Teknoloji

Onlyfans Nedir – Nasıl Bir Uygulama, Nasıl Kullanılır?

Onlyfans Nedir; son 2-3 yıldır çok popüler olmaya başlayan bir uygulama. Yetişkinler için içerikler videolar resimler sunuluyor ve bir abonelik sistemi ile abonelerden para alınarak içerik üreticilerine pay ediliyor. Onlyfans platformunda içerik paylaşacaklar ve içeriklerden yararlanacaklar için yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir.

Onlyfans Nedir?

Sosyal platform olan Onlyfans ve abonelik temeline dayalıdır. İçerik üreten kişiler aboneler için içerik üretip para kazanırlar. İçeriklerin sıradan olmaması gerekiyor. Başlarda müstehcen içerikler çok ilgi görmesine karşın artık bu platformda her kategoriden içerikler değerlendirilebilir. Açık içerikler yayınlayarak muazzam gelirler elde eden büyük bir kesim bulunmaktadır. Bu sosyal platform 2021 yılında açık içerikleri kaldırma kararı almış gelen tepkiler yüzünden vazgeçmişti.

Onlyfans Güvenilir mi?

Sistemin şu an için 150 milyon üyesi ve 2 milyona yakın da içerik üreticisi var. Onlyfans platformunun temeli açık seçik videolar ( canlı) izlemek ve para ödemek esasına dayanıyor. İçerik üretenler de canlı olarak hizmet veriyorlar.

Onlyfans güvenilir mi sorusuna gelince. Platformda şu ani için dünya çapında 150 milyon kişi abone olmuş. Aylık 50 dolar (maksimum) ödeme yaparak içeriklere ulaşıyorlar. Üye olanlar tek seferlik sanal kartlar kullanıyorlar ya da yeni nesil dijital ödeme kartları ile üyelik açıyorlar.

Onlyfans Ücreti Ne Kadar

Aylık 5 dolardan başlayan üyelikler aylık 50 dolara kadar çıkıyor. Daha özel içerikler için daha çok para ödemek gerekiyor. Ücretli gizli mesaj yöntemleri, aboneye özel geliştirilmiş hizmetler hep içerik üreticisine daha çok para kazandıran bonus yöntemlerdir.

Onlyfans Nedir
Onlyfans Nedir

Üstelik içerik üreticiler buradan abone kasarak hayran kitlesini katlıyorlar ve Facebook Instagram gibi platformlarda kazançlarını katlıyorlar. Onlyfans sistemini kuranlar, içerik üreticilerinin kazançlarının beşte birini alıyorlar. Örneğin 2 milyon içerik üreticisinin her birinden günde 1 dolar alırlarsa günde 2 milyon dolar kazanmış olmaktadır. Sistem şu ana kadar içerik üreticilerine 5 milyar dolar ödeme yapmış.

Onlyfans Nasıl Üye Olunur

 • Sisteme gir
 • Hesap oluştur ve abonelik ücretini belirle
 • Hesabını tanıt
 • İçeriklerini planlı bir şekilde zamanlayarak yayınla
 • Hayranlarını toplamaya başla
 • Platforma tanınmak için bol bol içerik üretilmelidir.
 • İçeriklerin ilgi çekmeli
Onlyfans Nasil Uye Olunur
Onlyfans Nasil Uye Olunur

Hizmet alıcı olarak sisteme üye olursanız para ödemenize gerek yoktur. Beğendiğiniz fenomenlerin içeriklerini para ödeyerek izleyebilirsiniz.

 • Onlyfans sitesine giriş yap
 • Hesabına gir
 • Üstte yer alan profil resminize tıkla.
 • Your Cards ikonuna tıkla
 • Kart bilgilerini gir- gerekli alanları doldur

Onlyfans Para Kazanan Ünlüler

Sistemden her ay 20 milyon dolar kazanan insanlar var. Blac Chyna bunlardan biri ve aylık abonelik ücreti 20 dolar. Bella Thorne ise biraz daha az kazanıyor ki 11 milyon dolar aylık kazancı elde etmek için aylık abonelik ücretini 5 dolar yapmış. Cardi B isimli kullanıcı da ayda 9.4 milyon dolar kazanıyor. Aylık abone ücreti 5 dolar. Ancak bu para hizmetten sınırsız yararlanmak için değil sadece abone olmak için. Her ay bu platformdan 6.4 milyon dolar kazanan. Mia Khalifa isimli fenomene abone olmak için ayda 13 dolar ödeme yapmanız gerekiyor.

Jem Wolfie900 bin dolar
Megan Barton Hanson1,06 milyon dolar
Blac Chyna20 milyon dolar
Onlyfans Para Kazanan Ünlüler
Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu