Biyografi

Ahmet Aksöz Kimdir? Biyografisi, Hayati Hakkında Bilgi

Ahmet Aksöz 14 mart 1994 yılında dünyaya geldi küçük yaşlarında kısa videolar çekmeye başladığını biliyoruz aynı evi paylaştığı 4. sınıftan beri arkadaşı olan Karya Candar ile çektiği vine videoları ikili ilişkilerin zorluklarını,gülüç ve komik durumlarını dikkat çekici ve samimi bir şekilde anlatan Ahmet Aksöz ve Karya Candar bu sayede çok kişinin gönlünde yer etmişti vine platformunun kapanması nedeniyle farklı platformlara yönelen fenomenlerimiz hakkındaki tüm merak edilenleri makalemizden topladık.

Ahmet Aksöz Kimdir? Biyografisi

Ahmet Aksöz Kimdir? 14 mart 1994 yılında dünyaya gözlerini açan Ahmet Aksöz eski CHP Millet Vekili Uğur Aksöz’ün oğludur. Teb üniversitesin de işletme bölümünü bitirmiştir ve bunun yanında iktisadi bilimler fakültesini de bitirmiştir şuan dada Başkent üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümünde öğrenim görmektedir. Ahmet Aksöz spora olan düşkünlüğü ile biliniyor bölgesel basketbol liginde oynamaktadır aynı zamanda koşmayı da çok sevdiği bilinmekte. Sporun yanı sıra kitap okumayı ve film izlemeyi de çok sevdiğini belirtmektedir bir yayında Harry Potter hayranlığının olduğunu belirtmiştir.

Ahmet Aksöz Kaç Yaşında ?

14 mart 1994 yılında dünyaya gözlerini açan Ahmet Aksöz 26 yaşında

Ahmet Aksöz Burcu ?

Ahmet Aksöz 14 mart da dünyaya geldiği biliyoruz bundan ötürü burcu Balık hayatını göz önünde bulundurursak balık burcunun özelliklerini taşıdığını söylemek isteriz

Ahmet Aksöz Boyu Ve Kilo’su ?

Ahmet Aksöz 180cm boyunda ve 70 kg ağırlığındadır.

Ahmet Aksöz Ailesi ? Hakkında

Ahmet Aksöz eski CHP Millet Vekili Uğur Aksöz’ün oğludur.

Ahmet Aksöz Aslen Nereli ?

Ahmet Aksöz’ün babası aslen Adanalıdır bundan ötürü Ahmet Aksöz’de aslen Adanalıdır.

Ahmet Aksöz Sevgilisi ?

Ahmet Aksöz yakışıklılığı ile dikkat çekmekte ve bundan ötürü ilk sorulanlardan biriside sevgilisi ile olan soru bu soru kadın takipçilerini üzecek bir cevabı var ünlü vloger ve sosyal medya fenomeni Ala Tokel ile güzel bir birlikteliği bulunmakta. Sevgililer gününde 14 şubat’ ta sevgili olmuşlardır. Ala Tokel ile ilgili tüm merak edilenleri diğer makalemizde sizler için anlattık Ala Tokel Kimdir tıklayarak makale’mize gidebiliriz.

Ahmet Aksöz Çalıştığı Projeler ?

Ahmet Aksöz ve Sibil Çetinkaya ile Blu TV de yayınlanan “Kafayı Yersin” programı sunuyorlar ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerine giderek lezzetleri tadıyor ve tanıtıyorlar.

Ahmet Aksöz Instagram Hesabı ?

Ahmet Aksöz Instagram Hesabı 

Ahmet Aksöz Twitter Hesabı ?

Ahmet Aksöz Twitter Hesabı ?

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu