteler ile bireysel sitelerin aynı sunucuda barındırılmaması amacını güder.

Linux Bebek Barındırma – Linux Bayisi

Bireysel veya kurumsal firmaların PHP , HTML  tabanlı  birden çok web sitesi barındırmak amaçlı  sıkça kullandığı paket türüdür. Sunucu yönetim bilgisine ihtiyaç duymadan  çok fazla sitenin bir arada barındığı  özel paketlerdir. Bunu genel olarak tasarımcılar, bazı SEO hizmeti veren kişiler tercih edebilir.  Linux olarak hazırlanan paketlerde WHM veya Directadmin yönetim paneli olur.

Windows Bayi Barındırma – Windows Satıcısı

Bireysel veya kurumsal firmaların ASP , .NET , .NET Core , MVC ve MSSQL  tabanlı  birden çok web sitesi barındırmak amaçlı  sıkça kullandığı paket türüdür. Sunucu yönetim bilgisine ihtiyaç duymadan  çok fazla sitenin bir arada barındığı  özel paketlerdir. Bunu genel olarak tasarımcılar ve yazılımcılar tarafından  tercih edebilir.  Linux olarak hazırlanan paketlerde Plesk yönetim paneli olur.

VPS Hosting – VDS – Sanal Sunucu- Bulut Sunucu

VPS , VDS yani Sanal sunucu veya Bulut Sunucu olarak adlandırılan bölümlendirilmiş sunucu yapısı da sıkça kullanılan bir hizmet türüdür. Bu hizmet türünde sunucu yönetim bilgisine ihtiyaç duyulur. Yine Windows ve Linux olarak ikiye ayılır. Daha büyük çapta projeler ve firmalar tarafından kullanılır.

Dedicated Hosting – Kiralık Sunucu

Bir önceki başlığımızdaki VPS , VDS yani Sanal sunucu veya Bulut Sunucu gibi ancak bölümlendirilmeyen bir kaynak olarak adlandırılır. Fiziksel bir sunucunun kiralanması anlamına gelmektedir.  Yine Windows ve Linux olarak ikiye ayılır. Daha büyük çapta projeler ve firmalar tarafından kullanılır.

Hosting Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Web sitelerinin daha iyi bir yerlere gelmesi için insanlar hosting alırlar. Bu sebeple de doğru hosting firmasını seçmek büyük önem taşır .Peki, hosting alırken nelere dikkat edilmelidir?

✅ Sunucu alt yapısı; Sitenin hızlı bir şekilde çalışma sağlaması için şarttır. Bunun için genellikle litespeed tercih edilmektedir.

✅ Ek özellikler: GIT, uzak MySQL, node, ruby, SSH ile destek sağlanmalıdır.

✅ Kontrol paneli: Hosting alırken kontrol paneli önemlidir. Genel olarak cpanel tercih edilmektedir.

✅ Subdomain, Eposta: Sudomain oluşturmak istediğiniz zaman bu limitin yüksek düzeyde olmasına özen göstermeniz gerekir . E-posta oluşturacağınız zaman ise kotanın üst düzeyde olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir

✅ Trafik ve disk limiti: Disk limiti ve trafik sitenizin trafik kotasına takılmasına engel olur ve sitenizin durumunun düzelmesini sağlar.

✅ Veri tabanı: Toplamda 2 adet veri tabanı bulunmaktadır . Bunlar; MSSQL ve MySQL ‘dir. Genel olarak ise MySQL tercih edilmektedir.

✅ İşletim sistemi: Wordpress’in düzgün bir şekilde çalışmasını istiyorsanız Linux’u tercih edebilirsiniz.

En İyi Hosting Firmaları Listesini Nasıl Seçtik ? (En İyi Hosting Firmaları)

Hosting firması seçerken zorlanmadık diyemeyiz. Piyasada yerli ve yabancı olacak şekilde bir çok firma mevcut bulunmaktadır. Seçtiğimiz firmalarla özel görüşmeler sağlayarak sizin de karar vermenizde kolaylaştıracak firma listesini oluşturduk. Bunları oluştururken bazı kriterleri göz önünde bulundurduk. İşte göz önünde bulundurduğumuz kriterlerden bazıları ve detayları sizlerle.

✅ Firma olması: Bizim en önemli kriterlerimizden biridir. Merdiven altı veya şahsi olarak bu işi yürüten firma görünümlü siteleri tercih etmeniz sizin için yararlı olmayabilir. Bu tür siteler üzerinden alışveriş yapmanız durumunda türlü türlü problemler yaşayabilirsiniz. Siteniz kapanabilir  , ulaşım problemleri yaşayabilirsiniz.
Tercih edeceğiniz firmanın vergi dairesine kayıtlı özellikle Limited Şirketi ( LTD. ŞTI ) veya Anonim Şirketi (A.Ş) gibi büyük oluşumlar olmasına dikkat ediniz. Bu tür firmaların kurulumu diğerlerine oldukça zordur.  Bundan dolayı belli bir yatırım gerektirir.

Ek olarak BTK onaylı olmasına özen göstermenizi öneririz. Firmaların BTK’ya karşı sorumlulukları olacağı için siteleriniz güvende olacaktır. Aşağıdaki listeden bu firmaları sorgulayabilirsiniz.

https://www.btk.gov.tr/ticari-amacli-hizmet-verenler-yer-saglayici-listesi

✅ Ekonomik Olması:   Hosting firmalarının listesini hazırlarken tabi ki uygun fiyatlı olmasını bir kriter olarak belirledik. Ancak atalarımızın dediği gibi ” ucuz etin yahnisi de ucuz olur ” sözünden yola çıkarak çokta ucuz olması bazen kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bundan dolayı piyasa şartlarını , diğer firmaların fiyatlarını göz önünde bulundurmakta fayda bulunuyor.

Yıllık ödeme planları genellikle daha ekonomik olmaktadır. Ancak bazı firmalar  daha uygun fiyatlı olması için 3 yıl veya daha fazla satın almaya zorlarlar. Bu dayatmaya karşın yıllık planda daha uygun paket sunan firmaları sizler için derledik.  Bazı hosting firmaları aylık olarakta hizmet sunmaktadır. Bu durumda kısa süreli projeleriniz için veya firmayı denemeniz için uygun olacaktır. Tabi aylık hizmetler pekte ekonomik olmayabilir.
Aylık hizmet aldığınızda yıllık alımda sunulan hediyelerden de yararlanamayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra firmaların yenileme fiyatları da önemli kriterdir. Bazı firmalar yenilemede fahiş fiyatlar sunabilmektedir. Paketi satın alırken yenileme fiyatlarıda göz önünde bulundurulmalıdır.

✅ Teknik Destek:  En büyük etmenlerden biride teknik destektir. Hosting firması seçerken en çok dikkat edilecek özelliklerinden biri de teknik ekibinin güçlü  ve hızlı olmasıdır.

%100 sorunsuz hosting hizmeti yoktur. Destek ekibinin müdahalesine elbet ihtiyaç duymanız gerekebilir. Hızlı olmasının yanı sıra sorununuzun çözülmesi de önemlidir. Destek talebi oluşturduğunuzda hosting firması tarafındaki destek ekibinin sorununuza müdahale ederek çözümcül yaklaşmaları çok önemlidir.

Ayrıca kendi dilinizde destek almanızda çok önemlidir. Karşınızdaki hosting firması Türkçe destek sunması iletişim bağı açısından size avantaj sağlar.

Bizde en iyi hosting firmaları araştırmasını yaparken  hosting şirketlerinin  teknik ekipleriyle  bağlantı  kurarak ve bazı teknik sorular yönelterek  aldığımız cevaplara göre listemizi sizler için derledik.

✅ İade süresi:  Geldik adım adım  en iyi sonuca ulaşmaya diyebiliriz. Her firmanın kendine ait bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Özellikle hizmet sektöründe %100 memnun müşteri kitlesi veya %100 memnun eden firma bulmanız  oldukça zordur. Tabi ki memnun olmayan müşteriler olacaktır. Burada iade süresi devreye girmektedir.

Siz internetteki tüm yorumları okuyup , memnun olan kişilerin yorumlarına inanarak paket satın almanız veya memnun olmayanlara inanarak satın almamanız tabi ki bir kriter olabilir. Ancak yine de kendinizin satın alıp sonuçları görmeniz gibi olmayacaktır. Bu durumda da firmaların tanıdığı memnun olmamanız durumunda belli bir iade süresi olması kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

Bundan dolayı firmaların sağladığı iade garanti süresini bilmenizde yarar olacaktır. Bizde listemizi hazırlarken bu kritere çok önem verdik.

✅ Erişilebilirlik süresi :   Bu kısım sitelerinizin kesintisiz olması için önemlidir. Bu değerin yüksek olması sitenizin kapanma süresinin çok az olacağı anlamına gelir. Hosting şirketleri genelde bu süresi %99 ve küsüratları olarak belirtirler.

Arama motorları için sitenizin erişilebilir olması , arama motorlarındaki sıralamanızı etkilemektedir. Bundan dolayı hizmet alacağınız firma yüksek erişilebilirlik garantisi sunması gerekmektedir.

Uptime yüzdesi; aktif olma süresinin toplam aktif kullanılabilirliğe bölünmesiyle elde edilmektedir.  363 gün veya maksimum % 99,7  olacak şekilde ifade edilir. 365 gün x 24 saat = 8.760 online çalışma saati anlamına gelir.

Biz en iyi hosting firmalarını listelerken şirketlerin garanti verdiği maksimum erişim sürelerini önemseyerek listemizi hazırladık.

✅ Müşteri memnuniyeti:  Hosting şirketlerinin müşterilerinin memnun olması fikirlerinizi etkilicektir. Bizde listemizi hazırlarken firmaların müşterilerinin yorumlarını baz aldık. Özellikle sikayetvar gibi platformlarda gerçekleştirilen şikayetler , blog ve forumlardaki yorumlar etkili olmaktadır.

Firmaların bu konuda ne kadar şeffaf oldukları ve çözümcül yaklaştıkları da müşterileri için önem arz etmektedir.

En İyi Hosting Firmaları ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir ?

Bir webmaster yada bir firma web sitesinin sorunsuz olmasını ister. Sürekli erişim sağlaması hem SEO için hem de müşterileri için önemlidir. Sonuç olarak herkes web sitesi üzerinden ticaret yapmakta ve belli bir kitleye hitap etmektedir.

Bir nevi hosting firması seçmek  sitenizden sağladığınız geliri olumlu veya olumsuz etkileyebilir diyebiliriz.
Peki en iyi hosting firmaları ile çalışmanın avantajları nelerdir ? Bu bölümümüzde sizlere En iyi Hosting Firmaları ile çalışmanın avantajlarını sıralayacağız.

En İyi Hosting Firmaları

? Web siteniz kaliteli firmadan hizmet alacağı için alt yapınızda kaliteli olur diyebiliriz. Buda web sitenizin hızına , erişim süresine etkisi kaçınılmazdır.

? Verileriniz güvende olacaktır ve kafanız rahat olur. Projenizin büyümesine , sitenizin hit sayısını artmasına faydası olur.

Arama motorlarında sıralamanız yükselir. Hitleriniz çoğalır ve rakiplerinizin önüne kolayca geçebilirsiniz.

? Kaliteli destek alacağınız için sorunlarınız kısa sürede çözülür. Karşınızdaki firmaya ulaşımda sorun yaşamazsınız ve aklınıza takılan sorulara hemen cevap alabilirsiniz.

Saydıklarımıza bir çok madde ekleyebiliriz . Ancak özet olarak en iyi hosting firmaları size bu deneyimleri her zaman en iyisini verecektir.

En İyi Türk Hosting Firmaları 2023

1- Hostixo / En Çok Önerilen Hosting Firması – ✅✅✅

Bizimde tercih ettiğimiz  Hostixo firması listemizin ilk sırasında yer alıyor. Türkiye’de en iyi hosting firması olma yolunda hızlıca ilerleyen  hosting firmamız hem ekonomik paketleri ile hem de sağladığı yüksek  performans ile  pek çok hosting firmasının  önünde  yerini güçlü alt yapısı ile almaktadır.

Hostixo tamimiyle yerli sermaye ile kurulmuş olup yerli hosting şirketleri arasında yer almaktadır.

Hostixo  firmasını analiz yaparken sağladığı alt yapının güçlü olduğu kanaatine vardık. Kullandığı donanımlar son teknoloji ve Türkiye lokasyon olması sitelerinizin hızlı açılacağı anlamına gelmektedir. Hostixo sunucularında  birebir deneyim ederek  NVM disk yapısı ve güçlü işlemci alt yapılarının gücü ile bu güne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadan yayın vermekteyiz.

Bulut sunucu, sanal sunucu paketlerinin yanı sıra 0,36 dolardan başlayan linux hosting seçenekleri ile cebimizi de düşünüyor Hostixo.  Ücretsiz ssl sertifikası sağlaması da   web sitelerinizin  güvenliğini üst düzeye çıkarıyor ve SSL için ek ücret ödemenizi sonlandırıyor.

Hostixo ‘nun teknik destek ekibinin hızı ve kalitesi de bu listede 1. sırayı vermemizi hakkedecek derecede diyebiliriz. Sadece destek sisteminin değil bir firmanın bilgi bankası olması da önemlidir diyebiliriz. Hostixo bilgi bankası ile dolu dolu bilgi saçıyor. Talep açmadan bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Blog bölümlerinde da  her zaman güncel teknolojik bilgilerin yanı sıra internet hakkında da tüm bilgilere yer veriyor.

Bu firmanın sadece hosting hizmeti sunmadığını gözlemleyebilirsiniz. Firmanın Cpanel ve Litespeed yazılımlarının distribütörü olması cpanel ve litespeed gibi  lisans  hizmetleri sunduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Ek olarak sağladığı yeni nesil Bulut  teknolojisi ile yüksek performanslı cloud sunuculara da sahip olabilirsiniz.

Tüm bu etmenlerle ile Hostixo firması  en iyi hosting şirketleri listesi içinde kendine en üst seviyede yer bulmaktadır. Mutlaka ve mutlaka Hostixo firmasının sitesine  giriş yaparak paketleri incelemeniz ve satış danışmanlarından bilgi almanızı öneririz.   Ayrıca farklı firmada bulunan sitelerinizin ücretsiz taşınması konusunda da firma teknik ekibi sizlere yardımcı olacaklardır.

en iyi hosting firmaları

Umarım en iyi hosting firmaları araştırmamız  ile  web hosting  veya sunucu gibi hizmetlerde seçimlerinizi kolaylaştıracak bilgiler sağlamışızdır. Yapacağınız seçim web sitenizin veya projenizin geleceği için önemlidir.

HOSTİXO FİRMASININ SUNDUĞU HİZMETLER NELERDİR ? 

✅Alan Adı Kaydı :   Domaininizi uygun fiyatlara  kurumsal bir şirket tarafından ve  ICANN akreditasyonu şirket aracılığıyla satın alabilirsiniz.

✅Linux Hosting :  PHP ve MYSQL tabanlı web sitelerinizi güvenle host edebilirsiniz.

✅Windows Hosting :  .NET Core , ASP , .NET ve MSSQL uyumlu yazılımlarınız  için en uygun çözüm.

✅Limitsiz Hosting :  Limitsiz disk , trafik gibi tamamiyle sınırsız alt yapıda hizmet sunuyorlar. Alan adı ücretsiz kampanyaları mevcut.

✅Wordpress Hosting :  Wordpress için %100 uyumluluk sağlayarak tüm eklenti ve temalar sorunsuz çalışacak şekilde optimize edilmiştir.

✅Hazır Site :  Web tasarım masraflarınızı ortadan kaldıracak çözüm diyebiliriz. Yüzlerce temayı ücretsiz sağlamaları sizleri yazılım maliyetlerinden kurtarmaktadır.

✅Kurumsal Hosting :  Kurumsal firmalara yüksek eposta kotalı çözümler sunmaktadırlar.

✅Linux Bayi Hosting : Birden çok web sitenizi WHM panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

✅Windows Bayi Hosting : MSSQL , .NET ve .NET Core tabanlı  birden çok yazılımlarınızı  Windows Bayi Hosting hizmeti ile Plesk panel ile kolayca yayınlayabilirsiniz.

✅Bulut Sunucu :  En kaliteli Bulut sunuculara  Hostixo aracılığı ile sahip olabilir  sitelerinizi daha yüksek performansta barındırabilirsiniz.

✅Kiralık Sunucu ( Dedicated Server )  :   Türkiye konumlu  ve Avrupa , Amerika gibi farklı lokasyonlar olmak  üzere  sunucu kiralama imkanı sağlamaktadır.

✅Sunucu Barındırma :  Sunucularınızı  profesyonel Tier 3 alt yapılı veri merkezine göndererek güçlü alt yapıdan hizmet alabilirsiniz.

✅SSL Sertifikası :   Web sitelerinizi  bilindik markaların  SSL sertifikası ile koruma altına alabilirsiniz.

✅Lisans Hizmetleri :   cPanel ve Litespeed gibi sunucu yazılımlarının lisanslarına uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Detaylarla Hostixo ?

? Kurumsal bir Şirket mi  ? Evet , Hostixo  tamimiyle yerli sermaye ile kurulmuş bir Limited şirketidir.

?Paketlerinin fiyatları nasıl?  Oldukça ekonomik diyebiliriz.

?En ekonomik hosting paketi hangisidir ? Linux hosting olarak S-Başlangıç ve M-Başlangıç.

?Ücretsiz domain kaydı ve transferi kampanyaları mevcut mu ? Evet, bazı paketlerinde sürekli olarak  yıllık alımlarda ücretsiz alan adı kaydı ve alan adı transferi kampanyası bulunmaktadır.

? Hosting paketlerinde Ücretsiz SSL Sertifikası sağlıyorlar mı ? Evet , tüm hosting paketlerinde ücretsiz SSL sertifikaları mevcuttur.

?Hangi ödeme yöntemleri mevcut  ? Kredi kartı ve havale

? Farklı firmadaki hosting paketini Ücretsiz  taşıma desteği veriyorlar mı ? Evet , tüm paketlerde mevcut.

?Ücret iade garantisi mevcut mu  ? Evet

?Hosting kontrol paneli nedir?  Dünyaca sıkça kullanılan cPanel ve Plesk bulunmaktadır.

Hostixo firmasının  müşteri yorumlarına ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

MÜŞTERİ YORUMLARINI OKUYUN

PLANLARI İNCELEYİN

Hostixo İndirim Kuponları

Sitemize özel firmanın oluşturduğu indirim kuponlarını kullanabilirsiniz.

Linux Hosting İndirim Kuponu

cPanel kontrol paneli sahip %100  PHP ve Mysql uyumlu hosting paketlerine özel indirim kuponu ile hemen sahip olun.
Kupon Kodu : 10OFF

Wordpress Hosting İndirim Kuponu

Wordpress için özel optimize edilmiş sunucularda web sitenizi özel kupon kodu ile barındırın.
Kupon Kodu : 10OFF

Limitsiz Hosting İndirim Kuponu

Sınır tanımayanlar için gerçek kaliteli sınırsız hosting promosyon kodu.
Kupon Kodu : 10OFF

Windows Hosting İndirim Kuponu

ASP, ASP.NET ve MSSQL Server tabanlı web siteleriniz için özel optimizeli hızlı Windows tabanlı hosting paketlerini kupon koduyla sahip olun
Kupon Kodu : 10OFF

Kurumsal Hosting İndirim Kuponu

Yüksek eposta kotası , daha fazla performans için kurumsal hosting kupon koduyla indirimden yararlanın.

Kupon Kodu : 20OFF

Linux Reseller Hosting İndirim Kuponu

Birden fazla web sitenizi indirimli fiyatlara güçlü sunucularda özel kupon kodu ile barındırın.
Kupon Kodu : 20OFF

Bulut Sunucu İndirim Kuponu

Gerçek Bulut Sunucu hizmetini sizin için özel hazırlanmış kupon kodu ile indirimli satın alın.
Kupon Kodu : 20OFF

2- Özkula

Özkula da yerli firmalarımızdan biridir.  Web hosting hizmetlerinin yanı sıra  ve Sunucu hizmetleri de sunmaktadır.  Uzun yıllardır hizmet sağlamaktadır. Ekonomik fiyatlarının yanı sıra  ve kullanılabilirlik açısından önemli bir şirkettir diyebiliriz.

3 – Bluehost

Bluehost , dünyanın en büyük hosting firmalarından biridir diyebiliriz.  Endurance International Group’un tüm hisselerine  sahip olduğu bir kuruluştur ve Amerika’nın Utah eyaletidir.  Bir çok kardeş hosting şirketi bulunmaktadır.  Fiyatları yüksek olmasının yanı sıra Türkçe destek bulunmaması bu firmanın olumsuz yanlarındandır.

4 – DreamHost

Yüksek performansın yanı sıra sizlere aylık ödemeli  fiyatlandırma sunar. Aylık olması uzun vadeli çalışmak istemiyor iseniz seçiminiz için uygun olabilir. Ancak ücretsiz taşıma yapmamaları sizleri farklı firmadan geçiş için zor duruma koyabilir.

5- InmotionHosting

Paylaşımlı hosting konusunda yine en iyi firmalardan birisi inmotionHosting. Çeşitli barındırma ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunuyor size. SSD disk alt yapısını kullanan firma siteleriniz için hız performansını sizlere vaad ediyor. Ayrıca veri kaybınızı önlemek adına ücretsiz olarak yedekleme seçenekleri eklenmiş paketlerine. Dolayısı ile seçeneklerinizin en iyilerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor firma.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu