Biyografi

Ala Tokel Kimdir? Hakkında Merak Edilenler?

Ala Tokel  Son Zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen  Ala Tokel Kimdir?   3 Aralik 1994 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir.Babasi İstanbullu olan Ala Tokelin Annesi ise  İran asilli dir. Ala Tokel Youtube kanalından yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin ve izleyicilerinin dikkatini çekmeyi başaran  Ala Tokel Youtuberlik yapmaktadir. Genelde Ala Tokel Youtube kanalinda maksaj ve ürün tanıtımları videolari çekmektedir.Ayrica Kanalında eglenceli videolara da yer vererek takipçilerin dikkatini çekmektedir.

Ala Tokel Kimdir?

Ala Tokel  3 Aralik 1994 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir.2020 yılı itibari ile 25 yaşindadir.Babasi İstanbullu olan Ala Tokelin Annesi (Menjie Tokel ) ise  İran asilli dir. Tara Tokel isminde Birde kız kardeşi bulunmaktadir. Ala İsmi Aslen farscadan gelmektedir. Ala isminin Anlami ise Güzel anlamina gelmektedir. Kız kardeşinin ismide farsçadan gelmektedir. Tara İsminin Anlami ise Yüksek yıldız anlamına gelmektedir.

Ala Tokel Kimdir
Ala Tokel Kimdir

Ala Tokel Eğitim Hayati

Ala Tokel Eğitim olarak İlk öğretim eğitimini özel bir okul olan Doğa kolejinde almıştır Daha sonra Lise Öğrenimini ise Erenköy Kız Lisesinde Tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Kayseri Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü‘nde Başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur.

Ala Tokel Boyu Kilosu ?

Ala Tokel Boyu 1.74 olarak bilinmektedir, Ala Tokel Kilosu ise 54 kg dir.

Ala Tokel Kaç Yaşında?

Ala Tokel  3 Aralik 1994 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir.2020 yılı itibari ile 25 yaşındadır.

Ala Tokel Aslen Nereli?

Ala Tokel İstanbul Doğumludur.Babası İstanbullu ve annesi ise İranlıdır.

Ala Tokel  Burcu Nedir?

Ala Tokel 3 Aralık 1994 doğumlu olduğundan dolayı Yay burcudur.

Ala Tokel İsminin Anlamı

Ala İsmi Aslen farsçadan gelmektedir. Ala isminin Anlami ise Güzel anlamina gelmektedir.

Ala Tokel Eski Eşi Kimdir?

Ala Tokel eski eşi Eren Bülbül’dür. 2017 yılında genç yaşta evlenen çift kısa bir süre sonra boşanmıştır. Ala Tokel Evliliği sırasında yaşadığı sorun ve sıkıntıları da takipçileri ile paylaşan genç YouTuber, tam boşanma sebebini ise açıklamamıştır.

Ala Tokel Sevgilisi Kimdir?

Ala Tokel, Ahmet Aksöz ile sevgilidir. Ahmet Aksöz, CHP eski milletvekili Uğur Aksöz Ün oğludur.

Ala Tokel Babasi Annesi?

Ala Tokel Babasi İstanbullu olan Ala Tokelin Annesi (Menjie Tokel ) ise  İran asilli dir. Tara Tokel isminde Birde kız kardeşi bulunmaktadir.

Ala Tokel – Eren Bülbül Kimdir?

Ala Tokel 2007 yılında Eren Bülbül ile ihtişamlı bir düğün ile evlenmişlerdir. Düğünleri sosyal medyada adından sıkça söz ettirmiştir.Ançak Yasadıklari olumsuzluk sebebi ile Ala Tokel Eren Bülbül ile 2007 yılında boşanmiştir.  Evliliği sırasında yaşadığı sorun ve sıkıntıları da takipçileri ile paylaşan genç YouTuber, tam boşanma sebebini ise açıklamamıştır.

Ala Tokel Eren Bulbul Bosandi mi?

Ala Tokel Eren Bülbül ile 2007 yılında boşanmiştir.  Evliliği sırasında yaşadığı sorun ve sıkıntıları da takipçileri ile paylaşan genç YouTuber Ala Tokel , tam boşanma sebebini ise açıklamamıştır.

Menije Tokel İsminin Anlami

Ala Tokelin Annesinin ismi Menije ve anlamı senede bir kez açan siyah lale demektir.

Ala Tokel Youtube Kanali Hakkında

Ala Tokel, YouTube Kanalinda makyaj videoları, makyaj stilleri ve vlog tarzı videolar çekip takipçileri paylaşmaktadır. Ala Make Up Studio adında makyaj stüdyosu bulunmaktadir. YouTuber Ala Tokel değişik makyaj stilleri öğrenmek isteyen takipçilerine YouTube kanalı üzerinden videolu paylaşımlar yapmaktadır. Ala Tokel, YouTube Kanalinda 236 B abonesi bulunmaktadır.

Ala Tokel Kimdir?,Ala Tokel boşandı mı?,kiminle evli?,Ala Tokel Ahmet Aksöz

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + twenty =

Başa dön tuşu