Teknoloji

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler Hangileridir?

Onlyfans sisteminde sadece +18 videolar üreten ünlüler yok, Hollywood sinema yıldızlarının çocukları bile kendi hesaplarını oluşturmuşlar. Çoğunlukla müstehcen içeriklerle parlayan Onlyfans kendini geliştirerek insanların vakit geçirebileceği dev bir sosyal platform olmaya devam ediyor. Üstelik abonelerinden cüzi bir para alıyorlar. Bu paralar da abone sayısı milyonlara ulaşınca büyük miktarlara ulaşıyor.

Bu ünlülerden biri Whitney Cummings ve 10 ABD doları aylık abone ücreti karşılığında bu yıldızla iletişime geçmek mümkün.

Denise Richards 2022 yılının haziran ayında başlattığı sayfasına abone olmak için ayda 25 dolar ödeme yapmak gerekiyor. Richards ve Sheen’in en büyük kızı Sami de 20 dolara abonelik başlatan bir ünlünün kızı. 1990’ların seks yıldızı Carmen Electra, 50 yaşında olmasına rağmen Onlyfans potansiyelinden yararlanan ünlüler arasında. Ayda 18 dolar abonelk ücreti alan Shanna Moakler isimli yıldız da binlerce genç aboneye hizmet (!) veriyor.

Larsa Pippen ücretsiz abonelik sunuyor ama ona mesaj gönderecek olanlar elini cebine atmak zorunda. Ben +18 yayın yapmam diyen siyahi güzel Cardi B kimse abone olmayınca bu kez abonelik ücretini 24 dolardan 5 dolara indirdi. Ancak yine abone olmayınca hesabını kapattı.

 “Gel benimle ıslan” sloganı ile hayran toplamaya çalışan Tyler Posey ile kimse ıslanmaya gitmeyince o da hesabını sildi. Eski Disney aktrisi Bella Thorne Onlyfans sitesinde sayfa açar açmaz bir gecede 1 milyon dolar kazandı. 2. haftada ise 2 milyon dolar kazandı. Milyon dolarların sınırı yok.

Kullanıcı adıWhitney
Ücret Ayda 10 ABD doları

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler

Onlyfans sitesinde abonelik açıp içerik paylaşan ve 1 gecede milyon dolar kazananlar olunca elbette bizimkilerden de bu hesabı açacaklar olacak. Carmen Onlyfans hesabı olan Türk ünlülerden. Ayrıca Zena’nın aylık 10 dolar ödeyen yüzlerce üyesi var. Decentgirl son zamanlarda popülaritesi artan içerik üreticilerinden biridir. Türk ünlüler bu kadar mı? Elbette hayır ama kendini ifşa etmeden de içerik üretenler olacak, ki bunların sayısı binleri geçiyor.

Onlyfans Hesabi Olan Turk Unluler
Onlyfans Hesabi Olan Turk Unluler
Merve TaşkınCansu Taşkın
Nihal CandanLovely Jov
ZenaDecentgirl
Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler

Onlyfans Hesabı Açmak

Kendi içeriğinizi tanıtmak için bir yer arıyorsanız, OnlyFans’ta bir hesap oluşturmayı düşünebilirsiniz. Birçok ünlü platforma katıldı ve içeriklerinden ek gelir elde ediyor. Ancak, engellenme riskinden kaçınmak istiyorsanız, birkaç temel ipucunu iyice bilmeniz gerekir.

İlk olarak, bir kullanıcı adı seçmeniz gerekir. Seçtiğiniz ada bağlı olarak, site yaşınızı doğrulamanızı gerektirebilir.

Onlyfans Hesabi Acmak
Onlyfans Hesabi Acmak

Kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra bir şifre ayarlamanız gerekir. Daha sonra iki fotoğraf yükleyerek kimliğinizi doğrulayabilirsiniz. İlk fotoğraf bir kimlik kartına basılı olan yani kimliğinizi ispat eden bir belge olmalı. Alternatif olarak, bir pasaport yükleyebilirsiniz.

Kimliğinizi doğruladıktan sonra, içeriğinizi hesabınıza göndermeye başlayabilirsiniz. Gönderebileceğiniz içerik türleri ne olabilir;  videolar, resimler ve ses içerikleri olabilir.Çoğu sosyal medya sitesinde olduğu gibi, birtakım kısıtlamalar burada da var. Örneğin, en az 200 takipçiniz olmalıdır. Ayrıca, belirli şartları kabul etmelisiniz.  Birçok içerik oluşturucunun ücretsiz bir hesabı olsa da, bazıları abonelik ücreti istiyor.  Örneğin, Denise Richards özel içeriğe erişmek için ayda  25 dolar ücret almaktadır.

Onlyfans Hesap Ücreti Ne Kadar?

Bir OnlyFans hesabına kaydolmadan önce bilgilerinizi teyit ettirmelisiniz. Web sitesi hesabınızın yaşını ve kimliğini kontrol edecek ve doğru değilse reddedecektir. OnlyFans’ın her gün çok sayıda yeni kullanıcısı var. Site 15 milyondan fazla aboneye sahip ve bu da onu en popüler sosyal medya platformlarından biri haline getiriyor. İçeriğinize erişmek için aylık ücret ödediğiniz bir abonelik sistemine sahiptir. Sitede binlerce içerik oluşturucu var. Birçoğu ayda $ 20’den daha az ücret alıyor. Bazıları altı aylık bir paket sunuyor.

Siz de burada içerik üretecekseniz fiyatınızı piyasaya göre ayarlayabilirsiniz. Fiyatınızı belirledikten sonra bir OnlyFans hesabı oluşturabilirsiniz. Kaydı tamamladıktan sonra, sitenizden hesabınızın onaylandığını belirten bir e-posta alacaksınız.

OnlyFans yetişkin içeriğini de kabul eder. Çoğu OnlyFans kullanıcısı bu tür içerikler için ödeme yapmaya hazırdır. OnlyFans, ünlülerin milyonlarca dolar komisyon alan hesaplar oluşturmalarına izin verdi. Bununla birlikte, ünlüler yetişkin içeriğini kullandıklarında genellikle sorun yaşarlar. Bunun nedeni, çevrimiçi topluluğun genellikle bu ünlülerin platformu kullanma şeklini eleştirmesidir.

OnlyFans Hesabı Olan Türk Kızının Aylık Geliri

Bu gelir ziyaretçilerin ve daha doğrusu paralı abonelerin sayısına bağlı olduğu için Türk kızının aylık geliri şeklinde bir soruya net cevap verilemez. Kimisi bir gecede 1.000 dolar kasabilir kimisi aylarca tek bir dolar bile kazanmayabilir. Zaten para kazanmayanlar, çabalarının sonuçsuz kaldığını görünce üyeliklerini iptal ediyorlar. Diğerleri çatır çatır para kasmaya devam ediyor.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu