Sosyal Medya

+18 Cinsel İçerikli Canlı Yayın Yapan Uygulamalar Nelerdir?

çıplak canlı yayın

+18 Cinsel İçerikli Canlı Yayın Yapan Uygulamalar Nelerdir?, Günümüzde akıllı telefonların çoğalması ile hayatıma giren canlı yayın uygulamarı son zamanlarda oldukça artmıştır. Bizde bu yazımızda detaylı araştırmalar yaparak +18 Canlı Yayın Yapılan Uygulamalar, çıplak canlı yayın yapan uygulamarı sizlere aktaracagiz.

Canlı yayın uygulamaları, günümüzde akıllı telefonların çoğalmasıyla popülerlik kazanmıştır. 18 yaş üstü canlı yayın uygulamalarından en bilinenleri; Snapchat, YouTube Live, Facebook Live ve TikTok Live gibi platformlardır.

+18 Canlı Yayın Yapılan Uygulamalar Hangileridir?

Her ne kadar özel olarak +18 canlı yayın uygulamalar olmasa da, bazı platformlar yetişkinlere yönelik içeriklere izin vermektedir. Bu Uygulamalar, kullanıcılar tarafından 18 yaş üstü içerikler paylaşmak ve izlemek için sıklıkla tercih edilmektedir.

1.OnlyFans

İçerik üreticilerinin takipçilerine cinsel içerikler sunduğu platformdur. Ücretli abonelik sistemi ile çalışan OnlyFans’ta yetişkinlere yönelik birçok içerik bulunmaktadır.

Twitch Canli yayin
Twitch Canli yayin

2.Twitch

Oyun ve sohbet odaklı bir platform olmasına rağmen, “ASMR” ve “IRL” gibi kategorilerde yetişkinlere yönelik içerikler de yer almaktadır.

Bigo Live canli yayin
Bigo Live canli yayin

3.Bigo Live

Eğlence ve sohbet odaklı bir platformdur. “Yetenek” ve “Müzik” gibi kategorilerde yetişkinlere yönelik bazı içerikler bulunmaktadır.

instagram Canli Yayin
instagram Canli Yayin

4.İnstagram

Özellikle “Hikaye” ve “Canlı Yayın” özelliklerinden yetişkinlere yönelik içerikler paylaşmak için yararlanılmaktadır.

Periscope canli yayin
Periscope canli yayin

5.Periscope

Periscope, Twitter’ın canlı yayın platformu. Türkiye’de “Scope” olarak da bilinmektedir. Twitter’ın esnek yayın politikası sayesinde bazı kişiler +18 içerikleri rahatça yayınlanmaktadır.

Bu başlık altındaki uygulamaların hiçbiri +18 içerik yayınlamak amacı taşımamaktadır. Yalnızca üyeler bu tür içerikler için kullanmaktadır. Bazı platformlar bu tür kullanımları yasaklarken, diğerleri ise daha esnek bir tutum sergileyebilmektedir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu