GenelGündem

Emre Gül neden Dino kostümü giydi?

Söz konusu canlı yayın olduğunda karşınıza ne zaman çılgınca bir şey çıkacağını söylemek zor.

Söz konusu canlı yayın olduğunda karşınıza ne zaman çılgınca bir şey çıkacağını söylemek zor. Hele de yanınızda cesur ve eğlenceli arkadaşlarınız varsa. Tek gereken birinizin zehirli oku atması: “PK mı atsak?”. Sonra bir bakmışsınız ki ellerinizde fasulyelerle trafiğin ortasında Dino kostümü ile araçların camını silen arkadaşınıza tezahürat yapıyorsunuz. İşler buraya kadar nasıl geliyor? A101’den cam sil alan Dino gerçek mi? Dino kim? Kafamızda deli sorular…

Emre Gül neden Dino kostümü giydi

Dino Kim? 

Dino Kim
Dino Kim

Reyonda en sevdiğiniz çikolatanızı ararken yanınızdan ufak bir dinozorun elinde camsille  hızlı hızlı geçtiğini düşünün. Bu dinozor size yabancı değil aksine tanıdık geliyor. Kulağa yaşanması imkansız bir durum gibi geliyor olabilir ancak Bigo Live kullanıcıları olarak bir şeye aşinayız ki o da Bigo’nun bize sık sık “Hayal mi görüyorum ya?” dedirtmesi.

Hayır, aslında hayal görmüyorsunuz. Dino her yerde karşınıza çıkabilir. Bazen onu dans ederken, bazen DJ’lik yaparken bazen de elinde Camsil ile reyonların arasında gezerken görebilirsiniz. Çünkü Dino’nun yer ve zaman tanımadan eğlenceyi insanlara taşıması Bigo Live’ın en içten özelliği. Kullanıcılar bu içtenliği sevmiş olmalı ki Bigo Live telefonlarında, Dino peluşları ise odalarının en güzel köşelerinde yer alıyor.

Neden Bigo Live?

Bu yazıdan da gördüğünüz üzere Bigo Live; insanın hayatına yepyeni deneyimleri, macerayı ve en önemlisi arkadaşlarına heyecanla anlatacağı anıları kazandırır. Kullanıcısı eğlensin isteyen, onunla ilklere imza atan ve bunları arkadaşları ile yapabilmesini sağlayarak gönüllerde yer edinmiş bir uygulama diye boşuna demiyoruz ?

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=sg.bigo.live
AppStore: https://apps.apple.com/app/id1077137248
tıklayın: https://www.bigo.tv/tr/

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu