BiyografiGenel

Çukur Oyuncuları Ne kadar Para Kazanıyor?

Çukur Oyuncuları Ne kadar Para Kazanıyor Çukur Dizisi televizyonlarımızda yayınlamasından itibaren küçük büyük herkesin dikkatini çekmiş ve sevmiştir özellikle oyunculara karşı bir sevgi bulunmakta canlandırılan karakterler seyircileri anlatıyor gibi görünmekte bu sebepten insanlar kendilerine benimsiyor karakterleri bu kadar sevilen Çukur dizisinin oyuncularının ne kadar kazandığı sevenleri tarafından oldukça merak edilmekte bizde sizlerin bu sorularına cevap vermek amacıyla bu makaleyi sizler için hazırladık. Çukur Oyuncuları Ne kadar Para Kazanıyor

Aras Bulut İynemli ( Yamaç Koçovali) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

aras bulut iyemli yamac kocovali
aras bulut iyemli yamac kocovali

Çukur Oyuncuları Ne kadar Para Kazanıyor Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 (30) yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir 3 kardeşlerdir Yeşim adından bir ablası ve Orçun adında bir abisi bulunmakta ailecek sanatla uğraşmakta öğleki ablası tiyatrocu abisi ise ses sanatçılığı yapmakta eğitim hayatında liseyi Beşiktaş Anadolu Lisesini bitirmiş ardından İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak mühendisliği bölümümü okumaya devam ederken oyunculukla tanışmış hayatı o günden itibaren değişmeye başlamıştır. Öncelikle Patos reklamında oynamış ardından bir başka reklam da ise İtalyan futbolcu olarak kameralar karşısına çıkmıştır. Ardından ” Öyle Bir Geçer Zamanki ” dizisinin deneme çekimlerine katılmış ve başarılı olmuş ve Mete Akarsu karakterini canlandırmıştır bir çok dizi ve film de bulunduktan sonra 2019 yılında 7. Koğuştaki Mucize filmindeki engelli karakteri canlandırmış ve oyunculuğu ile küçük büyük herkesin hayranlığını kazanmıştır en son projesi olarak bilinen ve hala devam eden “Çukur” dizisinde başrol oynamakta peki ” Çukur ” dizisinden 27 Bin TL Kazanıyor.

Yamaç Koçovalı Gerçek İsmi Nedir? Kaç Yaşinda Nereli?

Çukur Dizisinde Rol Alan Yamaç Koçovalinin gerçek ismi Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 (30) yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir

Dilan Çiçek Deniz ( Sena Koçovali ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Dilan Çiçek Deniz ( Sena Koçavalı ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor
Dilan Çiçek Deniz ( Sena Koçavalı ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Son zamanların dikkat çeken ve çok izlenen ” Çukur ” dizisinin güzel oyuncusu Dilan Çiçek Deniz‘ in diziden ne kadar kazandığı oldukça merak edilmektedir. Dilan Çiçek Deniz 28 şubat 1995 (25) yılında Sivas ta dünyaya gelmiştir oyunculuğun yanında mankenlik yapmakta öyleki “Miss Turkey ” şampiyonluğu bulunmaktadır peki güzel oyuncu ne kadar kazanıyor ” Çukur ” dizisinde Sena Koçavalı karakterini canlandırmakta ve 20 Bin TL gibi bir ücret almaktadır.

Ercan Kesal ( İdris Koçovali ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Ercan Kesal ( İdris Koçavalı ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor
Ercan Kesal ( İdris Koçavalı ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Çukur Oyuncuları Ne kadar Para Kazanıyor Çukur dizisinin babası olarak bilinen ancak 2 ci sezonda Çukur’ a veda Ercan Kesal 12 eylül 1959 (61) yılında Nevşehir ilinin Avanos ilçesin de dünyaya gelmiştir meslek olarak bir kaç mesleği bulunan Ercan Kesal Türk Hekim , Yazar , Oyuncu ve Yönetmenlik yapmaktadır. Çukur dizisinde rol aldığı süre boyunca küçük büyük herkesin sevgisini kazanmıştır ancak 2 ci sezonda diziden ayrılmıştır peki ayrılmadan önce ne kadar kazanıyordu. Çukur dizisindeki İdris Koçavalı rolü ile aldığı miktar 17 Bin TL olarak bilinmektedir.

Erkan Kolçak ( Vartolu Saadettin ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Erkan Kolçak ( Vartolu Saadettin ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor
Erkan Kolçak ( Vartolu Saadettin ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Çukur disinin en çok sevilen Erkan Kolçak ( Vartolu ) eğlenceli ve samimi hareketleri sonucunda milyonlarca insanın kendisine sempati duymasına neden oldu ancak Çukur dizisinin 101 bölümünde Koçavalı’nın Vartolu yu Afganistan’a yollaması sonucunda dizisinden ayrıldı ayrılması izleyiciler tarafından çok eliştirilsede dizide ölüm haberinin gelmemesi nedeni ile diziye geri döneceğinin önü açık tutulmuştur bakarsınız bir gün diziye geri döner. Erkan Kolçak 16 oca 1983 (37) yılında Bursa da dünyaya gelmiştir Ulan İstanbul dizisi sayesinde çok sevilmiş olan Erkan Kolçak yazarlık , oyunculuk yapmakta peki Erkan Kolçak ( Vartolu ) Çukur dizisinden ne kadar kazanıyordu. Erkan Kolçak ( Vartolu ) karekteri ile Çukur dizisinden 21 Bin TL Kazanıyordu.

Perihan Savaş ( Sultan Koçovali ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Çukur dizisinin Annesi olarak bilinen Perihan Savaş ( Sultan ) karakteri ile oldukça sevilmekte oyunculuğu ile kalitesini göstermektedir samimi tavırları ve ciddi oyunculuğu ile saygı duyulmasının yanında oldukça çok sevilmektedir. Perihan Savaş 14 haziran 1957 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir uzun yıllardır oyunculuğu ile ses getiren Perihan Savaş akıllara Çukur dizisinden ne kadar aldığı oldukça merak edilmekte. Perihan Savaş ( Sultan ) karekteri ile 12 Bin TL gibi bir ücret almaktadır.

Mustafa Üstündağ ( Kahraman Koçovali) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Çukur dizisinde Berkay’ ın ayrılmasından sonra Mustafa Üstündağ ( Kahraman Koçavalı ) karekteri ile Çukur dizisine dönmüş ve kısa sürede herkesin sevgisini kazanmıştır. Mustafa Üstündağ ( Kahramn Koçavalı ) 11 şubat 1977 (43) yılında Mersin ilinde dünyaya gelmiştir adından Muro ve Abim gibi filmler de çok söz ettirmiş ve canlardığı karekteri bensimesi sebebiyle oldukça sevilmiştir peki Mustafa Üstündağ ( Kahraman Koçavalı ) Çukur dizisinden ne kadar Kazanıyor. Mustafa Üstündağ canlandırıdığı Çukur dizisindeki Kahraman Koçavalı karekteri ile 14 Bin TL kazanmaktadır.

Öner Erkan ( Selim Koçovali ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Çukur dizisindeki İdris Koçavalının üçüncü oğlu Öner Erkan ( Selim Koçavalı ) karekteri ile oldukça sevilmiştir dizideki karekteri bakımından bazen tepkiler alsada genel itibari ile izleyicileri tarafından oldukça sevilmektedir. Öner Erkan 4 ocak 1980 (40) yılında İzmir de dünyaya gelmiştir eğitim hayatındada oyuncu ve tiyatrocu olmak gibi bir hayali bulunan Öner Erkan kamera karşısına çıkdığı andan beri hiç piyasadan çekilmedi ve son olarak Çukur dizisinde canlandırdığı Selim Koçavalı karekteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Peki Öner Erkan ( Selim Koçavalı ) Çukur dizisinden ne kadar kazanıyor Selim Koçavalı Çukur dizisinden 16 Bin TL kazanmaktadır.

Rıza Kocaoğlu ( Aliço ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Çukur dizisinin tartışmasız en çok seveni bulunan karekterlerin başında gelmekte Aliço dizideki karakter askerde yaşadığı ağır travma sonucunda akli dengesini kaybettiği ve hayatını çöp toplayarak devam ettirmeye çalışmaktadır ancak bağlılığı ve yaptığı işlere bakıldığında oldukça çok sevilmiştir. Rıza Kocaoğlu ( Aliço ) 19 mart 1979 (41) yılında İzmir de dünyaya gelmiştir türk dizi oyuncusu Çukur dizisine kadar çok fazla tanınmasada çukur dizisinden sonra oldukça sevilmiş ve ilerleyen zamanlardada ekranlarda görüceğimiz çok belli. Çukur dizisinde Rıza Kocaoğlu ( Aliço ) karekteri ile 17 bin TL kazanmaktadır.

Nebil Sayın ( Muhittin ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Çukur dizisinin sevilen karekterlerinden olan Muhittin olduça sevilmekte ve Çukur sevenleri tarafından takip edilmekte Nebil Sayın 1979 (41) yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir Ankara üniversitesinde DTCF Tiyatro bölümünü bitirmiştir ilk adını duyurduğu dizi İçerde dizisindeki Çoşkun karekterini canlandırmaktaydı bunun üzerine oldukça sevilmiş ve Çukur dizisinde de rol almayı başarmıştır peki Muhittin ne kadar para kazanmaktadır. Nebil Sayın ( Muhittin ) karekteri ile 11 Bin TL Kazanmaktadır.

Necip Memili ( Cumali Koçovali ) Bölüm Başi Ne Kadar Alıyor

Çukur dizisinin tartışmasız en çok sevilen karakterlerinin arasında bulunana Cumali Koçavalıların abisi olarak bilinmekte ve canlandırdığı karekteri inanılmaz oyunculuğu ile seyircilere yansıtan Necip Memili oldukça sevilmekte öğleki altın portakal en iyi erkek oyuncu ödülüne aday gösterilmiştir. Necip Memili 27 mayıs 1980 (40) yılında Adana dünyaya gelmiştir Devlet Konservatuvarı okumuş ve mezun olmuştur peki Cumali  Koçovali ne kadar kazanmaktadır. Necip Memili ( Cumali ) karakteri ile 25 Bin TL Kazanmaktadır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu