Biyografi

Ala Tokel Kimdir? Kaç Yaşında, Boy ve Kilosu Nedir?

Ala Tokel  Son Zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen  Ala Tokel Kimdir?;  3 Aralık 1994 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Babası İstanbullu olan Ala Tokel’in Annesi ise İran asıllıdır.

Ala Tokel Youtube kanalından yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin ve izleyicilerinin dikkatini çekmeyi başaran  Ala Tokel Youtuberlık yapmaktadır. Genelde Ala Tokel Youtube kanalında maksaj ve ürün tanıtımları videoları çekmektedir. Ayrica Kanalında eğlenceli videolara da yer vererek takipçilerin dikkatini çekmektedir.

Ala Tokel Kimdir?

Ala Tokel  3 Aralık 1994 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 26 Yaşindadir. Babası İstanbullu olan Ala Tokel’in Annesi (Menjie Tokel ) ise  İran asıllıdır.

Tara Tokel isminde Birde kız kardeşi bulunmaktadır. Ala İsmi Aslen Farsçadan gelmektedir. Ala isminin Anlamı ise Güzel anlamına gelmektedir. Kız kardeşinin ismide Farsçadan gelmektedir. Tara İsminin Anlamı ise Yüksek yıldız anlamına gelmektedir.

Ala Tokel Kimdir?
Ala Tokel Kimdir?

Ala Tokel Eğitim Hayati

Ala Tokel Eğitim olarak İlk öğretim eğitimini özel bir okul olan Doğa kolejinde almıştır Daha sonra Lise Öğrenimini ise Erenköy Kız Lisesinde Tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Kayseri Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü‘nde Başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur.

Ala Tokel Boyu ve Kilosu ?

Ala Tokel Boyu 1.74 olarak bilinmektedir, Ala Tokel Kilosu ise 54 kg dir.

Ala Tokel Kaç Yaşında?

Ala Tokel  3 Aralık 1994 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir.2021 yılı itibari ile 26 yaşındadır.

Ala Tokel Aslen Nereli?

Ala Tokel İstanbul Doğumludur. Babası İstanbullu ve annesi ise İranlıdır.

Ala Tokel  Burcu Nedir?

Ala Tokel 3 Aralık 1994 doğumlu olduğundan dolayı Yay burcudur.

Ala Tokel İsminin Anlamı

Ala İsmi Aslen Farsçadan gelmektedir. Ala isminin Anlamı ise Güzel anlamına gelmektedir.

Ala Tokel Eski Eşi Kimdir?

Ala Tokel eski eşi Eren Bülbül’dür. 2017 yılında genç yaşta evlenen çift kısa bir süre sonra boşanmıştır. Ala Tokel Evliliği sırasında yaşadığı sorun ve sıkıntıları da takipçileri ile paylaşan genç Youtuber, tam boşanma sebebini ise açıklamamıştır.

Ala Tokel Sevgilisi Kimdir?

Ala Tokel, Ahmet Aksöz ile sevgilidir. Ahmet Aksöz, CHP eski milletvekili Uğur Aksöz Ün oğludur.

Ala Tokel Babası Annesi?

Ala Tokel Babası İstanbullu olan Ala Tokel’in Annesi (Menjie Tokel ) ise  İran asıllıdır. Tara Tokel isminde Birde kız kardeşi bulunmaktadır.

Ala Tokel – Eren Bülbül Kimdir?

Ala Tokel 2007 yılında Eren Bülbül ile ihtişamlı bir düğün ile evlenmişlerdir. Düğünleri sosyal medyada adından sıkça söz ettirmiştir. Ancak Yasadıkları olumsuzluk sebebi ile Ala Tokel Eren Bülbül ile 2007 yılında boşanmıştır.

Evliliği sırasında yaşadığı sorun ve sıkıntıları da takipçileri ile paylaşan genç Youtuber, tam boşanma sebebini ise açıklamamıştır.

Ala Tokel Eren Bülbül Boşandı mi?

Ala Tokel Eren Bülbül ile 2007 yılında boşanmıştır.  Evliliği sırasında yaşadığı sorun ve sıkıntıları da takipçileri ile paylaşan genç Youtuber Ala Tokel , tam boşanma sebebini ise açıklamamıştır.

Menjie Tokel İsminin Anlamı

Ala Tokel’in Annesinin ismi Menjie ve anlamı senede bir kez açan siyah lale demektir.

Ala Tokel Youtube Kanalı Hakkında

Ala Tokel, YouTube Kanalında makyaj videoları, makyaj stilleri ve vlog tarzı videolar çekip takipçileri paylaşmaktadır. Ala Make Up Studio adında makyaj stüdyosu bulunmaktadır.

Youtuber Ala Tokel değişik makyaj stilleri öğrenmek isteyen takipçilerine YouTube kanalı üzerinden videolu paylaşımlar yapmaktadır. Ala Tokel, YouTube Kanalında 236 B abonesi bulunmaktadır.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu